Drzwi antywłamaniowe

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
Jakie drzwi antywłamaniowe możecie polecić + firmę montażową (mieszkam we Wrocławiu)?
Chodzi mi o drzwi do ok. 2 tys. zł (max) - mieszkam w bloku. Co sądzicie o Gerdzie? Chciałabym, żeby miały atesty. Dzięki za rady.
 

Peach

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
148
Punkty reakcji
5
dzięki za info szczególnie te trzecie dobre :), czy ta firma też mi zamontuje drzwi? czy będę musiała dodatkowo płacić za demontaż starych drzwi, za wylanie betonowego progu? słyszałam ze firmy naciągają na takie dodatkowe koszty. :/
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
37
Miasto
KRK
dzięki za info szczególnie te trzecie dobre :), czy ta firma też mi zamontuje drzwi? czy będę musiała dodatkowo płacić za demontaż starych drzwi, za wylanie betonowego progu? słyszałam ze firmy naciągają na takie dodatkowe koszty. :/
Z tego co się orientuję montaż robią na pewno i chyba jest gratis, przynajmniej jak ja tam kupowałem to był gratis, więc dopytaj jeszcze. Demontarz też jest chyba w cenie ale dopytaj.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Z tego co się orientuję montaż robią na pewno i chyba jest gratis, przynajmniej jak ja tam kupowałem to był gratis, więc dopytaj jeszcze. Demontarz też jest chyba w cenie ale dopytaj.

montaż i demontz starych na 100% jest tam gratis - jeśli mówimy o tym samym salonie na zielonogórskiej koło tgg? jeśli o nich chodzi to jestem pewny bo sam tam niedawno kupowałem, tylko nie antywłamy.
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Witam, czy ktoś może mi napisać jak jest z tą firmą drzwi.pl co linkowaliście? Czy wszystko jest rzeczywiście tak jak piszą na stronie? nie trzeba nic dopłacać? Ile ostatecznie trzeba czekać na drzwi po zamówieniu? Dajcie imfo bo zamierzam się do kupna.
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
37
Miasto
KRK
Witam, czy ktoś może mi napisać jak jest z tą firmą drzwi.pl co linkowaliście? Czy wszystko jest rzeczywiście tak jak piszą na stronie? nie trzeba nic dopłacać? Ile ostatecznie trzeba czekać na drzwi po zamówieniu? Dajcie imfo bo zamierzam się do kupna.
Jak by nie było tak jak piszą na stronie to bym ich nie polecał, jak się załapiesz na promocję to masz motaż drzwi gratis, jak nie to musisz dopłacić ale to standard raczej. jak zamówisz drzwi które mają na stanie to na montaż ja czekałem dwa dni, jak nie mają na stanie i muszą zamawiać, to już zależy pewnie czas oczekiwania od producenta, nie wiem ile to może trwać, będziesz musiała się dopytać.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Witam, czy ktoś może mi napisać jak jest z tą firmą drzwi.pl co linkowaliście? Czy wszystko jest rzeczywiście tak jak piszą na stronie? nie trzeba nic dopłacać? Ile ostatecznie trzeba czekać na drzwi po zamówieniu? Dajcie imfo bo zamierzam się do kupna.
z tego co wiem cena jest ostateczna.
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
No i jak ci poszło z tą firmą, nic nie piszesz a polecałem ich i jestem ciekawy czy sie sprawdzili??
Polecam salon, mają duży wybór, większość drzwi jest na stanie, więc nie trzeba czekać, jak się trafi na promocję - tak jak my, to jest montaż gratis. :eek:k:
 

tomciopaluch

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
A ja sie zastanawiam nad drzwiami stalowymi...czy możecie polecić jakiegoś w miarę taniego i sprawdzonego sprzedawcę/producenta.
 

tomciopaluch

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiem...zastanawiałem się, ale niestety mnie nie stać..muszę znaleźć coś tańszego..może jacyś mniej znani producenci, mniejsi...często są dobre produkty, firm mniejszych, ale, którzy nie mają takiej reklamy...może ktoś coś może polecić, to pilna sprawa ;))
 

Moogle

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2009
Posty
273
Punkty reakcji
15
Wiek
37
Miasto
KRK

monoton

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
259
Punkty reakcji
4
Dokładnie. Porty chyba najlepsze. Sam je mam. Ale firmy z wrocławia nie polece bo jestem z lodzi.
 
Do góry