Dwóch facetów. Trzeba wybrać?

Snoop72

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Wiek
35
USSJ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Już jesteś wielki tak doceniam ,wiem że nie lubisz ale popatrz plus że poza domem mnie nie spotkasz wiec się ciesz :)

Nie wiem czy czytasz co piszę , zadawałem pytania odpowiedz na nie a nie twórz sobie swoich teorii które przyjmuje twoja klawiatura i twój sweter drogi kolego

feee --- jeden z pierwszych dźwięków którego dziecko jest wstanie wyartykułować < a teraz wyraz zgorszenia lub zniesmaczenia>

Nie trawisz kij z tobą nie obrażaj ludzi których nie znasz bo okazujesz tym ingremiacje i brak kultury od co <swoja droga idiotyczne jest wyrażanie się o kimś kogoś się nie zna>

Nie było ironii na prawdę bije brawo bo się fajnie pisze doceniam twoja zaciętość i zainteresowanie moja osobą
 
D

Drad

Guest
Promyk Słońca napisał:
1. nie laski tylko kobiety
Kobiety, laski, dvpy, suki - wszystko to synonimy.

Promyk Słońca napisał:
2. nie niezdecydowany tylko szarpane emocjami
Zdecydowane, żeby iść za głosem emocji = zdecydowane żeby się kurvić. Bez emocji nie wiedzą co robić = są niezdecydowane.

Promyk Słońca napisał:
3. nie wiedzą czego chcą? to po co wymyślacie te różne głupie sztuczki i stajecie na tylnych łapkach by dostać to co sobie założyliście?
Ja to ogólnie na niczym nie staję, natomiast chodzenie na nogach to u mnie jest standard. Rozumiem, że Ty preferujesz bieganie na pieska.
A tak poza tym - kobiety interesują mnie nie dlatego, że wiedzą albo nie wiedzą czego chcą, tylko dlatego, że podobają mi się fizycznie. Oczywiście dotyczy to wąskiej grupy kobiet - jednego procenta najładniejszych. Całą resztę mam w dvpie.

Promyk Słońca napisał:
4. decydujesz za nie nawet jak nie wie którą bluzkę kupić, albo czy powinna iść do lekarza, bo jakoś źle się czuje?
Nie interesują mnie tego typu rozterki. Natomiast kobiety są seksualnie uległe i w tych sprawach trzeba decydować za nie.

Promyk Słońca napisał:
5. górą powinien być facet, który nie dosyć, że będzie dobrze ją traktował to i uczucie takie jak miłość się pojawi.
Błąd - nie miłość, tylko zakochanie. I z dobrym traktowanie nie ma to wiele wspólnego. Często jest wręcz odwrotnie.

Promyk Słońca napisał:
6. do łóżka zaprowadzi, zaprowadzi i da jej niesamowite wrażenia i przyjemność, ale na wszystko jest swój czas i zachowajmy odpowiednią kolejność
To się zgadza. Czas - im szybciej tym lepiej. Kolejność - seks po czym związek. Niestety matka natura innej nie przewiduje.
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
Snoop, wyczuwam, że na siłę chcesz coś udowodnić innym. Odpuść sobie :) Ja poradzę sobie doskonale bez Twoich złotych rad :) Wracając do tematu. Drad, masz rację, w moim przypadku, aby coś wskórać należy mieć nademną przewagę. Póki co, zobaczymy co będzie. Ale to jest bezsensu. Uświadomiłam sobie już swój błąd. Pomimo tego, dzięki za wszystkie propozycje :D (i Snoop - zmień swoje antagonistyczne podejście do każdego użytkownika i wypowiedzi, bo długo miejsca na tym forum nie zagrzejesz, a z tego co widzę jesteś tu dopiero od wczoraj to raz, i nie zarzucaj komuś, że nabija posty, w sytuacji gdy można to samo powiedzieć o Tobie :)) To moje skromne zdanie.
 

Promyk Słońca

Bywalec
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
1 062
Punkty reakcji
59
Miasto
przestrzeń
Kobiety, laski, dvpy, suki - wszystko to synonimy.


Zdecydowane, żeby iść za głosem emocji = zdecydowane żeby się kurvić. Bez emocji nie wiedzą co robić = są niezdecydowane.


Ja to ogólnie na niczym nie staję, natomiast chodzenie na nogach to u mnie jest standard. Rozumiem, że Ty preferujesz bieganie na pieska.
A tak poza tym - kobiety interesują mnie nie dlatego, że wiedzą albo nie wiedzą czego chcą, tylko dlatego, że podobają mi się fizycznie. Oczywiście dotyczy to wąskiej grupy kobiet - jednego procenta najładniejszych. Całą resztę mam w dvpie.


