Dobór ubrań ( kompozycja )

Jacek Bączkowski

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam!
Posiadam problem, gdyż nie wiem jak łączyć, co ubierać pod moje kurtki wiosenne, skończyły mi się pomysły.
Mam 18 lat, więc staram się nadążyć za modą...

Wiosna przyszła, wyciągnąłem z szaf co miałem czyli : -
krótki płaszcz z zary( kolor, piasek)
długi płaszcz z reserved ( czarny ) ,
szary płaszcz/marynarka ,
czarna kurtka z pull&bear : http://static.pullandbear.net/2/photos/2013/V/0/2/p/5712/536/800/5712536800_2_4_2.jpg?timestamp=1363195429835 ( coś w ten deseń, swojej już znaleźć nie mogłem, materiał u mnie jest sztuczny, ortalion czy cokolwiek to jest )

Jest cieplej, więc najczęściej chodzę rozpięty, co mogę nosić pod takowe kurtki?
Spodnie posiadam czarne,niebieskie, jasny jeans, zwykly jeans, piasek, szare
Buty - czarne (nike) , czarne ( converse ) , piasek lacoste
Dodatki - szara torba, czarne okulary
Jestem fanatykiem koszul w kratkę ( przewaznie to one górują u mnie w szafie ) , posiadam wiele różnych rodzajów.

Poza koszulami nie posiadam więcej ciekawych rzeczy.
Chciałbym by było praktycznie, ale i nie za gorąco.
Bardzo bym prosił o jakieś pomysły zestawień, będę bardzo wdzięczny.

-----
Poszukuję również stylowych podkoszulków, gdzie mogę takie kupić ?

Pozdrawiam!
 

AvestiPL

Zbanowany
Dołączył
15 Kwiecień 2013
Posty
48
Punkty reakcji
1
Jeżeli jesteś fanatykiem koszul w kratkę,to dlaczego tego nie wykorzystać i eksponować ich w jakiś sposób. Może na początek zrób sobie mały przegląd co masz i czego ewentualnie potrzebujesz. co z butami? Druga sprawa to t-shirty,proponuje od razu zakładać je pod kurtkę,którą w każdej chwili możesz zdjąć i masz gotowy strój. Spodnie w jakim kroju preferujesz?
 

Jacek Bączkowski

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
No właśnie tutaj pojawia się problem, nie wiem jak można je nosić, aby nie wyglądać jak typowy 'chłopiec w koszulce' .
Spodnie rurki, ew. casual :) Ostatnio zakupiłem nową parę, czarnych (stare mi się przetarły) w Levisie po całkiem przyjaznej cenie!
 

xrychwax

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Od krótkiego czasu zajmuje się blogowaniem modowym, w razie gdybyś potrzebował pomocy lub nowych pomysłów na stylizacje lub temu podobne zapraszam do siebie oto mój blog

www.xrychwax.blogspot.com
Dopiero się rozkręcam ale myślę że znajdziesz coś ciekawego dla siebie!
Pozdrawiam xRx
 

1sport_pl

Zbanowany
Dołączył
12 Styczeń 2013
Posty
25
Punkty reakcji
0
A muszą być koniecznie rurki? Bo przecież równie fajne do noszenia będą z klasyczną nogawką,krojem i do tego dopasować wtedy górę w zalezności od posiadanego gustu.
 
Do góry