DUCHY

skam42

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich ... mam sprawę , która mnie gnębi od kilku dni ( od 3-4) . Chciałbym spotkać się ze zmarłą babcią ( wiem że to dziwne ... ale jakoś mi smutno że nie miałem okazji jej zobaczyć ) . Mam nadzieję że mi PoMoŻeCiE ... nie wiem w jaki sposób porozmawiać z duchem ;[ . Tylko znam prawdę ( niekiedy można przywołać demona lub niewłaściwą osobę ... wtedy staje się obiektem nawiedzenia ) . Prze****e do końca życia . PROSZĘ POMÓŻCIE !!! ;D
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10
jako katolik, a statystycznie nim jesteś, wierzysz w to, że duchy nie istnieją, a wszystkie takie widzi mi się są dziełem szatana.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Zabij się, a szybciej się z nią zobaczysz. I nie zadręczaj nas pytaniami jak się zabić, które pewnie umieścisz w złym dziale, tak jak ten...
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
Z góry nie radzę wywoływać duchy. Otwierasz wtedy drogę nie tylko duszom ale również szatanowi. Nie ma opcji że szatan nie skorzysta z tej drogi. Nie koniecznie opęta Ciebie ,ale może kogoś innego. Jeżeli Twoja babcia była dobrym człowiekiem to teraz jest w niebie z Bogiem i jest jej tam o wiele lepiej niż tutaj. Powinieneś się pogodzić z odejściem babci, bo wierz mi u Boga jest jej super :)
 

tomekjkbsk

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
14
Z góry nie radzę wywoływać duchy. Otwierasz wtedy drogę nie tylko duszom ale również szatanowi. Nie ma opcji że szatan nie skorzysta z tej drogi. Nie koniecznie opęta Ciebie ,ale może kogoś innego. Jeżeli Twoja babcia była dobrym człowiekiem to teraz jest w niebie z Bogiem i jest jej tam o wiele lepiej niż tutaj. Powinieneś się pogodzić z odejściem babci, bo wierz mi u Boga jest jej super :)

Otwiera drogę szatanowi i duszom? Nie chcę atakować Twoich wierzeń, ale dla mnie to są brednie.


@ Fray

Nie żebym Cię straszył, ale za namawianie do samobójstwa możesz mieć kłopoty :p Takie ostrzeżenie, bo się kiedyś spotkałem z takim czymś.
 

palcek

spOOky
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
738
Punkty reakcji
42
jako katolik, a statystycznie nim jesteś, wierzysz w to, że duchy nie istnieją, a wszystkie takie widzi mi się są dziełem szatana.
Katolicy nie wierzą w duchy? Od kiedy? Poza tym, ludzie ze statystyk nie istnieją :)
 

deep15

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich ... mam sprawę , która mnie gnębi od kilku dni ( od 3-4) . Chciałbym spotkać się ze zmarłą babcią ( wiem że to dziwne ... ale jakoś mi smutno że nie miałem okazji jej zobaczyć ) . Mam nadzieję że mi PoMoŻeCiE ... nie wiem w jaki sposób porozmawiać z duchem ;[ . Tylko znam prawdę ( niekiedy można przywołać demona lub niewłaściwą osobę ... wtedy staje się obiektem nawiedzenia ) . Prze****e do końca życia . PROSZĘ POMÓŻCIE !!! ;D

nooo pewnie przywołaj babcie :D hahaha żeby tylko nie zrobiła cię w ch**a i nie zesłała pedobeara bo jak cię opęta to koniec :bag:
 

Koooba

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2010
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Pomorze
Mi się obiło o uszy że po przez stan OOBE można komunikować się z osobami zmarłymi. No ale niestety tu trzeba się trochę wysilić.
 

glania

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
29
tabliczki ouija... ale jak sam napisałeś bedziesz miał prze***ane do końca życia a może i dłużej :D chyba nie ma w 100% bezpiecznego sposobu ...
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Skontaktujesz się, przywołasz innego, za nim przyjdzie Hitler. Tak to sobie metaforycznie wyobrażam po obejrzeniu wszelakich horrorów i dokumentów. Jednak może to jeden wielki fake. Może to tylko Ci się uroi w głowie i skończysz w szpitalu psychiatrycznym? Może jak wcześniej pisali: Tabliczka Ouija. Jakoś nie wierze w świece itp pierdoły bo co to ma do tego?
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Witam wszystkich ... mam sprawę , która mnie gnębi od kilku dni ( od 3-4) . Chciałbym spotkać się ze zmarłą babcią ( wiem że to dziwne ... ale jakoś mi smutno że nie miałem okazji jej zobaczyć ) . Mam nadzieję że mi PoMoŻeCiE ... nie wiem w jaki sposób porozmawiać z duchem ;[ . Tylko znam prawdę ( niekiedy można przywołać demona lub niewłaściwą osobę ... wtedy staje się obiektem nawiedzenia ) . Prze****e do końca życia . PROSZĘ POMÓŻCIE !!! ;D


