dobór grzywki

Abstrakcyjna

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
32
bardzo prosiłabym o pomoc, chciałbym zrobić sobie taką większą grzywkę na bok(żeby przykryć większość czoła-mam juz dojsc "wyciągania" na światło dzienne moich przebarwien i niedoskonałosci) tylko teraz nie wiem za bardzo w jakiej byłoby mi do twarzy,
doradźcie coś
kilka moich propozycji(nie wiem czy trafnych)+ moje zdjęcia(dwa pierwsze):
 

Attachments

  • bez tytułu.JPG
    bez tytułu.JPG
    18,3 KB · Wyświetleń: 47
  • ja.JPG
    ja.JPG
    58,3 KB · Wyświetleń: 60
  • ikf.com.pl-fotka-305888.jpg
    ikf.com.pl-fotka-305888.jpg
    48,6 KB · Wyświetleń: 60
  • ikf.com.pl-fotka-317218.jpg
    ikf.com.pl-fotka-317218.jpg
    63,6 KB · Wyświetleń: 39
  • ikf.com.pl-fotka-318334.jpg
    ikf.com.pl-fotka-318334.jpg
    89,3 KB · Wyświetleń: 22

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
mnie się wydaje,ze grzywka Paris Hilton niezbyt będzie Ci pasowała, dwie pozostałe owszem :) ale stawiałabym na tę z pierwszego zdjęcia.
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Jak chciałabyś zakryć małe niedoskonałości to trzeba byłoby praktycznie zakryć grzywką całe czoło ,ale Ciebie w tej fryzurce bym nie widziała bo masz drobne rysy twarzy . Co do pierwszego zdjęcia to ja nie widze żadnej różnicy w jej fryzurze porównując z Twoją .
 

agacisz

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
moim zdaniem to 1 ... a i bardzo ladna z Ciebie dziewczyna :) grzywka na pewno na bok, na prostą masz za niskie czolo:)
 

queen-bee

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
81
Punkty reakcji
2
Pierwsze słyszę o czymś takim, że można mieć za niskie czoło do prostej grzywki. To chyba naprawdę ekstremalne przypadki, a ty na pewno do takich nie należysz. Prosta grzywka tuszuje wszystkie niedoskonałości, czy jesli chodzi o za wysokie czoło, czy za niskie. Tylko musi być umiejętnie obcięta. Ja miałam już wszystkie rodzaje grzywek :p Przynajmniej z tym mogę kombinować, no i z kolorem, bo z długości nie chcę nic obcinać. Moim zdaniem dla ciebie najlepszą opcją jest nr 1. Jesli już chodzi o te zdjęcia które tu podałaś. Lecz przemyśl sprawę z prostą grzywką, bo na pewno dodaje charakteru.
 
Do góry