Dość życia;-(

dodzia

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
125
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy Łagodności;)
Nie wiem co się ostatnio ze mną dzieje.Jestem tak zrezygnowana z życia, że mam momenty, że chciałabym zasnąc i się nie obudzić.Tak nie może być przecież to nie jest normalne do cholery:-((
 
C

*ChMuRkA*

Guest
Nie wiem co się ostatnio ze mną dzieje.Jestem tak zrezygnowana z życia, że mam momenty, że chciałabym zasnąc i się nie obudzić.Tak nie może być przecież to nie jest normalne do cholery:-((
masz racje to jest nienormalne jednak w życiu każdego człowiek przychodzi taka chwila gdy myśli o zaśnięciu na wieki... jednak to jest przejściowe. Nie wolno sie poddawać tym przejciom. Trzeba walczyć o lepsze jutro.... i wierzyć że słońce wyjdzie zza chmur specjalnie dla nas ;)
 
C

*ChMuRkA*

Guest
Masz racje, ale mam teraz mega doła.Wszystko mi się wali w dosłownym tego slowa znaczeniu...;-((

ja wczoraj też miałam cś podobnego wypłakałam się w rąkaw siostry i wzięłam tabletki na uspokojenie pierwszy raz :eek: i nie mogłam zasnąć ale jakoś sie udało no i nowy dzień przyniósł nowe paranoje ale też lepszy schemat życia nadzieje na lepsze jutro ;)
 

dodzia

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
125
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy Łagodności;)
Jutro pewnie będzie troche lepiej, ale problemy nie odejdą.Mój organizm strasznie odczuwa jesień no a co z tym idzie pogłębiająca się deprecha.Chmurko jesteś taka mlodziutka a juz masz podobne stany, ja to stara :cenzura:encja juz;-)
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
życie jest zbyt piękne i krótkie żeby je tak szybko kończyć...
nie mysl tak !!! uwierz że mogłaś mieć o wiele gorzej w zyciu... np. urodzić się bez raczki ( Broń Boże nie życzę tego NIKOMU )
nie mieć co jeść w domu...
sa różne tragedie w życiu a Ty wbrew temu co myślisz masz dobrze w zyciu.. :)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Nie wiem co się ostatnio ze mną dzieje.Jestem tak zrezygnowana z życia, że mam momenty, że chciałabym zasnąc i się nie obudzić.Tak nie może być przecież to nie jest normalne do cholery:-((
A ja właśnie przechodze dokladnie to co Ty!
Nie daje sobie rady..
Targają mna rowne uczucia..
Złe uczucia..
 

dodzia

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
125
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy Łagodności;)
To straszne prawda?nns widzę, że masz podobny problem i mnie rozumiesz!!Wiem wiem zawsze myślę, że mogłabym miec lepiej, ale przecież dla każdego jego problem jest ważny, chociaż dla innej osoby to wcale nie problem.I kołko sie zamyka...
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Straszne.
Bo nie wiem sama co się ze mną dzieje..
Stalam się jak lalką..
Jakby ktoś się mną bawił.

Mam takie chwiejne humory..
Raz się smieje, a za chwile płacze..
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
hm Co mi nowy dzień przyniesie. Czasem uśmich czasem łze, a gdy za dużo nawpi....lam się to i pierdnięcie hehe.

W celu poprawienie humoru. :/ . Oczywiscie miałem namysli ten post, a nie tego bąka jakby ktoś nie skumał :D
 

dodzia

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
125
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy Łagodności;)
..no no Morfeusz poprawileś humorek;-)
nns ja też mam huśtawki nastroju, śmiech, a zaraz płacz a nawet nie wiem dlaczego...Jesienna deprecha do tego.Dołujace to jest strasznie.Już przyjaciele nie mają na mnie mocy nawet...
 

sartoris

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
39
ja proponuje piwko i najlepiej muzyczkę relaksującą.

chociaż najlepiej to mieć kogoś przy sobie :D
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja mam dosyc..
Naprawde.
Już nic i nikt mi nie pomaga..

A jeśli się uśmiecham to są tylko pozory..
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
W tym momencie grzmi we mnie złość.
Ale zazwyczaj chodzi o mojego byłego.
O mame..
 

dodzia

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
125
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy Łagodności;)
... o mame?
Jeśli chodzi o facetów to zawsze są powodem do dolin i to potfornych;-(Mija to, ale z czasem niestety, a jeśli masz wrazliwą duszyczke, a wnioskuje, ze tak to jest ciężej niestety;-((
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
O mame.
I o jej życie prywatne do którego nie powinnam mieć wstępu.

Jeśli chodzi o facetów to zawsze są powodem do dolin i to potfornych;-(Mija to, ale z czasem niestety, a jeśli masz wrazliwą duszyczke, a wnioskuje, ze tak to jest ciężej niestety;-((
Racja..
Jestem wrażliwa i niekiedy jest to moją wielką wadą.
A faceci ranią jak nikt.
Nie wszyscy, bo znam wyjątki, ale ranią cholernie.
A jeśli chodzi o mojego bylego to nie jest związane z ranieniem..
Raczej ze wspomnieniami które bolą.
Wspomnieniami, które dzieją się naprawde..
 

dodzia

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
125
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy Łagodności;)
Chyba rozumiem o co Ci chodzi.Jest mi cholernie przykro, bo jesteś młoda osóbką, a wydaje mi się jakbym rozmawiała z kims starszym!!Ja też jestem bardzo wrazliwa i strasznie często jestem raniona;-(Zresztą czytałaś o mojej przyjaźni z facetem...
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Głowy do góry i walczcie :) Nie poddawajcie się w walce ze światem który każdego dnia budzi was kopniakiem. Kiedyś to wy będziecie górą. Na pewno :p
 
Do góry