Dobre Programy Do Robienia Bitów

Rap prezes

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
słuchanie się powoli będzie nudziło... może by tak zacząć tworzyć jakąś muzę... chodzi mi o jakieś fajne program do robienia hiphopowej muzy.... bo na razie do vinyli mnie nie ciągnie...
 

Berbelo_HHF

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Fruity Loops kiedyś się bawiłem polecam a jak ktoś chce się przekonać co mozna zrobić na tym programie niech sobie włączy pierwsze płytki Ostrego
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
noooooooooooo nie spodziewałem sie OSTR tworzył na Fruity Loopie, ciekawe ciekawe
ja ze swojej strony moge powtórzyć tyklko FL'a, chociaż bardziej wolałbym nauczyć sie reassona, ale jakoś mam go miesiąc i (wstyd nie przyznać) nie wydobyłem z niego nawet jednego dzwięku, nie umiem !?!, ale napewno ma wieksze mozliwosci niz FL
a co do daleszego softu to polecam posiadanie, Sound Forge'a i Cool Edita

jeśli ktoś tu poleci Cubase to prosze z góry o jakąś małą prezentacje
właśnie do mnie leci światłowodem, bzzzzzyk po kablach, niedługo będzie i przydałoby sie coś na start
 

ShE_suCk

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
Rahim ( pokahontaz ) tez swojeo czasu tworzył na tym progamie. Wiec polecam.
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Heh, bawiłem się e-jay'em i brzmiało jak na nokii 3310:)
 

CH!3B3K

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Elo mam sprawe z kod mogę wziąć pełną wersie tego Fl'a albo jakichś innych programów??
 

lukKe

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
FL to bardzo dobry program.

Odpowiednie sample + vst i mozna naprawde dobre bity tworzyć.
 

CH!3B3K

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dzienki a może ktoś mi poleci jakieś Super Vst?? i w dodatku co mam zrobić bo kupiłem sobie mikrofon taki do śpiewania i bardzo cicho śpiewam co mam zrobić ??
 

zieliusz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
723
Punkty reakcji
3
Wiek
39
Miasto
sląsk up!
Aby podgłosnic wokal mozesz pobawic sie kompresorem czy maximizerem ale to juz nie takie proste.
 
1

1990Murzyn

Guest
A ja powiem że pracuję od kilku chwil na Virtual Piano a na torrentach jest pełna wersja więc polecam. Spoko programik.

WARTO SPRÓBOWAĆ :eek:k:
 
Do góry