Dlaczego rozstanie tak bardzo boli????

Status
Zamknięty.

Smutas

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
Miasto
Żory
Dnia15maja zgodziłam się aby chodzić z Pawłem.Miesiąc pózniej z nim zerwałam ponieważ myślałam że nie pasujemy do siebie.Gdy mu to powiedziałam to on żekł tylko "no dobra".Kiedy poszłam do domu to on się rozpłakał i cały czas pytał się mojej przyjaciółki dlaczego z nim zerwałam.Ona mu powiedziała że nie potrafiłam wytrzymać tego co o mnie mówił za moimi plecami i że mnie okłamywał.Tydzień póznie poprosił o drugą szansę zabardzo nie chciałam mu jej dać ale w końcu przekonał mnie.Niestety musiałam wyjechać na kolonie i dowiadywałam się od przyjaciółki że mnie zdradza z innymi.Gdy przyjechałam do domu to nie chciałam go następnego dnia widzieć a mój brat napisał Anecie że nie chcę widzieć Pawła ponieważ mam innego.Jego to zszokowało więc nie chciał mnie wogóle widzieć.Tydzień póznie Aneta do mnie dzwoni i mówi że chodzi z nim, dla mnie to był szok nie wiedziałam co mam robić więc nie odzywałam się do nikogo a całymi dniami siedziałam na kompie. I do teraz są razem a ja wylewam łzy bo go nadal kocham i to coraz bardziej!!!!I co ja mam zrobić czy pomoże mi ktoś??
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
lol , temat zamknięty... twoja decyzja więc teraz sama uszanuj co zrobiłaś.
 

Abuś

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2005
Posty
194
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Chełm
jak mnie takie cos wkurza :zly: ten powiedzial tak tamten tak... ludzie rozmawiajcie ze soba normalnie a nie poprzez posrednikow wrrrrr
 

Smutas

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
Miasto
Żory
Ale o co wam teraz chodzi prosiłam o pomoc ale jej nie otrzymam thenks!! :/
 

Abuś

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2005
Posty
194
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Chełm
ale pomysl sama, nie lepiej porozmawiac w cztery oczy niz ufac ludziom ktorzy sobie cos tam gadaja i to nie zawsze musi byc prawda?
 

Smutas

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
Miasto
Żory
Ale jak ja mam z nim porozmawiać jeżeli on nie chce mnie widzieć????!!!!Myślisz żę nie chce z nim rozmawiać???Ja chce i to bardzo !!!Może uda się ale to nie dziś
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Smutas, to jest opowieść jak z telenoweli, a telenowele uczą nas, jacy ludzi potrafią być głupi!
szczeże to zachowałaś się jak dziecko.
Kiedy dowiedziałaś się, że Cię zdradza, wiem, że zabolało. Ale nalezało z nim porozmawiac co on ma ci do powiedzenia. Jeśli go kochałaś, po co unikałaś? Może to były tylko plotki, może widziano go z jakomś dziewczyna a ktoś puścił plotkę, że od razu Cię zdadzał.
Myślę, że oboje zachowaliście się dziwnie, to wszystko świaczy o tym, że raczej nie bylibyście dobraną para na przyszłość. Powinniście zachować się jak para która cos do siebie czuła i porozmawiać prosto w oczy i może dopiero wtedy zerwać.
Ja gdybym słuchała swojej przyjaciółki- straciłabym Szczęście, które dziś jest dla mnie najwiekszym jakie w życiu mnie spotkało!

Jeśli ci naprawdę na nim zalezy, dorwij go kiedyś kiedy będzie sam i powrozmawiaj o ym wszystkim. Może jeszcze nie wszystko stranone. Jeśli naprawdę się kochacie- to będziecie ze sobą!
A życze Ci szczęścia, z osobą która będzie Cie tak samo mocno kochała jak Ty jego! ;)
 

lena000

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
76
Punkty reakcji
2
Miasto
z nieba;]
Nic nie pomaga tak jak szczera rozmowa w cztery oczy..Widzisz, sama sobie zaszkodziłaś przez tych pośredników, więc w sumie to Twoja wina, że wyszło tak a nie inaczej...
 

Abuś

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2005
Posty
194
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Chełm
lena000 napisał:
Nic nie pomaga tak jak szczera rozmowa w cztery oczy..Widzisz, sama sobie zaszkodziłaś przez tych pośredników, więc w sumie to Twoja wina, że wyszło tak a nie inaczej...

Otóż to !!!
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
BOŻE
napisze to po raz nty na tym forum - to nie jest ostatni facet na świecie ! pozatym sama z nim zerwałas
a do miłości to ci jeszcze daleko ...
 

Smutas

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
Miasto
Żory
Dzięki za rady ale nie wiem czy to takie proste ale zawsze sprubować można. Lecz to wszystko przez te głupie sms-y które pisał mój okropny brat!!!!!

[ Dodano: 3 Sierpień 05, 18:06 ]
Martina, naucz się czytać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 10 Sierpień 05, 12:49 ]
Wczorj z nim gadałam i sprawa troche się wyjaśniła :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry