Dyskoteka Szkolna

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja niechodze na szkolne dyskoteki bo wszystko jest na nich zazwyczaj beznadziejne.

Tak to mówią ci którzy ją właśnie psują ;) Ja niechodzę bo do upy tam jest... Więc trza pójść i postarać się, żeby było nie beznadziejnie...
Ja nie chodzę, bo nie słucham muzyki, która tam leci, ponieważ jestem metalem jednym (byłem i nie chodziłem) z 10 na całą szkołe... ^_^ . Ale czasami tam zachaczyłem z kumplami bo mi się potwonie nudziło... Fakt faktem bolały mnie uszy...ale co? Raz można :p
 

Tasiuniaaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2006
Posty
165
Punkty reakcji
0
Miasto
Tarnoffek :)
Ja lubie chodzic tylko ze w tym roku nie mielismy zadnej dyskoteki, bo nauczycielom sie nas pilnowac nie chcialo
 

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Moi bracia chodzili do Żeroma i nie narzekają... kumple Bartka byli :cenzura:iści i nie uważam zeby byli manekinami...Wojtka też poznałam ich nawet :D spoko gostki


A ja ogólnie lubie chodzić na dyskoteki szkolne... ostatnia była najlepsza. Bardzo mało ludzi ale :cenzura:iście było...lepiej niż jak będą wszyscy
 

Krauzik

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Z FoRuM
ja uwielbiam dyskoteki!! Zawsze można poznac kogoś nowego. To właśnie na mojej pierwszej dysce spotkałem pierwszą dziewczynę :).
 

Zdzich

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2006
Posty
51
Punkty reakcji
1
Hymm w moim przypadku dyskoteki szkolne dzielą się na dwa rodzaje :p

->Lipny Dj - Podpieranie ściany przez pare godzin
->Dobry Dj - Dobra balanga od początku do końca

Niestety dobr dejot trafił mi się tylko raz na choince :( , oczywiście pozdrawiam Dj Posqusa :D
 

caroline2410

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2006
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
szkoda gadać....
Dyskoteki szkolne to dno ;/ Ja swojego czasu pojawiałam się na tego typu imprezach, ale w III gimn. stwierdziłam, że to nie ma sensu. W mojej szkole nie było, ani porządnej sali, ani dobrego Dj, ani dobrego towarzystwa. Zazwyczaj tylko 10% klasy przychodziło... A z pozostałych klas nikogo nie znałam...
 

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
co wy chcecie... ja tam zawsze chodziłam i mam zamiar chodzić jeszcze przez przynajmniej 2 lata :D a w LO zobaczymy... u nas dyskoteki są :cenzura: ;]przynajmniej w tym roku były
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Bylam ostatnio z 6 lat temu :) Nawet fajnie bylo :) Nie wiem jak u Was ale u mnie w liceum nie organizuja juz dyskotek szkolnych...
 
Dołączył
11 Czerwiec 2006
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ogolnie zaibatsu sa dyskoteki szkolne, z tym ze zalezy takze kto gra, my w szkole mamy szkolnego Dj i jestem nim ja ;D i wiem ze jak ja gram to sie wszycy bawią... na całego

Pozdro od Dj Tribala AuuuUUUuuuuu :LD



A wy macie szkolnych Dj
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
dyskoteki szkolne/klasowe sa fajne:D
nie wiem jak bedzie teraz bo ide do szkoły gdzie jestem jedną z czterech dziewczyn [ na całą sql]
imprez jakotakich pewnie nie bedzie...a szkoda :(
 

bobson

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ja nie cierpię szkolnych dyskotek :/ dziwna atmosfera wszyscy stoją pod ścianą :bag: no chyba że przyjdę z dziewczyną, można się poprzytulać przy całej szkole :sexy: no i na takiej imprezie się pierwszy raz całowałem :D
 

NoNe

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2006
Posty
467
Punkty reakcji
0
Miasto
Miasto 'innych' aniołów
Miło wspominam dyskoteki szkolne. W 1 gimnazjum na takiej dyskotece po raz pierwszy zatańczyłam i zapoznałam się z chłopakiem, z którym jestem do tej pory. Już prawie 5 lat jesteśmy razem.


Faktycznie imprezki domowe są lepsze, ale na dyskotekach szkolnych dzieja się rzeczy, które warto zapamiętać.
 

Gandzia666

Zbanowany
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
33
niezaprzeczalnie kofam tańczyć na dyskach,ja dnia bez muzyki bym nie wytrzymala,szkoda że nauczyciele są na nich,zwykle nawet NAWET dobrze się bawie...ale jak nie ma nikogo z bliższych mi ludzi to decha,choć zawsze w pogotowiu mam kumpele,wkurza mnie jak DJ zacznie puszcxzać disco polo-dla mnie to oznacza przerwe!!!;d;d a teraz będzie gorzej bo idę do nowej budy,prawei nie mam tam friends tyklko wrogów od cholerci...tylko muza będzie lepsza,bo gra ktoś mi znany i kto ma fajną muze,no i na szkolnych nie można se pozwolić na wiele,bo rrrrrr wiecie o co chodzi,takie sobie.,zależy od muzy i ludzi B)
 
Do góry