Doda

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
heh no własnie co myslicie o Dodzie ? Dla was to tez wokalistka ktora robi jakis kicz jak mandaryna ? Nie wiem jak wy ale ja loobie jej piosenki =]
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
nie no śpiewa zdecydowanie lepiej od "margaryny" ( trudno by był zeby gorzej :) )
jej piosenki nie sa takie zle, ale karierę zrobila swoim ciałem
 

lapek

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
219
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Żagań
Dla mnie Doda i Mandaryna to ten sam jeden wielki kicz! Ale co kto lubi :p
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
heh niop ja tam do Dody nic nie mam bo loobie jej piosenki nie Ją ! Mandaryna to od początku była kiczowata i chyba juz taka zostanie... Wiesz może dla nie ktorych zrobiła kariere ciałem ale dla mnie jej ciało mnie nie interesuje tylko jak spiewa i co spiewa :p
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
Już gdzieś to chyba pisałam... Doda to dla mnie dziewczyna, dla której popularność jest najważniejsza. chce za wszelką cene pozyskać dużą widownie. dla mnie jej piosenki są płytkie, bez głębszych treści. są pisane pod publiczkę, znaczy, żeby spodobały się jak największej liczbie osób. dla mnie nawet jej głos jest normalny, nic nadzwyczajnego. uwielbia skandale, tym się codziennie żywi. sama uważa, że jej muzyka to ROCK. wg mnie taka opinia jest obrazą dla tego pięknego gatunku...
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
Jak tylko przeczytałam temat (zanim przeczytałam post) przeczuwałam że to będzie o Dodzie (nie wiem czemu). No więc pomijając to że Doda to moja idolka :] podpisuje się pod tym że DODA UMIE ŚPIEWAĆ!!! a jak tu ktoś napiał że jej teksty są... płytkie... Co to to nie!!! Zdecydowanie nie!!! Chociażby ostani znak pokoju....
 

Kaczusiaaa

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.....
Vicki - ale wiesz otym ze zaraz beda pisac ze to plagiat jakiegos tam jelenia... ale jak dla mnie fajnie spiewa fajne ma piosenki o wygladzie nie mowie bo babki mnie nie podniecaja :]
 

Vicky

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
349
Punkty reakcji
0
Plagiat? Buhahaha

10-08-2005: Już dosyć!

Niemieckie pismo bulwarowe ukazujące się, niestety, również w Polsce, którego tytuł nie ma nic wspólnego z zawartością, od pewnego czasu daje się we znaki Dodzie starając się zatruć jej życie osobiste, a także zniwelować znaczenie zespołu Virgin na polskim rynku muzycznym. W myśl zasady "psy szczekają, a karawana jedzie dalej" nigdy nie robiliśmy sobie nic z tych działań, bo były to raczej poszczekiwania żałosnego kundelka, aniżeli odgłosy jakiejś groźnej bestii... Ostatnio jednak ten smętny piesek z podwójnym obywatelstwem raczył przekroczyć granicę ogłaszając na swoich łamach, że nasz utwór "Znak pokoju" jest plagiatem jednego z przebojów Bryana Adamsa. Jest to oczywiście wierutną bzdurą, co wkrótce udowodnimy przedstawiając fachowe ekspertyzy znawców prawa autorskiego. I choć granicę przyzwoitości brukowiec ten przekroczył już dawno obrażając w sposób niedopuszczalny Dodę, krzywdząc jej uczucia i wkraczając swoimi niemieckimi oficerkami w jej prywatność - w dodatku kłamiąc przy tym bezczelnie, to jednak czara goryczy przelała się w nas dopiero teraz. W związku z tym informujemy oficjalnie, że z dziennikiem, którego nazwy nie wymieniamy celowo, gdyż nie chcemy sobie zaśmiecać strony, spotkamy się niebawem w sądzie żądając zadośćuczynienia za krzywdy moralne, jakie nam wyrządził. Jest tyle głodnych dzieci, którym należy pomóc... One ucieszą się nawet z niemieckich pieniędzy...
Doda i Tomek Lubert

A mówić niech sobie gadają... Chętnie posłucham co mają do zarzucenia Dodzie bo po to jest forum żeby wymieniać swoje poglądy.
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
a jak tu ktoś napiał że jej teksty są... płytkie... Co to to nie!!! Zdecydowanie nie!!! Chociażby ostani znak pokoju....

a mi właśnie chodzi o ten 'znak pokoju'. jest baaaardzo płytki. odrzuca mnie jak słysze tą piosenke. zwłaszcza, że Doda twierdzi, że napisała ją ze względu na śmierć Piapieża... to już szczyt wszystkiego. jak można tak strasznie głupie piosenki utożsamiać ze śmiercią Jana Pawła II? nie lubię jej.
 
Do góry