Dlaczego komputer zawiesza się podczas gry w metina?

Status
Zamknięty.

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Niedawno zrobilem format, komputer został wyczyszczony. Wszystkie sterowniki zostały zainstalowane od nowa, jednak wystąpiły pewne problemy. Mianowicie, zainstalowalem metina i gdy jestem na nim około godzine, komputer calkowicie się zawiesza, bez jakiekolwiek odpowiedzi. Muzyka która akurat wtedy slucham się zacina a sprzet nie reaguje. Jedynie reset pomaga. Prosiłbym kogos kto się w tym orientuje, co moze byc przyczyną takich zacinek? Przed formatem takich problemów nie bylo i dlatego dziwie się, że wlasnie teraz takie problemy sie pojawiły. Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję.
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
Procesor sie przegrzewa? albo sciagales do metina jakies boty i virusy sie posciagaly i takie cos sie dzieje ?
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Do metina po formacie nic nie ściągałem. Mozna to jakos sprawdzic czy sie przegrzewa?
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
To nie zależy od ciebie i komputera. Metin czasem gdy jesteś w nieodpowiednim miejscu i nieodpowiednim czasie cie zatnie i tyle. Też tak miałem.
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
Zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty graficznej i jak narazie wszystko w porządku :) cokolwiek się działo, mineło :kropla:
 
Status
Zamknięty.
Do góry