Dwa zdjęcia ducha Jezusa

Status
Zamknięty.

Bonkojad

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
1.zdjęcie.
Albo ja jestem ślepy, albo byłem pijany ale mi się wydaje że coś jest na tym zdjęciu te zdjęcie robiłem kamerką komputerową w swojim pokoju i patrzcie na te zdjęcie nie wiem albo moja kamerka jest popsuta albo rzeczywiście coś tam jest bo mi się wydaje że widza tam jakąść istote przypominająca Jezusa, lub jakiegoś Króla a obok tej istoty jest kielich.
http://w768.wrzuta.pl/obraz/0fXPT5gQkfi/hyt

2.zdjęcie.
http://w752.wrzuta.pl/obraz/9QKc0qRRCgY/duch
 

Bonkojad

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Na pierwszym jest na firanie a na drugim obok zegarka a dzwiami konkretnie na ścianie.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Wmówiłeś sobie jakąś głupotę i doszukujesz się w niej prawdy, ehh...
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Wiesz co ja tam nic nie widzę, albo nie mam takiej wyobraźni, choć w duchy wierze ale tam nic nie ma :mruga:
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Naprawdę, uważnie się przyglądałam i albo mi ze starości na oczy już padło, albo rzeczywiście - tam nic nie ma BB)
 

Bonkojad

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
79
Punkty reakcji
0
Jak nie chcecie to nie wierzcie ja wiem swoje na pierwszym na środku a po lewej jest choćby kielich, a na drugim zdjęciu jest twarz na centralnym środku zdjęcia.
 

jose

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
22
Punkty reakcji
1
Na drugim zdjęciu coś widzę, ale to chyba tylko kiepska jakość zdjęcia to spowodowała.
 

Piastorasta

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
He. Na pierwszym zdjęciu, dostrzegem się jedynie tak zwanym orbom.

Wpisz w googla frazę "orb"

Są to niby duchy heh na zdjęciach się pokazują. ale to zależy od aparatu. ja mam aparat inny i moj ojciec inny, i jak porownalem zdjecia moje z jego . to u mnie zero orbów, a u niego są. To dlatego, że światło się odbija... bród na obiektywie... kurz... przyczyn jest wiele.

Na drugim zdjęciu nic nie dostrzeglem.


a po za orbami nie widze nic nadprzyrodzonego..,

"Oko widzi to co chce"
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Drogi Bonkojadzie. Na Twoim miejscu nie przejmował bym się tym duchem, bo ludzki mózg ma to do siebie, że łatwo nawet z przypadkowych plam, wyłapuje kształty które przypominają obraz twarzy. Każdy chciałby posiąść jakieś sensacyjne zdjęcia, jednak tutaj jak Jose napisał, te nieokreślone plamy są skutkiem tylko kiepskiej jakości wykonania. Nikt po za Tobą nie dostrzegł w nich nic ciekawego. Życzę sukcesów w dalszym tropieniu duchów, ale na Jezusa na firance raczej bym nie liczył. Pewnie ma ciekawsze rzeczy do roboty.

Temat jako bezprzedmiotowy zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry