Do jakiej subkultury należeli Wasi rodzice?

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Bartekt, no to pozazdroscic Ci tylko idzie :p

Ale matki czy ojca? ^_^

Ja to bym komuś z moim gustem żadnego z nich nie polecił. :p Mamusia jak zarzuci disco-polo to miewam myśli samobójcze. Tatuś znów jak chce mi zrobić na złość to Slayer'a wrzuci, a ja nieco lżejszej muzyki słucham. :zmeczony:
 

nina1111

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
czytam i czytam i najczęściej tatusiowie do jakiejś subkultury należą a mamusie nie :p

mój tatuś zdecydowanie hipis
a mamusia harcerka :D
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
A to ktoś za niego zapłaci? Myślałem, że dopłacić jeszcze będę musiał, żeby go ktoś wziął. :p Na tatusiu-metalowcu niezły interes można zrobić. BB)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Bartekt albo jeszcze go nie sprzedawaj! Najpierw go sklonuj :D Wiesz jakie będą z tego zyski :D

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak jest, to już 666 post :D Odkąd przekroczyłem liczbę 650 postów to z trudem dociułałem te 16 postów. brakuje trochę ministra któremu trzeba było jak staremu dziadkowi tłumaczyć 100 razy to samo a i tak nie zrozumiał na koncu :D
No ale jednak wole spokój :D To co chłopaki, biegnę po szampana i wódkę trzeba to uczcić :D a wy szukajcie zagrychy :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Sklonuj sklonuj :D A oryginał zostaw sobie. Za kilkadziesiąt lat osiągnie wielką wartość kolekcjonerską :D

Master dajesz tą wódkę :D
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Kurczę, tylko jak? Znacie jakiś szybki i tani sposób sklonowania człowieka?? :niepewny:

Sklonuj sklonuj :D A oryginał zostaw sobie. Za kilkadziesiąt lat osiągnie wielką wartość kolekcjonerską :D

Muszę go sprzedać póki czas, bo za kilkadziesiąt lat to będę mógł jego zwłoki na aukcji wystawić, a ze zwłokami to raczej nikt Slayer'a nie będzie słuchał. Wtedy kompletnie straci swą wartość. :(

master6x6 zagrycha stoi :D

ogorki.jpg
 

pr0mil

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2008
Posty
42
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
xx
to subkultury komunistycznej

ojciec miał długie włosy, a matka krótkie
nie wiem czy to do czegoś obligowało wtedy
 

cycu19922

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Stargard Szczeciński
A za to moj ojciec był wiernym kibicem zagłębia xDxD rozumiecie zadymy itp. itd (nie daleko pada jabłko od jabłoni:p). Natomiast moja mimi była grzeczną dziewczynką:p.
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
A za to moj ojciec był wiernym kibicem zagłębia xDxD rozumiecie zadymy itp. itd (nie daleko pada jabłko od jabłoni:p). Natomiast moja mimi była grzeczną dziewczynką:p.

W sumie mój ojciec też był kibicem. Tyle, że Legii. Chociaż w zadymach i bójkach nie uczestniczył (chyba :D). No, ale na mecze przychodził. :)
 

Gandzia666

Zbanowany
Dołączył
24 Sierpień 2006
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
33
niestety niewiele mówią na ten temat :D ale z tego co wiem tata nosił długie włosy, duże ciemne okulary, skórzane rzeczy i grał na gitarze w jakimś zespole BB) a mama podobno wiodła spokojne życie ,nie należąc do żadnej subkultury ( w tę spokojność nie do końca wierzę, no ale niech będzie ) :)
 
Do góry