Dopalacze

urtop

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
46
Punkty reakcji
3
ale pewnie od 18-tu lat ;/ ...?


a mam takie pytanie czy w tych krajach
gdzie to jest legalne to sprzedają to w sklepach,
kioskach , czy specialnych punktach do tego stworzonych .?
 

LubiszTo

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
Jungle of Jurasic
Rzadko zobaczysz w kiosku czy w sklepie zależy w jakim, ale w Coffe Shopach można to dostać.W holandi jest skręcik w restauracjach.


Caleb


Leciało to w TVN24, mają być zalegalizowane aby młodzież przestała spożywać dopalacze.I stosowała środki mniej groźne dla życia.
 

zgrywus1984

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
zakup ze sklepu internetowego z dopalaczami jest legalny??? zna ktos ten sklep - funnytabs.com ????
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Zabroniony jest handel dopalaczami na terenie Polski. Firmy sprzedające je przeniosły teoretycznie działalność, transakcja odbywa się za granicą. Tak, zakup jest legalny. Nie znam tego sklepu, ale produkty tam sprzedawane to w większości te, które oferowała sieć dopalacze.com .
 

ewen

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2010
Posty
103
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Jak dla mnie to ludzie mogą brać te świństwo-dopalacze i odlatywać tak jak by chiał autor tego tematu. Ja wiem jednak, że żaden inteligenty człowiek nie zainteresuje się tym g***. Dopalacze są robione z największych świństw a Ci ludzie to biorą! Za grosz rozumu.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Jak dla mnie to ludzie mogą brać te świństwo-dopalacze i odlatywać tak jak by chiał autor tego tematu. Ja wiem jednak, że żaden inteligenty człowiek nie zainteresuje się tym g***. Dopalacze są robione z największych świństw a Ci ludzie to biorą! Za grosz rozumu.
Inteligentni nie biorą? Hmm z pewnego wywiadu ze sprzedawcą dopalaczy jaki kiedyś czytałem, wynikało, że dopalacze (koko itp.) kupowali często biznesmeni, żeby zabawić się w weekend.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Swoją drogą branie jakiejkolwiek używki mało ma wspólnego z inteligencją. Znam osoby, które w gruncie rzeczy mają poukładane światopoglądowo, a bawią się różnymi dragami, czy dopalaczami.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Inteligentni nie biorą? Hmm z pewnego wywiadu ze sprzedawcą dopalaczy jaki kiedyś czytałem, wynikało, że dopalacze (koko itp.) kupowali często biznesmeni, żeby zabawić się w weekend.
Co jednak nie potwierdza, ani nie obala, że przekrój społeczny kupujących jest rozłożony jakoś proporcjonalnie po wszystkich grupach :)
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Kiedyś spróbowałem z kumplem "rasta" - palenie i bardzo tego żałuję. Chciałem tylko dla jaj, a tu po godzinie od zażycia wymioty i straszny ból brzucha i głowy. To też zależy kto na jaki organizm. Wolę już sobie zapalić trawkę, bo mam pewność, że nic mi się nie stanie. A słyszeliśie, że ten Polski król dopalaczy otwiera biznes z jakimś napojem w stylu tigera?
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Dopalacze to :cenzura:. Sa gorsze od zwyklych narkotykow aczkolwiek to i to jest zle :) popieram tylko skuna ktorego uwazam jedynie za uzywke :)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Narkotyków nie dzieli się na "zwykłe" i "dopalacze". To wszystko są podobne substancje, a "dopalacze" to tylko nazwa handlowa dla tych nowo odkrytych.
 
M

marcin.ch

Guest
DOPALACZE TO NIE LEGALNE NARKOTYKI TYLKO LEGALNA TRUCIZNA
bralem to i mowie ze to jesy gorsze od dragow cale szczescie ze tego juz nie ma
zobaczymy na jak dlugo
 

mikel10

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
Bosh - sami spece tu się wypowiadają, a z wyjątkiem paru to nikt pojęcia nie ma o czym pisze. Usłyszał jeden z drugim że brata ciotki ojca szwagier nogę złamał pod dragach czy innych dopalaczach i mówi jakie to są szkodliwe... A prawda taka że ślisko było... ;)

WSZYSTKO jest dla ludzi. Szkoda tylko że wielu ludzi jest po prostu kretynami i nie zna swoich możliwości.

Są tacy którzy po jednym blancie stracą przytomność, a są tacy którzy po 5 gramach koksu mają się świetnie.
Dokładnie tak samo jak z alko - to że ktoś się porzyga po jednym piwie to powód żeby zakazać alkoholu dla wszystkich?

Wszystkie dragi powinny być legalne. Ludzie powinni być edukowani, a nie zmuszani do współpracy.

Pozdro,
 
Do góry