Dobre gabinety dentystyczne

chicharrica

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Mam pytanie czy znacie jakieś dobre i sprawdzone gabinety dentystyczne w Warszawie. Dentysta do którego chodziłam do tej pory zaczął jakąś fuszerkę odwalać i z dwoma zębami byłam już 6 razy a nie było to kanałowe leczenie tylko plomby zaczęły wypadać a każda wizyta to kolejne pieniądze. Więc wolę zapłacić nawet troche więcej za jedną wizytę niż biegać kilka razy.
 

karolak

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2010
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skierniewice
to masz jakiegos totalnego pecha ze tak trafiłlas. Ja niestety nie znam nikogo dobrego w warszawie bo lecze się u siebie w Skierniewicach
 

cappucino

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
w Warszawie to jest masę tego więc to kwestia tego czy chcesz żeby było blisko Ciebie czy trochę taniej może
 

chicharrica

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Najważniejsze żeby było dobrze a nie tak jak pisałem wcześniej. Cena nie odgrywa większej roli.
 

cappucino

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
to w takim razie zazdroszcze takiego luksusu na który możesz sobie pozwolić
Ja i moja mama od jakiegoś czasu chodzimy do Villa Nova i takich sytuacji o których mówisz nie było
 

chicharrica

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Ja wiem czy luksus po prostu chcę to zrobić raz a porządnie i wyleczyć te zęby w końcu i mieć spokój z dentystami bo najprzyjemniejsze to nie jest
 

cappucino

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
Doskonale rozumiem Cię i wierzę że masz dość już chodzenia po dentystach i szukania w takim razie wybierz coś konkretnego i działaj
 

chicharrica

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Chyba skorzystam z tego co mi poleciłaś. Sprawdziłam stronę tego gabinetu i wygląda zachęcająco profesjonalnie.
Dzięki wsyzstkim za pomoc
 

jacek30

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Stargard Szczeciński
Ja tez korzystalem z uslug tego gainetu i rzeczywiscie maja super opiekę i fachowców, anajbardziej mi sie podobala sala specjalnie przeznaczona dla malych pacjentow
 

jacek30

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
Stargard Szczeciński
Mają gabinety dostosowane do potrzeb dzieci z zabawkami itp żeby stworzyć miły klimat i żeby dzieciaki sie nie bały no i mają dobre podejście do nich tak żebycia ine straszyć i żeby chciały przychodzić
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
też się trochę naszukałam zanim znalazłam gabinet, który spełnia wszystkie moje oczekiwania. a jeśli chodzi o dentystów to przyznam, że jestem dość wybredna, bo byłam w stenie jeździć z Krakowa do mojego rodzinnego miasta, do mojego dentysty. Ale nie zawsze miałam tyle czasu więc efekt był taki, że do gabinetu zaglądałam co 5 lat. Ale teraz już mam swojego dentystę doktora Tomasza Rozwadowskiego i przyznam, że jest on fantastyczny. Nie muszę jeździć daleko, żeby iść do dentysty.
 
I

impresja_switu

Guest
dla mnie liczy się przede wszystkim jakość usługi, no i to, żeby dentysta był taki ludzki. Mimo, że nie przepadam za wizytami w gabinecie to jednak bardziej boję się tego, że zęby mi się popsują i będą mnie boleć bardzo albo co gorsza wypadną. To mnie przeraża najbardziej, dlatego staram się chodzić do dentysty regularnie, żeby uniknąć trudnych przypadków. Zgodzę się z przedmówcą dr Tomasz R. jest super, zawsze się uśmiecha jest bardzo miły. Może wizyta nie jest czystą przyjemnością, ale jednak jakoś tak łagodniej znoszę wizyty.
 
S

szyszana

Guest
Tutaj np. http://dentlux.pl/To pod Warszawą, a nie w samej stolicy, ale generalnie miejsce na bardzo dobrym poziomie, specjaliści z wielu dziedzin, tak więc z każdym problemem związanym z zębami można iść. Kwestia tego, o co chodzi.
 

melissaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2016
Posty
49
Punkty reakcji
0
W Warszawie mogę polecić Eurodental na Śniadeckich. Ceny przystępne i fachowi lekarze, moja cala rodzina leczy swoje zęby aktualnie właśnie tam. Byłam ostatnio na wizycie i widzialam, że mają promocję - można skorzystać z darmowego przeglądu podczas którego robią plan leczenia wraz z wyceną.
 
Do góry