Dredy u chłopaka-Co o nich sądzicie

kuzynek120

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2010
Posty
101
Punkty reakcji
1
Dredy u chłopaka-Co o nich sądzicie dziewczyny, a mianowicie czy macie coś przeciwko i czy wam się podobają.
Czy chciałybyście aby wasz chłopak miał dredy.
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
nie mam nic przeciwko dredom u chłopaka . to oznaka jego chęci wyróżnienia się co jest jak najbardziej pożądane ;)

czy chciałabym ? nie robi mi różnicy .
 

Jeffin

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
15
Sam mam dredy i muszę ci powiedzieć, że dla większości dziewczyn się podobają. Niestety są uciążliwe w utrzymaniu więc nie radzę ci ich robić, jeżeli nie masz czasu/chęci na pielęgnacje fryzury. Zapuszczone dredy to istna tragedia.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Zaznaczyłaś, że pytanie kierujesz głównie do dziewczyn, jednak odpowiedzi męskiej części forum też są mile widziane.

Tak więc nie podoba mi się to, nigdy bym sobie dredów nie zrobił - bo ktoś kto je nosi imho wygląda jak chochoł. Moja opinia.
 

kuzynek120

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2010
Posty
101
Punkty reakcji
1
Zaznaczyłaś, że pytanie kierujesz głównie do dziewczyn, jednak odpowiedzi męskiej części forum też są mile widziane.

Tak więc nie podoba mi się to, nigdy bym sobie dredów nie zrobił - bo ktoś kto je nosi imho wygląda jak chochoł. Moja opinia.
Właśnie sęk w tym że też mam dredy i dlatego pytam, a co do tego czy są uciążliwe to powiem że bardzo.
 

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
ja mam niebiesko-czarne syntetyki 55cm , moim zdaniem dobra opcja , bo szybciej i według mnie lepiej wygląda , a i roboty mniej , no ale nie jest się tró :p
a co do reakcji , to zarówno damskiej jak i męskiej publiczności się to widzi , oczywiście wyjątek stanowią tlenione dziewczęta z okolic remizy , od takich ( bądź też ich chłopców) mogę usłyszeć , że jestem dziewczyną ,czy też brudasem ;)
 

penpol

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
191
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Garwina ile Cię kosztowały te syntetyki i jak to się trzyma?

Mi też się podobają, ale nie mam w sobie tyle sił, aby zapuszczać włosy. No i coś czuję, że wyglądałbym w dredach jak lamus.

Ostatnio chciałem mieć doczepiane, ale mi przeszło.
Od kiedy tylko pamiętam dredy mi się podobają, a szczególnie białe, lub czarne.
 

Garwina

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2009
Posty
112
Punkty reakcji
4
zależy od tego ile chcesz i jakie( w sensie , czy gładkie , łączone kolory itd.) ja za robocizne i 40 podwójnych ( moim zdaniem lepsze niż pojedyncze , bo splot widać tylko na połowie dreda , a druga jest tak 'luźno') dałem 350zł , a robiłem u pani http://www.merry.getphoto.net/ i bardzo polecam , a zdjęcie moich dredów jest o tu http://www.merry.getphoto.net/index.php?pageid=7&idfoty=1137709&idkarty=1137708&k=&PHPSESSID=5dfec41d5d9fd837b9eaf4b5b4cce019#1137709

trzymają się dobrze , myjesz co parę dni , żeby się nie rozkręcały i to tyle jeśli chodzi o dbanie o nie ;)
 

Magda2905

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
316
Punkty reakcji
16
Popieram to, że nie każdy dobrze wygląda w dredach...
Jeśli Ty dobrze się w nich czujesz i nie wyglądasz jak napisał Don Kichot, jak lamus to ok - miej je sobie. ;)
Ważne jest byś sam się dobrze z nimi czuł. ;)
 

Coldiee

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
a patrzyliście kiedyś co się w takich dredach chowa? co z tego że się je myje ;] nic nie mam do dredów ale sam bym nie chciał :D to bynajmniej nie jest PIELĘGNACJA CIAŁA :D
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Titan alpha, tu się z Tobą nie zgodzę. Jeśli nosiciel takowych dredów, dba o nie, to wcale nie chowa się w nich zgraja białych, wijących się sąsiadów. Jednakże, gdy się je zaniedba, to jest to normalne, że po jakimś czasie zacznie się coś dziać, ale to nie tylko w przypadku dredów. Przecież gdybyś nie dbał o swoje włosy, to też mógłbyś mieć niemałe problemy. O włosy po prostu trzeba dbać, w szczególności o dredy.
 
Do góry