Doradźcie mi

jankov

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Witam. Mam zamiar kupić sobie Nokię N73. Niektórzy z was być może mają doświadczenie z tym telefonem. Proszę, napiszcie coś na temat tego jak się sprawuje w praktyce. Wady i zalety były by mile widziane. A może jakieś inne propozycje co do tego typu fonów? Dziex z góry:)
 

kazli93

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam. Mam zamiar kupić sobie Nokię N73. Niektórzy z was być może mają doświadczenie z tym telefonem. Proszę, napiszcie coś na temat tego jak się sprawuje w praktyce. Wady i zalety były by mile widziane. A może jakieś inne propozycje co do tego typu fonów? Dziex z góry:)
Dobry telefon, ale jak to symbiany wieszają się i mulą. (Ja osobiście wolałbym k800)za tą cene. Kwestia gustu.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Witam. Mam zamiar kupić sobie Nokię N73. Niektórzy z was być może mają doświadczenie z tym telefonem. Proszę, napiszcie coś na temat tego jak się sprawuje w praktyce. Wady i zalety były by mile widziane. A może jakieś inne propozycje co do tego typu fonów? Dziex z góry:)

Mam w domu N80 (porównywalne cenowo i funkcyjnie z N73) oraz wymieniane wcześniej SE k800i.
Preferuję Nokię ze względu na:
1) wytrzymałość na uszkodzenia fizyczne
2) multimedia- możliwości Symbiana, rozbudowana fonoteka, przejrzysta galeria
3) WIFI !! dla mnie bardzo ważne
4) dobry aparat

Kwestia gustu ;)
 

jankov

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
SE odpada m. in. ze nie ma symbiana (na czym mi zalezy) a n80 ma mniej funkcji od n73. a ma ktos do sprzedania n80? nowy
 

sterydziarz132

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
137
Punkty reakcji
0
Ja polecam cos z WM 0 windows mobile. Duzo wieksze mozliwosci od symbiana. Np SPV M3000, toschiba G500
 

jankov

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
szczerze mówiąc wole zwykłe telefony chyba. a masz jakies jeszcze do polecenia?? jak one sie sprawują?? zawieszają sie lub zacinają?
 

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
A ja mam N73 i moim zdaniem to jest super telefon

SYMBIAN !
SYMBIAN !
SYMBIAN ! - Co oznacza duże możliwości
Duży, czytelny wyświetlacz !
Bardzo dobry aparat 3.2 mpx !


Wcale nie zamula , tak jak to niektórzy mowicie...
Mam całą zapełnioną karte pamięci 2 Gb i całą pamiec telefonu i nic nie zamula, telefon chodzi szybko - tak jak powinien. Polecam Ci go, jest wart swojej ceny ;)
 

nfk

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2007
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Mam ten telefon on 4 miesięcy, kupiłem go za 799 zł i jest bardzo dobry, wcale się nie zawiesza, nie muli nic aparat bdb, muzyka z głośników gra bardzo głośno i dokładnie, bateria 3-4 dni, po prostu telefon jak najbardziej jest wart swojej ceny a i kartę mam 2GB działa pięknie. Kupuj bez żadnych wątpliwości :)
 

jankov

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
szczerze mówiac jestem zaskoczony bo czytalem na róznych stronach i częste wypowiedzi sa negatywne. szczegolnie to, ze jest to telefon z symbianem i sie czesto wiesza. a co myslicie o werski ME?? jest lepsza? jak ona sie sprawuje? podam wymagania mojego telefonu: ma dobrze grac(najlepiej zeby byla wersja muzyczna), ma miec symbiana, bateria minimum 1 dzien(mam teraz 6230 gdzie trzyma bateria wlasnie 1 dzien) i zeby na allegro nie przekraczal 1000 zł. macie cos takiego na mysli??
 

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
W wersji ME gra nieco lepiej na słuchaweczkach, basik itd.. ale to tez zalezy od słuchawek, moim zdaniem jakiejś kosmicznej roznicy miedzy zwyklym softem, a ME nie ma..
 

jankov

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
a co mylicie o nokii n78? mieliście z nią do czynienia? fajny telefon??
 

Shagrath

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Ja kupiłem N73 ME tydzien temu i jestem zadowolony,a wczesniej miałem K800i.
Nokia gra wyraznie głosniej i lepiej,teraz jest dodatkowo w swietnej ofercie w PLAY,nie wiesza sie ...
 

Anarch

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
szczerze mówiac jestem zaskoczony bo czytalem na róznych stronach i częste wypowiedzi sa negatywne. szczegolnie to, ze jest to telefon z symbianem i sie czesto wiesza. a co myslicie o werski ME?? jest lepsza? jak ona sie sprawuje? podam wymagania mojego telefonu: ma dobrze grac(najlepiej zeby byla wersja muzyczna), ma miec symbiana, bateria minimum 1 dzien(mam teraz 6230 gdzie trzyma bateria wlasnie 1 dzien) i zeby na allegro nie przekraczal 1000 zł. macie cos takiego na mysli??

Poczekaj jeszcze z miesiac i za 1000zl kupisz n82
 
Do góry