Doda vs. Steczkowska

Kopciuszek

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
221
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Death Land
Hey! :p

Co myślicie o zachowaniu obu pań?
Moim zdaniem Steczkowska niepotrzebnie atakuje Dodę. Fakt, Dorota też się czasami zachowuje skandalicznie, ale po obejrzeniu kilku odcinków GTNL, myślę, że ostatnio się zdystansowała :lol: .
Co Wy o tym sądzicie?


:bag:
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Eee...? Zamiast GTNL wolę obejrzeć prawdziwe talenty w Fabryce Gwiazd. I szkoda mi, że prawdziwe umiejętności wokalne przegrywają bitwy z promującymi się na siłę gwiazdami, które przecież o wiele lepiej czują się w swoich branżach, a nie wygłupiając sie na łyżwach! To się nazywa parcie na szkło. Tym osobom zależy na popularności, nie kochają tego, co robią. A ci młodzi z 'Fabryki' jeszcze nie zdążyli się zepsuć...
Co do konfliktu Steczkowskiej i Dody hmm... obie panie zniżają się do poziomu kopalni. Nie, nie parteru - kopalni. Bo to nie jest walka o to, która drugą przegada, wygra, tylko która niżej upadnie. Szkoda tylko, że na tym cierpi tak wiele osób + my za to płacimy. ;]
 

Avie93

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2007
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Łódź
Ja tam nie lubię Steczkowskiej więc wole Dodę , ale uważam że ten cały program nie jest za ciekawy , wole obejrzeć sobię prawdziwe talenty :).
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
ja nie lubię ani jednej ani drugiej dodzia to słodka idiotka
a o steczkowskiej szkoda mówić..
 

dizzy74

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
Ja tam nie oglądam tego programu, ale jeżeli mam wybierać między steczkowską a plastikową lalką dodą, to wybieram steczkowską.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Dorota też się czasami zachowuje skandalicznie? Ta idiotka robi z siebie pośmiewisko co chwilę. :mruga: Zrobiła sobie wielkie cyce i myśli, że jest jazzy i cool trendy satan. -.-
 

rejf85

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Miasto
gdańsk
najgorsze jest to, że ten cały syf powstaje za nasze pieniądze z abonamentu! przecież to woła o pomstę do nieba!
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
wszystko by było ok gdyby nie to, że ona według siebie jest cudowna piękna i w ogóle najlepsza
heh tak jak to powiedziała "Królowa jest tylko jedna" żal..
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
wszystko by było ok gdyby nie to, że ona według siebie jest cudowna piękna i w ogóle najlepsza
heh tak jak to powiedziała "Królowa jest tylko jedna" żal..

Bo tak się mówi powszechnie. ;) Ja też mówię że Moja Księżniczka jest najpiękniejsza na Świecie i cudowniejsza od Dody. Moja ukochana jest Królową i jest tylko jedna. Czy się mylę ? Nie. Tak mi podpowiada serce. :zakochany:
 

Decia__x33

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2008
Posty
298
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Radzionków
Jak patrze w telewizorze na dode to mi się źle robi.
A jeżeli chodzi o muzykę to jeszcze gorzej ...

ja mam to samo z jusią.
nie żebym lubiała Dodę ale na jusie to patrzeć się nie da

ps. w Party przeczytałam że się dowiedzieli że Steczkowska po programie brała tabletki na uspokojenie
najpierw podskakuje a potem ma pretensje.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Bo tak się mówi powszechnie. ;) Ja też mówię że Moja Księżniczka jest najpiękniejsza na Świecie i cudowniejsza od Dody. Moja ukochana jest Królową i jest tylko jedna. Czy się mylę ? Nie. Tak mi podpowiada serce. :zakochany:

wiesz Ciebie rozumie sama tak mam, że dla mnie mój gości jest cudowny wspaniały
ale być takim narcyzem jak ona jest to jest lekka przesada :)
nie uważasz??
 
N

nianiaSweet

Guest
A ja myślę że obie są siebie warte, przez te słowne przepychanki odkrywają swój poziom inteligencji, tak jak cała reszta polskich "gwiazdeczek"! Pewnie większość z nas mam ich już dosyć, dlatego na portalu który oststnio znalazłam mozna ocenić gwiazdy http://www.dziekujemywam.pl/ można podziękować komuś za rok 2008 bądź dać do zrozumienia że ma się już go dosyć. Od razu widać kogo darzymy "sympatią"
 

ascienias

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Zapraszamy do głosowania w rankingu




Teraz nowe mozliwości - zaloguj się, zagłosuj i już masz własny ranking. teraz także dostęp do archiwum notowań. Zapraszamy i życzymy dobrej zabawy :)
 

Attachments

  • logo.jpg
    logo.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 28

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Warszawa:) okolice
Hey! :p

Co myślicie o zachowaniu obu pań?
Moim zdaniem Steczkowska niepotrzebnie atakuje Dodę. Fakt, Dorota też się czasami zachowuje skandalicznie, ale po obejrzeniu kilku odcinków GTNL, myślę, że ostatnio się zdystansowała :lol: .
Co Wy o tym sądzicie?


:bag:
w gazecie był artykuł że to wszystko było grane;] a doda miała gotowe odpowiedzi;/ paparazzi zrobili fotki kartki jak trzymała w czasie programu i wszystko tam było napisane co Steczkowska jej powie a co ona ma odp;/ można o tym poczytać na necie:) i ciekawe wypowiedzi że doda tylko miała ta kartkę bo nie umiała sama jakiejś sensownej riposty wymyślić to jej układali żeby sie nie zbłaźniła:D hehe
 
Do góry