Doda bez makijażu

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
Goldie Hawn, widać, że nie nie Twoje czasy to "ptaszek na drucie" :p
moim zdaniem madonna wygląda dramatycznie a co do dody, to uważam, że i tak bez makijażu wygląda ładnie tylko zęby jej jakieś takie zółte wyszły
jednak największy szok to madonna, w porównaniu np. z takim zdjątkiem całkiem naturalnym
http://madonna.kipme.pl/juzerart/zdjecia/p...ckiem/1654.html
brr
no i jeszcze whitney blee, ale to drugie zdjecie pewnie w okresie mocnego uzależnienia od narkotyków było robione
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
powiem Ci, że nie wiem nawet :D
a to jest dopiero śmiech :D
4liieqa.jpg

a tak wyglądała Jocelyn Wildstein przed operacją plastyczną!
wildenstein_before.jpg

a tak wyglądała po operacji o_O
wildenstein_after1.jpg
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Nie jedna dziewczyna by wiele oddala by wygladać jak Doda wiec nie przesadzajcie, ciekawe jak wy wygladacie bez makijazu :/


Dla mnie Doda najlepiej wyglada w tej fryzurze mmm super :p

doda_fryzura_sl.jpg
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Nie jedna dziewczyna by wiele oddala by wygladać jak Doda wiec nie przesadzajcie, ciekawe jak wy wygladacie bez makijazu :/


Dla mnie Doda najlepiej wyglada w tej fryzurze mmm super :p

doda_fryzura_sl.jpg
to się ciesze że znam dziewczyny co mi się bez makijarzu podobają :)
ale co do dody, wole ją bez makijarzu. przynajmniej wiem jak wygląda jak patrze na tamto zdjęcie. i pod tym nuworld ma racje, nie wygląda źle. nawet ok bez makijażu,
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
a ja po prostu Dody nie trawie.. czy wygląda tak czy siak nie mogę jej..
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Wiesz Sławuś jak za zauważyłeś efekty makijaż daje nie złe tak, że jednym może sie to podobać :)
A Dody nie mogę za jej zachowanie wszystko by było ok gdyby nie to jej zachowanie
ah eh jaka ja jestem słodka no słodka idiotka
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Dobrze, że jeszcze nic nie jadłem. Ochydne to ble... Jak można się tak szpecić.
Rada jest taka dziewczyny, mocny makijaż tylko na spec. okazję.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
A taki makijaż właśnie postarza skórę i to bardzo..
 

lilith6

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
a tam nie pamietam
Nie ogarniam jak komukolwiek może się podobać Doda. Przy pierwszym, przelotnym spojrzeniu może nawet się wydawać ładna, lecz jeśli przyjrzeć się jej bliżej... Brr. Sztuczne, okropne silikonowe cycki, kwadratowa szczęka, brak bioder, bary jak u faceta, zniszczona twarz (a raczej ryj) od solarki, wyuzdany strój dziwki z bazaru i ogólnie żałosne zachowanie. Ona jest koszmarna i obleśna. Powiększone cycki mogą być fajne, jeśli wyglądają naturalnie a nie jakby były z plastiku... przeraziłam się gdy zobaczyłam te jej nienaturalne balony (to są balony) to coś jest tak twarde, że nie sprawia żadnej przyjemności macanie tego czegoś. Poza tym ona ma tępy wyraz twarzy styl i zachowania wieśniary, a to jej IQ to chwyt marketingowy. Mam nadzieję, że jej kariera(?) już niedługo się skończy
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
Oj różnica jest i to zdecydowana, bez makijażu chyba mało kto by ją na ulicy zauważył czy sie obejrzał. A co do tego, ze jak my wyglądamy bez makijażu- owszem makijaż na pewno sporo daje, ale normalne kobiety nie maluja się aż tak mocno i różnica nie jest tak powalająca, w moim przypadku nie jest to duża różnica, bo nawet jakbym chciała, to nie umiem sie tak pomalowac, by się mocno zmienić.
A twarz to ona ma naprawdę zniszczoną, nie jest zbyt ładna.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
jak każda aktorka każda piosenkarka itd mają na sobie tyle tapety co ja mam przez prawie tydzień..
 

medoff

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Miasto
ZMC
lilith6 zgadzam sie z Tobą w 100% :) brunetki górą :) :) :) naturalnośc górą :) :) :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
macie coś do blondynek ?? <_<
no bo prawda sam silikon tona tapety i ubiór prostytutki .
 

musi_ca

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
227
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Ciekawi mnie co myslicie o Dodzie bez make-upu :p wcale nie jest taka ładna ...
Ale cóż oceńcie sami :).
106628.1.jpg

dodabez2.jpg

matko robicie sensacje ;/ widziałam ją w Sphinxie kiedyś siedziała 2 metry ode mnie, była bez makijażu, gadała z kumpelą o tym jak ją Radzio zdradza a wyglądała o niebo lepiej niż na swoich teledyskach więc przestańcie robić afere.
 

dziamdziak

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
39
No, tak, make-up sporo daje :] A jak ktoś poza wyglądem ma niewiele do pokazania, jak 'Dodzia', to faktycznie robi się nieciekawie :D
 
Do góry