Dziecko o imieniu Adolf Hitler

Status
Zamknięty.

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
bo psy, to ich miejsce jest na podwórku przy ludziach, nie z wilkami w lesie. tak samo czarni są czarni bo ich miejsce jest w afryce, gdzie ich skora jest taka jaka jest by byli przystosowani do warunków, a białych miejsce w europie.

Pies to nie udomowiony wilk, ich przodek był wspólny. to tak jakby biały pojechał do afryki i mimo że z białymi kobietami się domowił to jego wnuki już czarne miałyby być
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
więc skoro jesteśmy silniejsi od Murzynów to nie ma podstaw aby obawiać sie,że wyprą nas z Europy ;)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
więc skoro jesteśmy silniejsi od Murzynów to nie ma podstaw aby obawiać sie, że wyprą nas z Europy ;)
jestem w stanie rozdeptać szczura, ale nie jestem wstanie wybić kilkudziesięciu szczurów naraz. a teraz wyobraź sobie że te namnożone szczury zaczynają używać wynalazków ludzi. szczury, żałosne stworzenia byłyby zagrożeniem dla ludzi.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
jestem w stanie rozdeptać szczura, ale nie jestem wstanie wybić kilkudziesięciu szczurów naraz. a teraz wyobraź sobie że te namnożone szczury zaczynają używać wynalazków ludzi. szczury, żałosne stworzenia byłyby zagrożeniem dla ludzi.

Fenomenalny i bardzo mądry tekst...

Misioor jeszcze co do tych wilków - jest rodzina i gatunek. Rodzina stoi wyzej - w tym przypadku psowate.
 

Scipio

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2008
Posty
439
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Co do tego pociągu o którym mowisz to jest nieprawda, mi sie najbardziej podobają biale dziewczyny a np. Azjatki totalnie NIE...fuu
Niektóre czarne wygladają ladnie np. Rihanna, Beyonce ale...one są robione na białe - prostowanie wlosów i zresztą są mulatkami.
Takie typowe czarne z Afryki nieeee.
No to mamy żywą definicję normalnego człowieka :D
Sam przyznasz ze biala rasa jest po prostu najbardziej różnorodna a w innych ludzie wygladają niemalze tak samo...
To nie kwestia wyglądu tylko wychowania. Wychowałeś się wśród białych więc masz kłopoty w nierozróżnianiu Azjatów i Czarnych. Gdyby po urodzeniu przygarnęli cię Japończycy to dziś pewnie trudno byłoby ci rozróżnić Białych.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
No to mamy żywą definicję normalnego człowieka :D

To nie kwestia wyglądu tylko wychowania. Wychowałeś się wśród białych więc masz kłopoty w nierozróżnianiu Azjatów i Czarnych. Gdyby po urodzeniu przygarnęli cię Japończycy to dziś pewnie trudno byłoby ci rozróżnić Białych.
i tu się mylisz, jako 100% biały, rozróżniam azjatów, to nie problem, ale z czarnymi już ni ....., to jednak zależy od rasy.
 

Scipio

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2008
Posty
439
Punkty reakcji
4
Wiek
34
i tu się mylisz, jako 100% biały, rozróżniam azjatów, to nie problem, ale z czarnymi już ni ....., to jednak zależy od rasy.
I gdzie tu pomyłka? Przecież pisze wyraźnie, że to NIE jest kwestia koloru skóry.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
jednak jest, bo mimo że azjaci mnie nie wychowywali to ich rozróżniam, jaką że mają skórę podobną naszej w porównaniu z czarnymi.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
CYTAT(Morion @ 26.12.2008, 11:55) *
jestem w stanie rozdeptać szczura, ale nie jestem wstanie wybić kilkudziesięciu szczurów naraz. a teraz wyobraź sobie że te namnożone szczury zaczynają używać wynalazków ludzi. szczury, żałosne stworzenia byłyby zagrożeniem dla ludzi.


Fenomenalny i bardzo mądry tekst...
tak,genialny...inaczej
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Dam wam grupowe zdjęcia żółtków i będziecie mili problemy z rozróżnieniem płci :p

Widzialem kiedys to zdjecie, przerazające :D Wszyscy tacy sami.

Jak mozesz to daj je, niezle jest BB)

I nie wmawiajcie glupot ze oni tez nas nie rozrózniają bo my jestesmy blondyni, bruneci, rudzi nie wspominajac o kolorach oczu.
 

Scipio

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2008
Posty
439
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Dam wam grupowe zdjęcia żółtków i będziecie mili problemy z rozróżnieniem płci jezyk.gif
Miałem coś takiego wstawić jako odpowiedź do postu Moriona. :p

Zdolność rozróżniania ludzi nie polega tylko na stwierdzeniu istnienia różnic ale również na ich zapamiętaniu i dopasowaniu do konkretnej osoby.
Morion o ile twoi rodzice nie oglądali masy filmów made in Hong Kong za twojej wczesnej młodości to nie ma siły żeby zapamiętywanie Azjatów szło ci równie dobrze jak w wypadku białych.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Miałem coś takiego wstawić jako odpowiedź do postu Moriona. :p

Zdolność rozróżniania ludzi nie polega tylko na stwierdzeniu istnienia różnic ale również na ich zapamiętaniu i dopasowaniu do konkretnej osoby.
Morion o ile twoi rodzice nie oglądali masy filmów made in Hong Kong za twojej wczesnej młodości to nie ma siły żeby zapamiętywanie Azjatów szło ci równie dobrze jak w wypadku białych.
tak Ci się tylko zdaje, cóż, niektórzy potrafią zauważyć tylko proste rzeczy inni skomplikowane. mój mózg poradzi sobie z azjatami. Ich twarze są proste do zapamiętania, wydaje Wam się ze względu na mało urozmaicone kolory włosów, ale to tylko złudzenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry