Dlaczego ludzie idą szeroką drogą, którą wskazują najemnicy?

amightywind

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
157
Punkty reakcji
3
Wiek
15
1f4f086de8.jpeg

f6b98063d5.jpeg


33ad084fc6.jpeg



szatan jest bardzo przebiegły, z chrześcijaństwa zrobił sobie tatrzyk....pełen kłamstw i obłudy
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
temat pozbawiony treści (same obrazki) jeżeli wypowiedzi userów nie będzie zamknę
 

amightywind

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
157
Punkty reakcji
3
Wiek
15
No dobrze, myślałem że rysunki pobudzą wyobraźnię forumowiczów,

Jakby nie patrzeć na tych fotach są także teksty z Ewangelii...

Rozumiem, że dotykam drażliwego tematu, ale właśnie o to chodzi ... .

Chcę poruszać tematy, które są ważne, ponieważ one są w Biblii,
a tak naprawdę, mało kto rozumie to "niedzielne" odstępstwo.

Święty Paweł napisał o odstępstwie, że coś takiego zaistnieje, a potem pojawi się syn zatracenia,
który to odstępstwo przypięczetuję znamieniem, jak i swoją liczbą imienia (666 - kod kreskowy, zakaz handlu w dzień słońca - lucyfera)

Czyż SŁOWA JAHUSHUA : " Wchodźcie przez ciasną bramę. Bo szeroka jest brama i przestronna ta droga, która prowadzi do zguby, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. Jakże ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do życia, a mało jest takich, którzy ją znajdują. "

nie robią na Was wrażenia ?

Dlaczego dzisiejsze "chrześcijaństwo" lekceważy ostrzeżenia proroków, apostołów i Samego JAHUSHUA ?
 

irish

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2008
Posty
542
Punkty reakcji
5
z ciekawości albowiem nigdy o was nie słyszałem:
to ilu was jest?
macie jakieś miejsce wielbienia?
czy jak
pytam bo nie wiem
 

amightywind

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
157
Punkty reakcji
3
Wiek
15
[SIZE=12pt]********Fragment z [/SIZE][SIZE=12pt]Proroctwa 49[/SIZE][SIZE=12pt] *********[/SIZE]
[SIZE=14pt]Biada MOIM kościołom i świątyniom, które nie prowadzą ludzi, aby modlili się przeciwko wojnie w Ameryce! Ta Trzecia Wojna Światowa wpłynie na każdy naród, tego świata![/SIZE] [SIZE=14pt]Jeśli nie czynicie tego, nie nazywajcie siebie kościołem, nie nazywaj się MOIM pastorem, prorokiem, apostołem, nauczycielem, gdyż nie słyszysz MOJEGO Namaszczenia, jeśli nie słyszysz tego teraz![/SIZE]

[SIZE=14pt]Duchowi liderzy, wy odpowiecie przed “JA JESTEM” JAHWEH za to, że nie prowadzicie ludzi do modlitwy przeciwko dowodom osobistym[/SIZE][SIZE=12pt](Komentarz: karty identyfikacyjne/dowody osobiste)[/SIZE][SIZE=14pt] i innym formom naruszania prywatności. Wy będziecie pociągnięci do odpowiedzialności za to, że nie wypowiadacie się przeciwko zabieraniu waszych wolności i waszej prywatności. Wy oddajecie je za darmo! Czyż Ameryka nie zdaje sobie sprawy, jaką cenę musiała zapłacić, aby zdobyć tę wolność, aby utrzymywać tę wolność? Wy nie zobaczycie jej powrotu, aż do czasu, gdy JAHUSZUA przyjdzie ponownie po Wielkim Ucisku![/SIZE]

[SIZE=14pt]Pastorzy [/SIZE][SIZE=12pt](duchowni, księża zakonni)[/SIZE][SIZE=14pt], biada wam, zwłaszcza tym, którzy mają najwięcej do zyskania w swoich oczach, gdyż wy przyjęliście status zwolnionych od podatków i sprzedajecie się temu, kto najlepiej płaci. Wy jesteście ladacznicami w MOICH oczach![/SIZE]
[SIZE=14pt]Wy, kościoły, które nigdy nie protestujecie, ani nie powiedzieliście MOJEMU ludowi, że to jest złe, w dniu, w którym zwołaliście zgromadzenie, dniu pamięci i modlitwy, wy głęboko zasmuciliście MOJEGO RUACH HA KODESZ (DUCHA ŚWIĘTEGO) nie pouczając, ani nie wypowiadając ostrzeżenia.[/SIZE][SIZE=12pt](Komentarz: chodzi o zgromadzenie modlitewne związane z atakiem na dwie wieże 11 września 2001 roku w Nowym Jorku)[/SIZE][SIZE=14pt]Jest grzechem, modlić się do jakiegokolwiek innego boga, z wyjątkiem JAHWEH (BOGA OJCA) i JAHUSZUA (SYNA BOŻEGO)! To jest niewłaściwe,
a wy nie okazaliście tego rządowi!
[/SIZE]

