DREADY- co wy o tym sadzicie??

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
astaroth, no wlasnie , wydaje mi sie ze dredy wygladaja takie twarde takie zbite, a jak jest naprawde?Bo wlosy miekkie sa puszyste i dosc czesto sie elektryzuja?A masz je jeszcze , czy juz scielas wloski?
 

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
Nio ja juz scielam :) ale dredziaki mam w pokoju heh :) :rotfl: hmm wiesz na pocztku jak sie zrobi dredy to sa twarde i zbite niezaleznie od radzaju jakie miales/as wlosy :) a pozniej trzeba cos jakis czas je poprawiac szydelkiem ... by byly takie jak na poczatku :)
 

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
to zalezy od wlosow.:) jesli sie ma dlugie i duzo to dluzej :) heh no nie wiem jakbys podala jakos konkretnie czyli do kad siegaja wlosy i czy sa raczej grube czy nie to bym ci napisala :) :D
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
to jak widze pracy przy tam jest, dziekujeastaroth, ze mnie troche oswiecilas ;) wiem juz przynajiej troche wiecej na ten temat
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
dla mnie tam nie ma roznicy :] czy dredy czy normalne włoski tylko czasami nie pasuje do twarzy gdy ktos ma dredy wtedy mi sie nie podoba...:] ale sobie mym nie zrobiła.. :]
 

Niunia14

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
41
Punkty reakcji
0
Miasto
okolice Bydzi...
dredy długo schną okolo 2 dni...potem trzeba je szydełkowac...itp wiec ok 2 godzin dziennie trzeba poswiecic na pielegnacje...zeby byly ladne ( no chyba ze chcesz miec byle jakie) gdy ci sie juz znudza trzeba ogolic sie na lyso..a dziewczyna niezbyt tak wyglada...

a wiec jezeli koniecznie chcesz je miec..to radze zalozycz takie ktore po pol roku sie rozpadaja i masz normalne swoje dlugie brazowe wlosy
 

Anielica-Mroku

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Mi się dredy podobaja na ciemnych włosach, a na czarnych to bosko, ale nie do każdego pasują, i nie podobaja mi się jak są za długie takie w sam raz :p I osoby które maja dredy za często włosów nie myja zeby im się dredy nie zniszczyły bo jak z dredów już nie ma odwrotu albo masz je do końca życia i ciągle sobie zawijasz odrastające kłaczki albo obcinasz się przy samej głowie, więc ja bym sie nie odwarzyła na stałe dredy na krótkotrwałe, tą atrape czemu nie, nawet bardzo chętnie ale na stałe nigdy w życiu :] Ale to już Twój wybór.
 

Wiuka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Witam!
Z dredami jest tak:
1. Kupe z nimi zachodu
2. Mycie jest dosc meczoce i pracochlonne
3. Ciagle trzeba nad nimi pracowac.

Co do punktu drugiego: dredów nie trzeba myc tak czesto jak "zwyklych" wlosów. One nie dotykaja bezposrednio skóry glowy, wiec nie przetluszczaja sie w takim stopniu.

Dredy czesto robia wrazenie. To ich wielki plus.

A Wy jakie preferujecie metody robienia dredów. Szydelko, czy bardziej orginalne?

Pozdrawiam
 

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
yy hmm a jakie masz na mysli bardziej orginalne?? buahah ejj dziewczyny kurde to nie ejst taki pracochlonne !!! i dready mozna nolmalnie szuszyc szuszarka ! i nie schna 2 godzin! nie tzreba spedzac przy nich 2 godzin dziennie! tylko tyle by raz w tygodniu przynajmniejn podszydelkowac sobie zeby fadnie wygladaly co zajmie wam malo czasu .... kurcze ... ehh te stereotypy :|
 

igi

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
astaroth, bo ja własnie tak myślę serio o dreadach, tylko mam wątpliwości..... :dezorientacja: oczywiście co do tego jak ja będę wyglądać.... Mam raczej długie włosy (za łopatki), ale są wycieniowane i niestety nie są gęste :( Właśnei dlatego boję się brzydkich prześwitów na skórze głowy :( Im częściej się nad tym zastanawiam, tym bardziej utwirdzam się w przekonaniu że nic z tego nie będzie, choć zalezy mi :(:(:(:(
 

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
igi, dredziaki da sie z prawie wszystkich wloskow zrobic :) jesli mowisz ze masz zadkie wlosy wiec raczej jesli skusisz sie do zrobienia ich zazycz sobie zrobienia cienkich zeby bylo ich wiecej i bedziesz slicniutko wygladac :) jesli masz poza lopatki to powinny ci sie skrocic po zrobieniu dredziaka z jakies 5,gora do 10 cm pozdrawiam igi, jesli masz jeszcze jakies pytanka to pytaj postram sie odpowiedziec :*
 

igi

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
astaroth, wielkie dzięki :* A swoje kręciłas u fryzjera ?:>
 
Do góry