dr. House

studiomaniek

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
36
zapraszam do podzielenia się swoimi odczuciami na temat serialu dr. House :):D moim zdaniem jest kapitalny a koleś ma zarąbiste poczucie humoru;)
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
uła. zajefajny serial. :D uwielbiam ^^ :p
oglądam każdy odcinek. i świetnie dobrali aktora :)
 

effciaa16

monotonia życia.
Dołączył
11 Maj 2007
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
somewhere.
oglądałam dopiero 1 odc., zapowiada się na prawdę świetnie :D dziś leci nie? :D
 

studiomaniek

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
36
za 1 h mój ulubiony serial:D:D:D a aktor kapitalny:):D:D nie wyobrażam sobie kogoś innego:D ciekawe co dziś będzie:D ostatnio kupił fajny motor:D:D
 

meg17

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
kontrowersyjny, z jednej strony jest niezły w tym co robi, czasami ma niezłe poczucie humoru, ale czasami mnie wnerwia, cóż ma taki sposób bycia ^_^
 

natalia_dy

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Osobiście nie przepadam za serialami medycznymi, bo każdy następny wydaje mi się kopią poprzedniego. Ale "Dr House" jest świetny! Wreszcie charyzmatyczna i wielowymiarowa postać z olbrzymim poczuciem humoru. Super!
Tylko jedna rzecz mnie w tym serialu drażni - zawsze do tego szpitala trafiają osoby z najdziwniejszymi, najrzadziej spotykanymi chorobami świata. Czy to zwykły pech lekarzy?? A może w Stanach to normalne??? :p . Przydałby nam się w Polsce jeden taki szpital, w którym na jednym oddziale leczyło się wszelkie dolegliwości... :D
 

Ugarte

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
10
Od pewnego czasu w ogóle nie oglądam telewizji, ale dla House'a warto zrobić wyjątek. Nie ma co porównywać z prisonbrejkami i lostami, nie mówiąc już o serialach medycznych. Humor rzuca na kolana :) .
 

werify

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
110
Punkty reakcji
2
Miasto
z dzierża(dzierżoniów)
Wg. mnie to świetny serial. Disiaj nowy odc. Podoba mi się sposób pszedstawienia doktora hausa. lubie go bo traktuje ludzi podobnie jak ja ;p
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Jedyny nowy serial który oglądam. Wszystko za sprawą cholernie cynicznego i cholernie inteligentnego dr. House. Przypadki medyczne przypominają raczej rozwiązywanie zagadek kryminalnych. Szkoda tylko że TVP zrezygnowała z zakupu nowych odcinków.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Na dłuższą mete nużący... Bohater za mało cyniczny jak dla mnie (ciekawszy by byl jakby nie wzbudzał wcale wsrod wszystkich sympatii) no i szpitalny schemat...
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Serial jest dość schematyczny najpierw jakiś nietypowy przypadek, póżniej główkowanie co to może być i na końcu cudowne rozwiązanie zagadki.
 

Ugarte

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
10
Serial jest dość schematyczny najpierw jakiś nietypowy przypadek, póżniej główkowanie co to może być i na końcu cudowne rozwiązanie zagadki.

Zapomniałeś dodać że w 9 na 10 odcinków pacjent ma drgawki :D .
 
Do góry