A kiedy zmarła Twoja babcia ? Dobrze rozumiem Twoją sytuację bo miałam takie same pomysły po śmierci bliskiej mi osoby ... Myślę jednak,że nie jest to możliwe :( Dużo na ten temat czytałam,ale nie ma żadnego PEWNEGO sposobu, aby móc się zobaczyc z daną osobą, poza - już wspomnianym - wywoływaniem duchów i podróżą astralną w miejsca niedostępne ludzkiemu ciału. Możesz natomiat pójśc do jakiegoś medium albo egzorcysty i porozmawiac o tym co czujesz, może to przyniesie Ci ulgę ?
 

sQbany

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Hajnówka
Pewny nie jestem ale zdaje mi sie ze ta tabliczka ouija cos zdziala...osobiscie nie wieze w duchy itp. ale jesli nawet takie cos istnieje to radze tego nierobic (post napisany pod wplywem filmu ,,paranormal''
 

alcor

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2011
Posty
325
Punkty reakcji
17
Wiek
13
Miasto
Forumowisko.pl
Witam wszystkich ... mam sprawę , która mnie gnębi od kilku dni ( od 3-4) . Chciałbym spotkać się ze zmarłą babcią ( wiem że to dziwne ... ale jakoś mi smutno że nie miałem okazji jej zobaczyć ) . Mam nadzieję że mi PoMoŻeCiE ... nie wiem w jaki sposób porozmawiać z duchem ;[ . Tylko znam prawdę ( niekiedy można przywołać demona lub niewłaściwą osobę ... wtedy staje się obiektem nawiedzenia ) . Prze****e do końca życia . PROSZĘ POMÓŻCIE !!! ;D

Czasem tak bywa po utracie kogoś bliskiego,ale zapewniam Cie,że płynie czas i zabija rany.
 

Korkoz

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2011
Posty
8
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Bydgoszcz
Nie radze bawić się w przywoływanie ducha twojej babci bo to nie jest potrzebne a może pogorszyć sprawę. Pisałeś że chcesz porozmawiać z duchem babci ale czy musisz ją naprawdę zobaczyć na własne oczy. wystarczy że podczas modlitwy będziesz myślał o nie, a na pewno będzie o tym wiedziała. A zobaczyć, to ją zobaczysz ale w swoim czasie, nie spiesz się.
 
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
73
Punkty reakcji
3
Wiek
25
Miasto
Małopolska
Nie wywołuj wilka z lasu, to prawda można otworzyć wrota między tamtym a tym światem, w najlepszym wypadku będziesz musiał wynająć dobrego egzorcyste.
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Kiedyś nam katecheta na lekcji opowiadał, że było już trzech typków takich, co wywoływali duchy. Rozpalili jakieś świeczki i zaczęli. Do dziś boją się ciemności, nigdzie wieczorami nie chodzą. Nie ważne kogo chcesz wywołać, ale duch i tak przejdzie - obojętnie jaki
 
Dołączył
13 Czerwiec 2011
Posty
73
Punkty reakcji
3
Wiek
25
Miasto
Małopolska
Przypomniało mi się że mnie opowiadali że pewna dziewczyna wywołując ducha swojej mamy sprowadziła szatana, gdy wracała z pracy w domu miała wszystko do góry nogami,np. miała ubrania na podłodze i wszystkie naczynia potłuczone. Musiała nieźle zapłacić egzorcyście
 

asiaprzybylek

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Myślę, że niejedna osoba chciałaby spotkać jeszcze chociaż raz swoich bliskich zmarłych ale czy to realne na tym świecie? ciężko powiedzieć, jeśli wierzyć w życie po śmierci to tam na Górze spotkamy Ich napewno.
 

wojtasu

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Katowice/TG
Gdy ktoś mówi o „komunikowaniu się” ze zmarłymi to mnie to troszkę smieszy i daje mi do myślenia ;).



W wierze chrześcijańskiej bardzo ważne jest zapamiętanie, że wizje czy marzenia senne zawsze są dane, aby wzmocnić nadzieję osoby, która je otrzymuje: zaufanie Chrystusowi, który zbawia. Znaki adresowane do bliskich przez zmarłych zawsze są darmowym darem ku wzmocnieniu tych, do których są przesyłane. Nigdy nie są prowokowane przez techniki wzywania dusz, ani nie są interwencją druzgocącą i nadzwyczajną. Ich autentyczność ewoluuje ku owocom duchowym: wewnętrznemu promieniowaniu, pokojowi, zaufaniu, nawróceniu osobistemu, otwarciu serca i wolności wewnętrznej przez te wydarzenia


Tutaj macie fajny artykuł (najciekawsze na samym dole na temat Watykanu)
http://www.eioba.pl/a/1ibl/komunikacja-z-zaswiatami-i-zmarlymi
 

Norbis93

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
mi też się wydaje śmieszne troszke to wywoływanie duchów.

ale kiedyś z kolegami spróbowaliśmy, byliśmy na wycieczce szkolnej w Auschwitz na 2 dni, w nocy siedliśmy we 3 i 2 koleżanki, tzn we 2, jeden się schował i je wystraszył ;D mieliśmy wywołać ducha Hitlera ale dziewczyny się bały, no to :cenzura: Stalina;P nic nie wyszło ale w nocy podobno sięrzucałem po łóżku i się darłem coś po niemiecku ;D mieli mnie budzić ale sie bali ;S

powodzenia w wywoływaniu jeżeli się ktoś zdecyduje;P
 
Do góry