Nie interesują mnie tego typu rozterki. Natomiast kobiety są seksualnie uległe i w tych sprawach trzeba decydować za nie.


Błąd - nie miłość, tylko zakochanie. I z dobrym traktowanie nie ma to wiele wspólnego. Często jest wręcz odwrotnie.


To się zgadza. Czas - im szybciej tym lepiej. Kolejność - seks po czym związek. Niestety matka natura innej nie przewiduje.


Dziękuję, że wyraziłeś w kilku zdaniach jakie masz podejście do Kobiet, rozumiem już :)
Uznajmy, że tematu nie było, bo bez sensu będą nasze dalsze wypowiedzi, ja mam swoje zdanie ty masz swoje zdanie. Nie chce się kłócić i wyzywać wzajemnie, bo wtedy musiałabym zejść do Twego prostackiego poziomu, choć i to niewiele by dało, tylko bym siebie poniżyła.
Z pewnością, jakieś tam pojęcie masz o kobietach i ja nie powinnam mieć do Ciebie o to pretensji, bo kobiety same sobie zasłużyły na takie traktowanie.
Lecz pragnę zauważyć jedno, że jak będziesz zwracał się do MNIE to nie używaj tych zamiennych synonimów, ja staram Cię uszanować więc i Ty szanuj mnie!!!

Wiesz, przykro mi się zrobiło, że mężczyźni wykorzystują swoją 'władzę' jakie jest logiczne myślenie przeciw kobietom, by je wykorzystać i poniżyć. Przykro mi jest, że kobiety nie dostrzegają nic więcej prócz swych emocji, ślepo wierzą w wasze kłamstwa.

Światem rządzą mężczyźni, ale dokąd on zmierza? Chyba działa tu zasada entropii i świat zmierza do ciągłego chaosu i cofamy się cywilizacyjnie do czasów kamienia łupanego.

No cóż, każdy w tym świecie próbuje się jakoś odnaleźć i żyć tak jak potrafi najlepiej :)

P.S. ktoś kiedyś powiedział: '... uważaj na tego co w sercu czuje ból, ta osoba pragnie zemsty...' i wydaje mi się, że Ty Drad taki ból w sercu czujesz!

Pozdrawiam
P.S. :)
 
D

Drad

Guest
Promyk Słońca napisał:
Uznajmy, że tematu nie było, bo bez sensu będą nasze dalsze wypowiedzi, ja mam swoje zdanie ty masz swoje zdanie. Nie chce się kłócić i wyzywać wzajemnie, bo wtedy musiałabym zejść do Twego prostackiego poziomu, choć i to niewiele by dało, tylko bym siebie poniżyła.
Temat był - rację w temacie mam ja.
Wzajemnie się nie będziemy wyzywać, więc pozostaniemy przy inwektywach, które Ty skierowałaś pod moim adresem.

Promyk Słońca napisał:
Lecz pragnę zauważyć jedno, że jak będziesz zwracał się do MNIE to nie używaj tych zamiennych synonimów, ja staram Cię uszanować więc i Ty szanuj mnie!!!
Ale po co mi o tym mówisz? Czy ja zwracałem się do kogoś "dvpo", albo "Ty suko"? Nie wydaje mi się.
Poza tym jak na razie to Ty nie szanujesz mnie - ja piszę tylko na temat i nie robię uwag osobistych, Ty główną część posta poświęcasz ocenie mojego poziomu, który jest rzekomo prostacki i niski.

Promyk Słońca napisał:
Wiesz, przykro mi się zrobiło, że mężczyźni wykorzystują swoją 'władzę' jakie jest logiczne myślenie przeciw kobietom, by je wykorzystać i poniżyć. Przykro mi jest, że kobiety nie dostrzegają nic więcej prócz swych emocji, ślepo wierzą w wasze kłamstwa.
O jakich kłamstwach Ty mówisz? I o jakiej władzy? I kto tu kogo wykorzystuje i poniża? Nie wiem - ja nigdy nie wykorzystywałem ani nie poniżałem nikogo, a skoro Ty trafiałaś na takich facetów, to już nie mój problem.

