Drugi cykl

BK192

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam,

Ćwiczę od ok 2 lat nie zbyt regularnie mam 180cm i ważę 65kg jak przyszedłem na siłownie ważyłem niecałe 50kg. Na klate biore 90kg, martwego nie sprawdzałem. Jestem człowiekiem który ma bardzo chude kości dlatego moja waga jest taka jaka jest. Rok temu zjadłem niecałe 100 tabl mety 15-20ed niestety moja wiedza na temat diety niepozwoliła mi na utrzymanie zdobytej na cyklu masie (6kg). Na cyklu oczywiście były osłonki (essentiale forte) oraz odblok z 6 tab clomidu.
Chciałbym zrobić 2 cykl tylko jeszcze niewiem jaki. Wiem że przy moich warunkach to ----> :lol: . Ale jestem zdecydowany i będe robił to z głową planuje jeden niewielki cykl na rok. Myślę że nie jest to aż takie bardzo szkodliwe.
Myślałem nad powtórzeniem tego samego cyklu czyli 100tab na pierwszym cyklu miałem Naposim i raczej oryginałem to on niebył dla tego teraz chciałbym polską mete. Na cykl oczywiście dodatkowo białko (ntroprogen) a po cyklu kreatyna.
 

prolongatum

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
35
koksy bez dietki i treningow ostrych nic nie dadza,100tab jednak zamało jak brałes?
Oslonki sa niekonicznie chyba ze zaczyna cos Ciebie bolec,odblok tez jest nie potrzebny przy takim cyklu poniewaz nic nie blokujesz;p
Polska meta to shit-pewnie kazdy mnie teraz skrytykuje;p
2cykl polecam propianata ma krotkiego estra wiec szybko sie wkreca i bedziesz mogł szybko go rzucic bez wiekszych spadkow
Dawkowanie wg mnie 50mg co 3dni starczy jak jestes poczatkujacy
Nie zapominaj o diecie oraz zwiekszonej ilosci białaka w niej zebys sie nie zalała zamocno.pozdrawiam
 

BK192

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Jakich efektów mogę się spodziweać po cyklu z propionatem?
A może po prostu zwiększyć mete do 200 tabl?


P.S mam 16 lat cykl planuje po wakacjach...
 

prolongatum

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
35
łoo to masz sporo czasu.wiem ze niecierpliwisz sie ale za wczesnie oto pytasz;p.jestes młody nie lepiej leciec na diecie,suplach i treningu?
czemu skusiłes sie na koks?
wiesz generalnie mozesz zastosowac metke z tesciem.To jest całkiem dobre połonczenie duzo osob tak zaczyna i nie tylko.
Efekty mowisz?za duzo czynnikow składa sie na to zebym Ci powiedział dokładnie.zalezy od treningu,diety,stylu zycia,regeneracji organizmu i jeszcze takich tam.oczywiscie nie w tej kolejnosci,nawet bym nie wiedział co by wstawic na 1miejscu pewnie dieta a pozniej styl zycia-ale mniejsza w to.
Aaa jeszcze jedno przy mecie powyzej 150tabsow polecam piramidke:)
Ej nie zaszybko zaczołes ciskac koks?wiesz ze pozniej ciezko bedzie Ci nabrac masy...
 

BK192

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
co masz na myśli mówiąc, że po koksach trudniej jest nabrać masy? Przecież to nic nie robi jak walnę sobie jeden cykl na rok
to niby po cyklu ma iść gorzej na sucho jak przed cyklem? Według mnie to gó... prawda.
A co do mojego wieku to wiem, że nie miło, ale ja uważam , że mniej skutków ubocznych wyrządzi mi jeden rozsądny cykl na rok zaczynając od 15 lat niż mieć to trzy lata więcej czyli 18 i walić jak większość po kilka czy więcej dużych cyklów, (znam gościa co stosuje jeden wielki przez prawie rok :)
 

prolongatum

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
35
2cykle na rok mozna wziasc takie konretne<ale bez przesady:p> zeby zdrowie nie ucierpiało zabardzo to takie wiesz niesprawdzone dane:)nP piotrkowicz z cyklu podobno nie zchodzi:p.Nie krytykuje Ciebie ze tak wczesnie zaczołes tylko zadałem takie pytanko ktore trzeba bylo zadac:)
I czy :cenzura: prawda?jest w tym cos,tylko generalnie tak jest jak sie ciska konkret saa a meta raczej do takich sie nie zalicza,tak wiem w tabeli przyrostow nie wypada najgozej ale meta to meta wg mnie:)ale cykl bez mety wydaje sie ze brakuje mu czegos:)pozdrawiam i zycze efektow
 

prolongatum

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja omke porownuje do steku kreatynowego:) ale to tylko ja tak mówie;p.Omka jest bardzo dobra,szybko nabiera sie masy odniej tylko naprawde trzeba sie pilnowac z dietka poniewaz bardzo łatwo sie zalac a tego nie chcemy:p.Minusem jest gino oraz spadki.generalnie jeszcze 2tyg temu byłem za omką ale teraz sam juz nie wiem co wziasc do mojego cyklu,wiec Ci narazie nie doradze czy wziasc tescia a moze omke.Ja zaczynam jakos za półtorej miecha swój cykl wiec powiem Ci mniejwiecej jak mi sie wkreciło i co wybrałem,jak bedziesz chcial to sie pokierujesz tym:)
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
kolego weź poczytaj o SAA bo wiedzy to ty nie masz i sobie kuku zrobisz....
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
no jak dla mnie to temat do zamknięcia a gość o ksywie prolongatum powinien dostać nagrodę w postaci upomnienia za szerzenie herezji w postaci cytuje "ja omke porownuje do steku kreatynowego:) ale to tylko ja tak mówie;p.Omka jest bardzo dobra,szybko nabiera sie masy" %)
 
Do góry