Dłuższe włosy-jaka fryzura mi pasuje?

LQ2009

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
****
Jak w temacie. Obecnie mam średnie/krótkie włosy,ale chciałbym tę fryzurę zmienić i tylko sie tak zastanawiam jaka mi pasuje.

Załączam linki:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a964b0050ff64ecf.html

taką fryzure miałem na wakacjach,ale nie posiadam jak na razie zdjęcia z obecną fryzurą.. Chodzi mi głównie o to czy takie dłuższe włosy mi pasują..

A taką bym chciał mieć:

http://ikf.com.pl/fryzury-meskie/fryzura167877.htm

tylko czy mi pasuje?? Podajcie jeszcze jakieś swoje propozycje...:D
 

ololol

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
o k*a
srednie, krotkie ?
stary Ty jestes prawie na lyso obciety.
zapuszczaj zapuszczaj zapuszczaj bo inaczej nie masz co marzyc o takie j fryzurze!
 

LQ2009

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
****
ololol chodzi mi głównie o to czy pasują mi takie dłuższe włosy bo nie wiem czy jest sens je zapuszczać.. A jak na razie to nie obcinałem już przez jakieś 4 miesiące..
 

ololol

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
4 miesiace ? dobre sobie.

nie mam pojecia, ale wydaje mi sie ze beda Ci pasowac ;) na pewno tego typu fruzyra bedzie lepsza niz ta obecna :)
 

LQ2009

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
****
To zdjęcie jest z wakacji.. A ostatni raz obcinałem włosy przed świętami Bożego Narodzenia,więc sobie policzcie ile to jest miesięcy.. Czytać post nr 1 po edycji :p
 

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
No to tak żeby było śmiesznie: z dresa chcesz być emo boyem? :D Nie no żartuję oczywiście ;) Zapuszczaj, zapuszczaj :p Później prostownica i będzie cool.
 

LQ2009

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
****
Nie no bez przesady: "z dresa"??. Fakt włosy jak obcinałem to na krótko bo jak byłem mały to rodzice tak zawsze mnie obcinali i jakoś mi sie wydawało,że inna fryzura mi nie pasuje,ale teraz postanowiłem to zmienić tylko dalej nie wiem czy taka fryzura-dłuższe włosy będą mi pasować bo nigdy takiej nie miałem..:p
 

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
Nie no bez przesady: "z dresa"??. Fakt włosy jak obcinałem to na krótko bo jak byłem mały to rodzice tak zawsze mnie obcinali i jakoś mi sie wydawało,że inna fryzura mi nie pasuje,ale teraz postanowiłem to zmienić tylko dalej nie wiem czy taka fryzura-dłuższe włosy będą mi pasować bo nigdy takiej nie miałem..:p
No żartowałem przecież :p Mnie też na krótko obcinali, ale tak od 2 lat mam dłuższe [tzn. tak jak Ty, to nie obcinam się chyba z 7 lat; po prostu miałem krótkie włosy :p]. Taką długość, jak koleś na zdjęciu, miałem chyba we wakacje, z tym, że nie prostowałem, z szopa na głowie chodziłem, bo tak najlepiej się czuję :) A teraz mam krótsze :p No a, żeby sprawdzić czy Ci pasują, to musisz zapuścić. Daj może swoje aktualne zdjęcie, bo pisałeś, że od grudnia nie obcinałeś się.
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Myślę że powinno pasować. Ale najlepiej sprawdzić to jak już zapuścić, ściąć na krótsze zawsze można :p
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
tamte dlugie ktore pokazales są strasznie emo ;p.. no ale rzecz gustu..
 

LQ2009

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
****
Sica nie powiedziałem,że chce mieć identyczne,ale coś w tym stylu bo jakoś mi sie ta moja stara "fryzura" znudziła. A tak wgl to EMO nie są w modzie??:p
 

sneaksock

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
118
Punkty reakcji
0
Do góry