Promyk Słońca napisał:
kobiety same sobie zasłużyły na takie traktowanie.
Tutaj zgadzam się w pełni.
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
przecież nie trzeba zrywać kontaktu z żadnym.. jeśli obydwaj są fajni wg Ciebie, to umawiaj się z dwoma.

mężczyźni, kretyni -też synonimy.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Już jesteś wielki tak doceniam ,wiem że nie lubisz ale popatrz plus że poza domem mnie nie spotkasz wiec się ciesz

A nie mam z czego się cieszyć bo dojeżdżać internetowych kozaczków twojego pokroju to przyjemność. Poza tym nie znasz mnie.

Nie wiem czy czytasz co piszę , zadawałem pytania odpowiedz na nie a nie twórz sobie swoich teorii które przyjmuje twoja klawiatura i twój sweter drogi kolego

Czytam co piszesz w przeciwieństwie do ciebie. Mój sweter? :bag: Z czym?

<swoja droga idiotyczne jest wyrażanie się o kimś kogoś się nie zna>

A tak właśnie i ty postępujesz.

Nie było ironii na prawdę bije brawo bo się fajnie pisze doceniam twoja zaciętość i zainteresowanie moja osobą

Nie dziękuje, szybko zorientujesz się jak bredzisz. O ile jeszcze zagrzejesz tutaj chwilę.
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
Snoop'ek- pasuje idealnie :D
A czy ja każe komuś robić jak mowie > ja tylko mowie moje zdanie<czytanie ze zrozumieniem się kłania > Poza tym piszesz jak byś był ograniczony ale bez urazy i dla ciebie jest za pewne tak prosty świat jak domowe ognisko ale cóż najwięcej wyciąga się z domu,wiec gratulujemy , życzymy sukcesów

przedstawiłem jeden z wielu faktów notoryjnych jaki obowiązuje w podejściu do kobiet, którego oczywiście również nie musisz poddawać jakiejkolwiek weryfikacji, jednak bez tego nie wypowiadaj się człowieku, bo swoje teorie wyciągasz z dvpy i o podrywie wiesz tyle, co ja o wypiekaniu chleba- prawda? :]

Jednak lekko duch a drugi despota hmm wyb or prosty głos 3 żaden i to dla mnie zdrowe rozwiązanie a poza tym starych kotletów się nie odgrzewa bo nie są smaczne

potwierdzenie, że nie wiesz tak naprawdę, co kieruje kobietami i jakie są ich preferencje.

zarzucasz mi ograniczenie-ok, dobrze wiesz, gdzie powędrowała twoja opinia o mnie
zarzucasz uesesjot'owi brak kultury w przypadku, gdy zwrócił ci jedynie uwagę za jej brak u samego ciebie- idiot. rejestrujesz się na forym społecznościowym, więc rozumiem, że masz masz świadomość różnorodnosci opini, reguł i zasad jakie przejawiają tutejsi urzytkownicy.

przypomnę tylko, iż proces socjalizacji opiera się na dwóch fazach, a człowieka- istote społeczną- kształtuje wiele czynników- również same jego błędy i potknięcia.
to,że kilka osób próbuje wyjaśnić na czym polega podejście do kobiet w spośób niesztampowy i przy urzyciu radyklanych zwrotów nie oznacza wcale, że przekładamy własne zdanie nad opinie otoczenia, tak więc nasza postawa to nie krytycyzm wobec reguł postępowania obowiązujących w grupie, tylko forma odwrotnego wsparcia poprzez ukazanie innej drogi- ty tego nie zrozumiesz, bo i tak podryw to dla ciebie bajka.

PS. Mamusia też cie pozdrawia

JLB.
 

Snoop72

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Wiek
35
youngperson jeśli nie chcesz rad to nie zakładaj tematu tak myśl od razu się nasuwa to raz dwa ja nie każe ci robić jak mowie a wyrażam swoje zdanie to dwa ,trzy gloryfikujesz moja osobę nie jesteś anty dla wszystkich bo nie jestem dla nikogo to internet a nie bycie czy nie lubienie kogoś ,forma jakiej tam zabawy .Poza tym gdzie ja komuś mowie o nabijaniu ?WTF ?

USSJ cieszy mnie zainteresowanie z tym dojeżdżaniem kozaczków jak to ładnie ująłeś śmieszy mnie to , znajdź sobie jakieś zajęcie poza interwentem które ma sens a mi wbijaj sobie do głowy poczucie misji

Nuada ciesz się że poczułeś się lepiej z teoria z dupy hmm twoje rzecz jasna grono naukowców potwierdziło , poza tym dla mnie twój sposób pisania jest co najmniej nie smaczny i bardzo przedmiotowy

Co kieruje kobietami każda jest inna wiec trudno tu mówić o czym kol wiek no chyba ze ty wiesz co kieruje wszystkimi wiec spoko .W tym momencie czeka na teorie o kobietach bo mnie to ciekawi

Ograniczenia tu mamy podobnie Snoop'ek się kłania

co do USSJ to użyte słowa wobec mnie --- Płytki / internetowy cwaniak / kozak / masz góvno do powiedzenia ja wobec niego takich słów nie użyłem a jak ktoś bez obrażania nie umie formułować myśli to jego problem < i to tyczy się rozmowy z USSJ >
mam różnorodności świadomość i to powoduje ze świat nie jest monotonny ale nikt nigdy nie powiedział że trzeba się ze wszystkim zgadzać a co lepsze możemy wypowiadać swoje zdanie na pewne kwestie<a i nie mów o wartościowaniu bo tego się nie uniknie> Co to stwierdzenie ograniczenia jeśli ie to uraziło to wybacz ja tak to odczytałem i to nie był z mojej strony fakt tyczący się całej osoby a tej konkretnej wypowiedzi

już myślałem ze piszesz mądrze do momentu bo i tak podryw to dla ciebie bajka. niestety ja nie czuje ujmy a jeśli to taki dobry gracz jesteś to spoko ja na siebie nie narzekam ,To jak kto żyj i jak o czym mówi uwarunkowane jest językowo i kulturowo wiec to twoja sprawa ale umiesz być mega graczem wiec pozdrawiam
P.S
mam nadzieje że poczułeś się lepiej dowartościowany itp a wszystko dzięki mnie jak widzisz ja nie muszę wjeżdżać w taki sposób na kogoś bo nie widzę potrzeby jeśli cie to bawi to ciesze się wraz tobą
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Ale ty na nikogo nie wjeżdżasz tylko po raz wtóry pokazujesz że nic nie wiesz.

Zajęć mam mnóstwo, nie martw się - póki co to ty siedzisz non stop i myślisz nad ripostami.

'Płytki / internetowy cwaniak / kozak / masz góvno do powiedzenia' - nie użyłeś, bo te słowa nie określają mnie tylko ciebie. Jak na jakiś temat nie wiesz nic, to po prostu tu nie pisz, opuść tego typu tematy. Blessya.
 

Snoop72

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Wiek
35
USSJ dobre

Ja nie używam ripost pisze o tym portalu prace zaliczeniowa wybacz wiec to co robię ma zamiar < jeśli taki kategoria myślisz siedzenia tu popatrz ile masz wiadomości wiec na pewno spędziłeś tu więcej czasu od mojej osoby>wiec nie wiem skąd to przykład jak jestem to odpisuje i tyle

Z tym że nic nie wiesz daj sobie spokój nudne się robi podobno metoda zaciętej płyty ... sam sobie przeczytaj co oznacza



Płytki / internetowy cwaniak / kozak / masz góvno do powiedzenia' - nie użyłeś, bo te słowa nie określają mnie tylko ciebie. Jak na jakiś temat nie wiesz nic, to po prostu tu nie pisz, opuść tego typu tematy. Blessya.
mam wrażenie ze ty sam siebie nie rozumiesz sam się gubisz, od początku mowie ze się pytam czemu wobec mnie użyłeś takich słów które as obraźliwe wiec .Stary autentycznie nie ogarniasz przeczytaj to sobie jeszcze raz bo z tymi słowami to czysta durnota
Z tym że nic nie wiem to ze będziesz powtarzać to nie spowoduje ze tak się stanie lub ze ja w to uwierzę < no chyba tylko ty powtarzając to ciągle w to wierzysz> zacznij mówić o czymś innym ze czegoś innego mi brak to już się mi przejadło
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Droga autorko , moim zdaniem, gdy mysli kraza wokol dwoch facetow i nie wie sie, ktorego wybrac to ewidentny znak, ze zadnego z nich nie kochasz. Zreszta sama to napisalas. Nie widze powodu dla ktorego warto by bylo wiazac sie z kimkolwiek bez milosci. Jestem wrecz pewna, ze zwiazek ani z jednym, ani z drugim nie da Ci szczescia. Radzilabym wiec odpuscic obu. To wedlug mnie najlepsza opcja, a kiedys na pewno pojawi sie ten jedyny, do ktorego poczujesz znacznie wiecej niz do tych chlopakow.
Pozdrawiam :)
 

