Doda - Wypowiedź Się

maaadziaaa

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
82
Punkty reakcji
0
Grupa Virgin i Doda. Wydaje mi się, że każda ich piosenka jest coraz lepsza. Pierwsza od której zaczełam interesować się dodą to znak pokoju. :lol: Druga dwie bajki i płyta ficca a szansa dody jest odlotowa a teledysk chyba jeszcze bardziej. tylko nie czaje jednje rzeczy dlaczego Doda na końcu teledysku Szansa całuje się z tą dziewczyną uważam że to do siebie nie pasuje. No ale może się nie znam?? :(

doda.jpg
 

Alis

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
Miasto
z brzuszka mamusi ;]
Tez uważam, że piosenki Dody są coraz lepsze. Szansa jest wyczesana. Masz może na kompie. Bo ja nie mam ;/

Może prześlesz? email: szalona_kaja@wp.pl
 

czarna

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
skądinąd
Doda i Virgin-> żenada. To, co robi, jak się zachowuje, jak wygląda, itp.
Jedyne co mogę w niej znieść jest ten mocny głos, który jednak powinna wykorzystywać inaczej-> słychać, że może więcej...
Dziwię się jej fanom, bo nie rozumiem, za co ją tak ubóstwaiają... Chyba nie za teksty w stylu:..."bo mi się z Radziem bzykać chciało...", czy za wutatuowane imię męża, którym obnosi się, jakby nikt inny nie miał...
Z jej wypowiedzi wcale nie tryska żadną inteligencją, powtarza, jaka jest... Że niby otwarta, odważna, i ..."generalnie ma wszytsko w :cenzura:e..." i to, co sie wokół dzieje to są ..."jaja jak berety...".
Faktycznie, trzeba być inteligentnym żeby wysilić się na takie słowa...

Jednym słowem Wielkie Żenua. Piosenki denne, teksty baaardzo mało ambitne, teledyski-> phi.
Rzuca się w oczy tylko masa biżuterii. Też ztesztą kiczowatej. Której Doda nie musiałaby na siebie nakładać, gdyby rzeczywiście miała coś innego, czym można zimponować.
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
osobiscie do niej nic nie mam, ma fajny głos, fajnie spiewa, a to jak sie zachowuje to juz mnie nie interesuje, wazne ze podoba mi sie jej (niektóra) muzyka :]
 

Gahan

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
mocny głos w beznadziejnych utworach.

mocny głos??? owszem pod warunkiem, ze porownujemy do Mandaryny :lol: wtedy nawet ja bym umiał śpiewać :mruga: bylem na koncercie, naprawde zdzierac to sie moze i zdziera (a propos Z KONCERTOWEGO PLAYBACK'U) ale nie wyczynia z głosem czegoś nadzwyczajnego... umie śpiewać ot co... i nic poza tym :eek:k:
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
daje rade, a na koncertach przynajmniej jest na co popatrzeć :D

ps. ma cool tatułaz na plecach (skrzydła aniola) - kozacki :]
 

femme fatale

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
doda ma zajefajny glos...ale zachowanie ponizej poziomu! pusta blondynka... inteligencja to ona nie grzeszy, ma co pokazac i to pokazuje ale dlatego uchodzi za typowa dz***e! jak na kobiete brakuje jej klasy, moglaby zachowac troche skromnosci! ale jak kto sobie poscieli, tak sie wyspi!
 

NoNe

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2006
Posty
467
Punkty reakcji
0
Miasto
Miasto 'innych' aniołów
Zgadzam się z Wami wszystkimi. Doda? Pustka w głowie nic więcej :mruga:.

Ma dziwne teksty w stylu: "Nigdy nie wiedziałam, że spotkam miłość, którą kochać chcę" czy jakoś tak to idzie.

Jest wulgarna i otwarta, ale to wszystko jest wypromowane. Sami zauważcie jaka naprawde była kiedyś. Słodka idiotka...
 

czarna

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
skądinąd
taka młoda a taka mądra - odzyskuje wiarę w gusta urodzonych po 85 r. :eek:k:
pozdrawiam she :]

też jestem urodzona po 85 i nie sądzę, żeby mój gust był pokrzywiony... szczególnie muzyczny... :eek:

wracając do Dody, nie mogę zrozumieć słów jej piosenki pt: "2bajki"-> może mi ktoś go wytłumaczy, już gdzieś na tym forum prosiłam jej "fanów" ale...uciekli??

Doda WON z polskiej muzyki! Razem z Radziem!
 

kasiuniatt

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Rzeszów
Doda= całkowicie pusta lala

Owszem ma dość dobry głos, ale kompletnie nie wie jak go wykorzystać. O ile jej piosenki ujdą w tłumie to teledyski są tragiczne. A jak słyszę jak Doda mówi (nie śpiewa) albo, co gorsza, się śmieje, mam ochotę zakopać się pod ziemię albo uciec na koniec świata, byle tylko tego nie słyszeć :bag:
 
K

kfiatushekk

Guest
Doda to jedna wielka pomyłka. Uważa że gra muzyke rockowa, normlanie śmiech na sali. atrakcyjna fizycnie też nie jest.
 

Gahan

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
Doda= całkowicie pusta lala (...) Owszem ma dość dobry głos, ale kompletnie nie wie jak go wykorzystać.

No właśnie o to chodzi z jej wokalem:

-wmawia nam, że ma mocny wokal, ale na koncertach playbeck, a w piosenkach Kasia Kowalska swego czasu bardziej się zdzierała niż ona :p

-to samo, że niby taka piękna, mówi: mam fajne nogi, :cenzura:e, cycki - nie wiem kto jej tak powiedział. Ja nie pisze, ze jest brzydka, ale mnie nie rusza, a zdrowy ze mnie facet! :]

Stąd każdy kto napisze, że Chylińska ma bardziej sugestywny wokal, a Joasia Borysewicz (np. :D) jest piękniejsza - od razu zazdrości, jest zawistny, jest antyfanem... co za bzdura :lol:
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
A do tego półmetrowe paznokcie w rozowym kolorze :D Typowy przyklad słodkiej idiotki :bag:

P.S rowniez nie rozumiem tekstu piosenki 2bajki, jak dla mnie wcale nie jest głeboki ani piekny, JEDEN WIELKI KICZ i ona i te jej piosenki
 
Do góry