[SIZE=14pt]Jakże wrogowie z innych narodów naśmiewają się z was, Ameryko, gdyż to nie mogło się wydarzyć w żadnym innym miejscu, a tylko w Ameryce! Ty, Ameryko, zostałaś oddzielona dla MEJ Chwały, a potem mówisz: „Jakikolwiek bóg może odpowiedzieć na modlitwy”. Wy poszliście na duchowy kompromis! Pewnego dnia odpowiecie za to przed MOIM Sędziowskim Trybunałem![/SIZE]

[SIZE=14pt]Wstydźcie się wy wszyscy, którzy nie odezwaliście się, ani nie uczyniliście nic, aby usunąć hańbę tego, co zostało przekazane przez środki masowego przekazu, abym JA, wasz OJCIEC BÓG JAHWEH, nie był rozgniewany ponownie na Amerykę! JA poddałem myśl Patowi Robertsonowi, żeby modlić się za pastorów, ale on nie powiedział, dlaczego JA to uczyniłem. On wie, że pastorzy (duchowni) poszli na kompromis, a jednak bardziej obawiał się rozzłościć ich, niż “JA JESTEM”. Biada pastorom [/SIZE][SIZE=12pt](duchownym)[/SIZE][SIZE=14pt] w Ameryce i na całym świecie! JA napominam was: Nie zachowujcie się już więcej jak tchórze. Nie nazywajcie siebie pastorem, prorokiem, apostołem, nauczycielem, ewangelistą, duchowym liderem, jeśli jesteście tchórzami![/SIZE] [SIZE=14pt]Zrezygnujcie ze stanowisk teraz, nim zostaniecie pociągnięci do większej odpowiedzialności za prowadzenie MOICH stad na bezdroża![/SIZE]

[SIZE=14pt]Przestańcie nauczać MÓJ lud, aby szedł na kompromis! Gdyż w dawnych czasach, oni walczyli o prawo do służenia “JA JESTEM”. Ci, którzy podążali za JAHUSZUA byli zabijani, ale nie poszli na kompromis![/SIZE]

[SIZE=14pt]MÓJ kościele, powstańcie jeszcze raz i stańcie się tą żywą Świątynią MEGO RUACH HA KODESZ! Przestańcie odżywiać MOJE owieczki i baranki odżywką dla najmniejszych dzieciątek!

Wstydźcie się!
[/SIZE]

[SIZE=14pt]JA pociągnę was do odpowiedzialności, was pastorów [/SIZE][SIZE=12pt](duchownych)[/SIZE][SIZE=14pt], którzy idziecie na kompromis i nie nazywacie bezbożności po imieniu! Ci, którzy idą na kompromis nie odziedziczą Królestwa Niebios! Wy obawiacie się waszych własnych diakonów, kongregacji i rządu, bardziej aniżeli “JA JESTEM”![/SIZE]

[SIZE=14pt]Jak mogę dalej wylewać MOJE błogosławieństwa i ochronę, jeśli wy dalej idziecie na kompromis, ustępując w tym, co wiecie, że jest prawdą popartą przez Biblię Świętą i Pisma! JA zarzucam wam to pastorzy i teraz oskarżam was, wstydźcie się![/SIZE]
[SIZE=14pt]Wy mówicie to, co każą wam mówić, rząd i kongregacje [/SIZE][SIZE=12pt](zbory)[/SIZE][SIZE=14pt], które was kupiły. Pastorzy, wy ostrzegliście, kim są terroryści w Ameryce, ale nie ostrzegliście, kim jest wróg JAHWEH i prawdziwy wróg MOICH dzieci – jego imię to szatan, a szatan przychodzi w wielu formach, w rozmaitych religiach. Szatan podjudza was do wojny, która, jak on wie, będzie wojną prowadzącą wszystkie narody do udziału w niej, w takiej czy innej formie.[/SIZE]
[SIZE=14pt]Miejcie się na baczności, kiedy nazwiecie ją Trzecią Wojną Światową, gdyż to jest dokładnie to, czym ona będzie![/SIZE]

[SIZE=14pt]Ameryko, ty zostałaś oszukana. Obudźcie się MOI ludzie i przemówcie przeciw temu! Zachęćcie waszego prezydenta, aby znalazł bardziej pokojowe drogi, zamiast wojny, która obejmie użycie broni biologicznej, z zastosowaniem zarazków! To nie będzie już więcej wojna na zwykle naboje! Będzie to wojna w skali, która wstrząśnie tym światem i naprawdę, słowa Trzecia Wojna Światowa nigdy nie będą zapomniane, ani też żaden naród nie pozostanie już taki sam![/SIZE]

[SIZE=14pt]Zostaliście ostrzeżeni![/SIZE]
 

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
Zapewne tylko sam jeden jedyny amightywind zostanie zbawiony i bedzie sobie w szachy grał z Panem Bogiem przez całą wieczność.
 

amightywind

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
157
Punkty reakcji
3
Wiek
15
(9) A trzeci anioł szedł za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeżeli ktoś odda pokłon zwierzęciu i jego posągowi i przyjmie znamię na swoje czoło lub na swoją rękę, (10) to i on pić będzie samo czyste wino gniewu Bożego z kielicha jego gniewu i będzie męczony w ogniu i w siarce wobec świętych aniołów i wobec Baranka. (11) A dym ich męki unosi się w górę na wieki wieków i nie mają wytchnienia we dnie i w nocy ci, którzy oddają pokłon zwierzęciu i jego posągowi, ani nikt, kto przyjmuje znamię jego imienia.

(12) Tu się okaże wytrwanie świętych, którzy przestrzegają przykazań Bożych i wiary Jezusa.

(13) I usłyszałem głos z nieba mówiący: Napisz: Błogosławieni są odtąd umarli, którzy w Panu umierają. Zaprawdę, mówi Duch, odpoczną po pracach swoich; uczynki ich bowiem idą za nimi.
Rev.14


No i panie creatorze, musisz wiedzieć, że nie tylko Amightywind, lecz także inni judeomesjanie, czy adwentyści, czy sobotnie wspólnoty do tego fragmentu pasują...

No ale niedzielni mają swoje szkółki i "kredki" - szkoda żemocno przytępione...

Ja wiem, że to ostrzeżenie z Objawienia Jana, nie robi na Was wrażenia...
W końcu to tylko stek symboli i bajeczek
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
jakby ci tu powiedzieć, ja nie widzę związków tego ostrzeżenia z piśmiennictwem Jana (poza absolutną apokaliptyką)
 

amightywind

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
157
Punkty reakcji
3
Wiek
15
ShABBAt Shalom forumowicze !!

Władca SzABBAtu ma dziś Swoje Święto !

HalleluJAH !!!


http://www.youtube.com/watch?v=Y_0HY4TVKlo


Jeśli widzicie podobne sceny dantejskie w swoich kościołach...

UCIEKAJCIE....

Ogólnie obejrzyjcie wszystkie 5 części, bardzo dobra lektura dla każdego, kto niechce być zwiedzionym jeszcze bardziej niż...
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Musisz mieszać wielkie litery z małymi? Pisz normalnie jak człowiek a nie pokemon.

PS. Jak będę miał czas to obejrzę.
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
bo to żywe spacerujące trupy...
nie mam czasu na wielogodzinne filmy, w ten sposób nikogo amighty nie przekonasz do swych racji
 

amightywind

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2010
Posty
157
Punkty reakcji
3
Wiek
15
To RUACH HA KODESH - MĄDROŚĆ daje tym, którym chce, i oczy do patrzenia , oraz uszka do słuchania.

Ja tylko rzucam.

Jeśli Ciebie nie przekonuje że to co się dzieje w "kościołach" jest od szatana, to ja tym bardziej nie przekonam.
BÓG zsyła obłęd, a także daje poznanie.

Ja jestem tylko żołnierzem, a JAH JEST Generałem, który wydaje rozkazy.
Nie może być sługa większy nad Swojego Władcę
 

Orsa

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2007
Posty
3 158
Punkty reakcji
2
Dlaczego idą szeroką Drogą ?
Wystarczy popatrzeć na wyżej zamieszczony film ,toc oni by sie tym turlaniem zataczaniem ,rżeniem
itp nie zmieścili na Wąskiej Drodze.
Wąska Droga do czegoś zobowiązuje z czegos ogałaca , no i nie wielu ja znajduje.
Na Szerokiej mozna poszydzić ,zadrwić ironizować ,
 
Do góry