Długie, Puszące Się, Gęste Włosy

Do dziewczyn, które rozumieją!:)

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Do mnie pasują wszystkie te cechy.Włosy mam lekko za ramiona, ale marzę o długich lokach, więc zero podcinania no i niestety końcowki są już trochę rozdwojone i nie ma na nie sposobu :( .Na szczęście na kręconych tak nie widać,
Co do reszty używam dobrych szamponow i odżywek.Polecam Dove (szczegolnie do rozjaśnianych), Gliss Kurr(cała seria), Pantine do zniszczonych.Oprocz tego jedwab obowiązkowo.Na co dzień rozczesuję je szerokim grzebieniem i daję trochę wosku.
 

ArksaArgas

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Czy aktualnie istnieje sprawdzony produkt zamianiający "szopę" w gładkie włosy?
 

ArksaArgas

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Będę wdzięczna jeśli ktoś , komu udało się zamienić szopę w fryzurę jak po prostownicy bez używania jej napisze mi o tym na gg 12677629 i coś doradzi.
 

michal10007

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2008
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Hejo , mam ten sam problem. Moje włosy są dość długie coś około 10 cm. Mój problem polega na tym , że mam na głowie "szopę" ; "afro" czy jak to tam chcecie nazywać. Włosy w ogóle nie chcą "iść" w dół tylko sterczą do góry. Gdy już je uczesze to nad nimi robi się takie sianko. Ogólnie nie wygląda to już zbyt fajnie. Jutro mam zamiar iść do fryzjera i je trochę poprzycinać , nie wiem co robić. Jest ich za dużo chętnie bym powyrywał co 2 włosek są strasznie gęste !!! Co mam robić ??
... i na końcówkach się kręcą ...
:(
:(
:(
 

Juliab4

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2008
Posty
194
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Poznań

ArksaArgas

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja nie mam żadnych z tych problemów i mam długie włosy :D
Ja myję włoski szamponem z Apteczki Babuni
Żadnych chemikaliów tylko zioła, jednym słowem naturalne składniki :p
Mam gładkie, miłe w dotyku włosy które b. dobrze się układają po umyciu ;)

jakby co producentem jest Joanna
Stosuję albo :
http://allegro.pl/item376222867_joanna_z_a...regulujacy.html
lub
http://allegro.pl/item383679433_joanna_z_a...acniajacy_.html

ale nie kupuję na allegro tylk ow sklepie który mam blisko :p

Stosujesz to przeciw afro?
 
A

Alek06

Guest
Czy aktualnie istnieje sprawdzony produkt zamianiający "szopę" w gładkie włosy?


Jasne ze istnieja takie odzywki.I to z tego co sie orientuje jest ich bardzo duzo na rynku.Jako ze ja mam pozytywne doswiadczenie z Dove to sama co jakis czas uzywam odzywki jedwabista gładkosc Dove.Lepiej nawet działa na moje włosy niz jedwab bo ten drugi starsznie wysuszał moje włosy.A tu idealnie wygłada a przy tym fajnie sie świeca.Lubie taki blask włosów.
 

m_b

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
204
Punkty reakcji
0
Miasto
tajemnica
Ja jeszcze rok temu miałam problemy z włosami : puszyły się, nie układały, były matowe i suche(mam grube i długie). Ciągle używałam jakiś odżywek i szamponów.
A teraz wszystko odstawiłam i jest :eek:k: Włosy myję zwykłym szamponem bodajże Healing z apteki, raczej nie suszę, a jak już muszę to staram się suszarkę trzymać tak, żeby strumień powietrza tak jakby "spływał" po włosach :) No i nie powiem są b. ładne :p
 

Justyna Juha

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2012
Posty
320
Punkty reakcji
0
Aby się nie puszyły susz je głową w dół i po suszeniu nakładfaj odżywki nawilżające. Aaaa i przed suszeniem odżywki chroniące przed wysoką temperaturą.
 
Do góry