youngperson

feel sleepy
Dołączył
27 Listopad 2009
Posty
665
Punkty reakcji
14
Miasto
warmińsko - mazurskie
youngperson jeśli nie chcesz rad to nie zakładaj tematu tak myśl od razu się nasuwa to raz dwa ja nie każe ci robić jak mowie a wyrażam swoje zdanie to dwa ,trzy gloryfikujesz moja osobę nie jesteś anty dla wszystkich bo nie jestem dla nikogo to internet a nie bycie czy nie lubienie kogoś ,forma jakiej tam zabawy .Poza tym gdzie ja komuś mowie o nabijaniu ?WTF ?
Nie dość, że głupiutki to jeszcze pamieć kiepska...;)
Brawo kolego jesteś wielki już poprzeklinałaś popuszyłeś się już nabiłeś sobie fejm, brawo
Gloryfikuję?? :D Ogarnij się Snopek, bo nie kminisz znaczenia słów :D To jest internet, no tak, zgadza się. A nie "bycie czy nie lubienie kogoś, forma jakiejś tam zabawy"? :D Kurde gościu, złóż myśli do kupy, a nie pisz pojedyńczych słów bez ogólnego zespojenia :D EDIT: Moniczko, tak właśnie, nazwijmy to, postanowiłam. Pisałam już o tym powyżej, ale dziękuję za opinię :)
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
niestety ja nie czuje ujmy a jeśli to taki dobry gracz jesteś to spoko ja na siebie nie narzekam ,To jak kto żyj i jak o czym mówi uwarunkowane jest językowo i kulturowo wiec to twoja sprawa ale umiesz być mega graczem wiec pozdrawiam

dziękuje, że za takiego mnie uważasz w przeciwieństwie do samego siebie, naprawdę jestem wdzięczny i doceniam. znam tylko kilka zasad jak postępować z panienkami by osiągnąć swoje cele z gracją oraz polotem.
sama autorka zdyskredytowała twoje ''złote rady''- daje do myślenia?

Nuada ciesz się że poczułeś się lepiej z teoria z dupy hmm twoje rzecz jasna grono naukowców potwierdziło , poza tym dla mnie twój sposób pisania jest co najmniej nie smaczny i bardzo przedmiotowy

tu nie opera więc podobać się nie musi, liczy się zawarty w tym sens, tylko nie oceniaj zawartości po opakowaniu, gdyż dopiero to razi ograniczeniem i prostotą.

mam nadzieje że poczułeś się lepiej dowartościowany
znaczysz zbyt mało niestety bym poczuł się dowartościowany.

JLB.
 
D

Drad

Guest
Droga autorko , moim zdaniem, gdy mysli kraza wokol dwoch facetow i nie wie sie, ktorego wybrac to ewidentny znak, ze zadnego z nich nie kochasz.
O kurva, a kto tutaj mówił o "miłości"? :D
To żeby z kimś się spotykać, trzeba od razu go "kochać"?
Niezłe jaja :D
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Dobra tylko, autorka sama pisala, ze z jednym byla, uczucie nie wygaslo, potem zwiazala sie z innym i teraz ma dylemat, ktorego wybrac. Moze nie chodzi o zwiazek, moze sie myle. Tyle, ze jeden kocha ja bezgranicznie, wiec jego uczucia tez bierzmy pod uwage, po co ma kogos zranic ?
No i jak mowilam, gdy serce niepewne , ktorego sposrod dwoch wybrac, to znaczy, ze najlepiej odpuscic obu.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
jakby ktoregos z nich kochala to by nie bylo czegos takiego jak zastanawianie sie czy wybieranie, sytuacja jest wiec prosta, droga niewiasta kalkuluje, a to kobietom rzadko wychodzi wiec recepta jest zawsze prosta, oficjalnie byc z tym kto ma wiekszy portfel a na boku z tym kto ma wiekszy.... :)

a jak oboje beznadziejny znalezc model trzeci i nastepne

i zabawa sie kreci

lol

co za czasy
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
mam wrażenie ze ty sam siebie nie rozumiesz sam się gubisz, od początku mowie ze się pytam czemu wobec mnie użyłeś
takich słów

Pisałem już dlaczego. Bo nie masz pojęcia w temacie i się wypowiadasz. Stulasz bajki że niby nie chciałbym dyskutować z tobą f2f. Tobie zacięła się płyta - cały czas cytujesz moją jedną wypowiedź i pytasz, choć odpowiedziałem już kilka postów wstecz.
 
Do góry