Dobra szkoła językowa w Warszawie?

milcia88

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2011
Posty
60
Punkty reakcji
1
Proponowałabym Speak Up :) W moim odczuciu, jedna z lepszych szkół językowych w Warszawie :) Ciekawe zajęcia, przeróżne metody nauki, ostatnio wypuścili możliwość on-line. Generalnie na jeden, wielki plus :)
 

tabazuka

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
61
Punkty reakcji
0
Na szczęście wybór szkół jest duży i nie można napisać ,że jedna i tylko jedna . Ja osobiście cenie English For You za zajęcia zmuszające do mówienia, a wielu ma z tym problem. Oczywiscie ktoś napisz T2T, Profi itd. Należy szanować taie opinie, gdyż ludzie maja różne zdanie i podejście do tematu nauki języka
 

zielona-1983

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
64
Punkty reakcji
0
Możecie zajrzeć tutaj, jest kilka fajnych szkół

http://www.ocenwszystko.pl/r501,najlepsza-szkola-jezykow-obcych-w-warszawie.html
 

tabazuka

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
61
Punkty reakcji
0
Ja akurat wolę English For You ze względu na konwersację i Nativów, ale każdy może myśleć i oczekiwać czegoś innego
 

marek_j

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2011
Posty
69
Punkty reakcji
2
Wiem, że temat stary, ale fajnie człowiek rozpoczął temat "Potrzebuje dobrej szkoły językowej w Warszawie". Nawet nie napisał z jakiego języka, ani nic. Konkretnie. :D O English 4 you czytałem ostatnio sporo pozytywnych opinii, sam nigdy tam nie chodziłem, więc wypowiedzieć się nie mogę. Z Warszawskich szkół prywatnych uczęszczałem do Szkoły Języka Francuskiego (w centrum) i polecam wszem i wobec. Natomiast nie mogę polecić moich studiów, ale nie chcę im za bardzo robić antyreklamy. Aż taka wredota nie jestem. :p
 

zielona-1983

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
64
Punkty reakcji
0
Ostatnio wpadł mi ciekawy artykuł w onecie, gdzie jako ekspert wypowiada się osoba ze szkoły do której chodzę, z English For You,.
Widać, że szkoła porządna, skoro liczą się z ich zadniem.

http://ciekawe.onet.pl/aktualnosci/szkoly-jezykowe-stawiaja-na-konwersacje,1,5244422,artykul.html
 

tabazuka

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
61
Punkty reakcji
0
Ostatnio troszkę zastanaiwiam się, czy szkoły językowe działające pod Warszawą mają rację bytu, gdyż, wiele osób studiuje i pracuje w Wawie, więć czy i tak szkoły w Stolicy nie biorą lwiej części rynku
 

zielona-1983

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
64
Punkty reakcji
0
Ostatnio troszkę zastanaiwiam się, czy szkoły językowe działające pod Warszawą mają rację bytu, gdyż, wiele osób studiuje i pracuje w Wawie, więć czy i tak szkoły w Stolicy nie biorą lwiej części rynku

Myśle, ze jak wszędzie są lepsze i gorsze placówki
 

pereleczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
W tej kwestii rzeczywiście English FOr You w Warszawie ma chyba najlepszą ofertę i rozwiniętą część konwersacyjną

Ja też sporo słyszałam o English For You, ale nie moge powiedzieć nic z własnego doświadczenia, gdyż nie uczęszczałam do tej szkoły. Byłam na kursie w TFLS i jestem zadowolona. W tej szkole część konwersacyjna napewno jest świetnie rozwinięta, konwersacje z nativami przyniosły mi wiele korzyści.
 

zielona-1983

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
64
Punkty reakcji
0
Też to trochę sentyment do English For You i może to jest juz trochę zwykłe zasiedzenie, ale jak sobie idę na konwersacje z takim amerykańskim Nativem Nolanem, to aż się chce być, posłuchać tego akcentu i poduczyć się czegoś nowego
 

zielona-1983

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
64
Punkty reakcji
0
I dobrze, mamy wybór, dla jednego taka szkoła, dla drugiego inna. Według mnie natomiast zarówno tfls i English For You nie są złe.
 

aga2244

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Polecam BS . Właśnie zaczynam 3 semestr w tej szkole. Kadra wykwalifikowana, zajęcia ciekawe, cena za kurs nie za wysoka.
 

tabazuka

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2011
Posty
61
Punkty reakcji
0
I dobrze, mamy wybór, dla jednego taka szkoła, dla drugiego inna. Według mnie natomiast zarówno tfls i English For You nie są złe.

Tu przynam rację zarówno English For You, jak również TFLS trzmają się mocno w Warszawie, Dobre to firmy, choć różnią się ofertą, np English For You uczy tylko jednego języka
 

matylda34

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zgadzam sie. TFLS i English for you to dobre szkoły. Mają niskie ceny i dobrych lektorow.
 

gbur12

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
33
Punkty reakcji
0
Z tych 2 szkół osobiście znam English For You, bardzo szkoła ta promuje konwersacje, zajecia w małych są grupkach, dobry patent z dwoma lektorami, polski od gramtyki i Native Speaker od mówienia.
Według mnie bardzo dobry sposób nauki języka. Osobiście polecam Kamile Turek, dobra lektorka wie jak uczyć gramatki, natomiast Chad - mega dobre podejście do konwersacji.
Podobało mi się, że było sporawo testów-- bardzo dobra motywacja do nauki.
Koleżanka chodziła do British School na Bemowie i mówiła, że kursy były bardzo spoko. Tfls wiadomo, stara dobra marka, 20 lat- o czymś to świadczy
 

zuzuzelle

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
hejka, podbijam wątek! W listopadzie planuję zapisać się do szkoły językowej, jadąc do pracy 151 zobaczyłam na szybie reklamę Lang LTC. Niestety nie znam tej szkoły... postanowiłam poszperać w Internecie, doczytać , doinformować się w warszawskich szkołach językowych i bum, natrafiłam na wasz wątek. postanowiłam zatem zapytać ;): Może obiła Wam się o uszy Lang LTC, albo, lepiej – może ktoś uczęszczał?
 

JaGuru

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2012
Posty
60
Punkty reakcji
0
Ja bym poszedł do wybranych szkół na lekcje demo i zobaczył co mają do zaoferowania.

To najlepszy sposób, aby wybrać coś odpowiedniego dla siebie, zanim wpakujemy masę kasy w kursy.
 
Do góry