dr. House

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Ja się popłakałam jak Amber umarła :( taka wzruszająca scena że szok :(
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
Wszystkie odcinki są wg. tego samego schematu. Choroba-> trudności z leczeniem-> cudowne wyzdrowienie.
Humor House... Ok, ale to jedyne urozmaicenie.
Nie potrafi na dłużej przykuć do tv, nie czekam do czwartku żeby dobie obejrzeć serial.
No ale tak jest również w życiu... fakt czasem są wyimaginowane i z nieba wzięte sytuacje, ale to nie o to chyba chodzi do końca... Ogólnie serial lubię...

Amber to która to? Nie oglądałam ostatnio :(
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Ja mówię o IV sezonie, teraz oglądam V :) Amber to ,,Wredna su*ka'' jak ją Hałs nazywa, później narzeczona Willsona.. jak jeszcze nie jesteś na tym sezonie, to nie będę więcej opowiadać :X :D
 

magdalapaj

chrześcijanka
Dołączył
12 Marzec 2009
Posty
1 595
Punkty reakcji
0
Ja oglądam to, co leci w TVP 2 :p ale nie wiem, który to sezon :/
to ta czarna tak? :/
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
nie, amber jest blondynką, będzie dopiero w 4 sezonie :)

w tv leci 3 sezon jak jeszcze hałs ma pracowników :D
 

luśka

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
ja lubię sobie pooglądać Housika ale do 4 sezonu tez jeszcze nie zaszłam;P może znajdę gdzieś w necie bo tak co czwartek czekać to za długo;)
 

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
zeszłotygodniowy 04x10 genialny.
wilson i czapka z rogami, pacjentka house'a grająca maryję, święta = <3
tylko tęsknię za starymi kaczątkami. ciągle nie mogę się do tych 'aktualnych' przyzwyczaić.
 

poziomka88

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
ja w wakacje zamierzam nadrobić wszystko, niestety nieudało mi się wiele obejrzeć do tej pory ale koleżnka mnie na to tak napaliła, że muszę po prostu no!
 

Camillo

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2008
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
zarombisty serial House ma nalepsze teksty :D Kto wie skąd można sciągnąc lub obejdziesz I i IX Sezon
 

miscusi

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
krakuf
uwielbiam Houssa, swietna postac, te teksty...auć, chciałabym miec takiego faceta;)
 

danon29

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja cały 4 sezon miałem na kompie bo nie chciało mi się co tydzień czekać na 2 odcinki. Teraz mam 7 odcinków 5 sezonu ale jakoś nie mogę się za to zabrać :p . Na tvp2 od nowa puszczają od 2 sezonu. Wczoraj był ostatni odcinek 4 sezonu jak amber umarła i pierwszy drugiego sezonu.
 

lightangel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
319
Punkty reakcji
1
Miasto
Białystok
A u nas właśnie dziś nocny seans z Housem w którymś Heliosie. Od 22 przez parę dobrych godzin, cały 4 sezon (z tego co kojarzę). Szkoda tylko, że mnie tam nie będzie <_<
 

Twardy1908

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Z kątowni...
Serial jest świetny, jeden z najlepszych jakie oglądałem :D Teksty też są super :p

Mnie zapadł taki jeden w pamięci:
"-Po co kupiłeś laske z płomieniami?
-Żeby wyglądało że szybciej chodzę."
:)
 

kiljaden

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
138
Punkty reakcji
0
Mi zapadł w pamięci odcinek, w którym House udawał miłego lekarza i udowodnił pacjentce ludzką partenogeneze :] W ogóle sypał nieżłymi tekstami w tym odcinku. (V sezon)
Co do Amber to wyglądała niesamowicie jak śpiewała dla Housa na koniec v serii. Jej wzrok i śmiech były piekielne. :p
 
Do góry