Długopis "nie ściąga"

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
ja mam dlugopisy, do ktorych sciagi wchodza od szer 6 cm, a dlugosci 3 cm...
Czcionka przewaznie 2,5 lub 3:p
 

szinajs7

"imprezowic"
Dołączył
25 Styczeń 2009
Posty
940
Punkty reakcji
0
:lol: Tjaaa świecenie takim długopisem to na prawdę wrzuca się w oczy, moją koleżankę od razu babka zauważyła, gdy ta tylko go włączyła :lol: :D
 

qaquu

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Powiem wam że to super pomysł ;D całe gimnazjum sobie tym pomagałem xD jak ktoś nabierze wprawy to jest nie do złapania ;D z kolegą mieliśmy czasem nawet 6 długopisów na jeden sprawdzian ;D zmieściliśmy tam notatki z połowy roku prawie xD to jest najtańszy sposób na dobre oceny ;D wszystkie pamięciówki wasze xD z tym że chyba nie opłaca się robić go bo to dużo roboty (sam próbowałem). ja kupiłem u tego gościa :
http://www.allegro.pl/item574595408_supe..._na_6.html
jak aukcja by była w archiwum to wpiszcie "kleczek" (na allegro oczywiście). On ma prawie cały czas to wystawione, i jest bardzo dobry kontakt z nim nawet po zakupie pisałem do niego żeby mu podziękować, taki jestem zadowolony ;D i polecam go wszystkim kolegom oni też kupują u niego i są bardzo zadowoleni xD pozdrawiam;)
ps: 8 złotych to chyba nie tak dużo za dobre oceny ;) (1 długopis razem z przesyłką = 8zł)
 

coffeeman

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2009
Posty
50
Punkty reakcji
0
fajna sprawa ale do czasu, na studiach niestety zaczyna sie coś takiego ze bez wiedzy jedengo nie załapiesz drugiego ... i jeżeli chcesz wszystko ściągać to utrzymasz sie góra 1 rok... ( studia techniczne )
 

Invipen

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Od dzisiaj możesz kupić także Invipena :)

Invipeny to długopisy z niewidzialnym tuszem, które mają wbudowaną diodę ultrafioletową. Dioda pozwala odczytać napis, który staje się widoczny tylko w czasie gdy świecisz. Strona Invipenów to http://invipen.pl.

Pozdrawiamy,
Zespół Invipen Polska
 

madzia2611

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2013
Posty
0
Punkty reakcji
0
JA osobiście spotkałam się tylko z jednym naprawdę doskonale wykonanym i działającym modelm długopisu do ściągania. Pozostałe modele długopisów to tylko nędzne przeróbki seryjnych sklepowych długopisów. Z tego co pamiętam to nazwa użytkownika allegro, który sprzedaje takie naprawde dobrze wykonane długopis do ściągania, to X-EARTH. Polecam wszystkim :)
 
Do góry