Dla wszystkich byczków..To nasz czas :D!

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
Serdeczne pozdrowionka dla wszystkich gorących byczków, jako, że nastał miesiąc maj, a zatem nasze urodzinki :D!!! Tak na nawiasie- ja świętuję pod koniec tzn. 20 maja :lol:
Wszystkich byczkom życzę..ekhem...:
-
-satysfakcji z życia ;)
-mnóstwa słodkości
-prawdziwych przyjaciół
-wyrozumiałości i tolerancji
-ubawu po pachy aka zrywania boków ze śmiechu :lol:
-wiecznego optymizmu
oraz niekończących się przygód ;)
Buziaczki-rozpalaczki i ryjocmoczki :sexy: :lol: :eek:k:
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Buhahha xD dzięki :D i nawzajem :p
też mam ten znak zodiaku xD urodziny tuż tuż.
Spełnienia marzeń życzę! :)
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Ja jestem skorpionem ^_^ ale dołączam sie do życzeń :p

STO LAT !!!!!
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
a dziękuję i nawzajem :)

a ja już w niedzielę świętuje hura!!!

a to charakterystyka naszego znaku kochane byki piszcie czy cechy tutaj wymienione pasują do was :) osobiście sporo zauważam u siebie cech które występują w tym opisie.

Byk jest drugim znakiem zodiaku, jego planetą jest Wenus, a trygonem Ziemia. Jego działanie związane jest z materią. Dąży do stabilizacji obejmującej wszystkie sfery życia. Ma głęboko zakorzenioną potrzebę bezpieczeństwa materialnego i komfortu życiowego. Jest wstanie ciężko pracować, aby je osiągnąć. Bardzo wiele znaczy dla niego dom i bezpieczeństwo uczuciowe. Bykiem "rządzi" Wenus - planeta miłości, talentu, piękna i luksusu. Ze wszystkich znaków zodiaku to Byk najbardziej lubi przyjemności i chętnie z nich korzysta. Lubi dobrze zjeść i się zabawić. Ważną częścią jego życia jest kontakt z naturą, na łonie przyrody nabiera sił, rozładowuje stresy. Posiada często talenty muzyczne, dobry głos, dodatkowo miłą aparycję. Ma sporo wyczucia, nie jest konfliktowy. Musi czuć się komuś potrzebny. Gdy kocha, jest pociągający i zmysłowy, ufny, lojalny i oddany. Często miewa duszę artysty. Kocha harmonię, ma duże wyczucie piękna: kształtując swoje otoczenie umie dobierać odpowiednie proporcje i barwy, inspiracji poszukuje w naturze. Jego mottem jest stabilizacja, posiadanie, przyjemność.

Byk, mając silną potrzebę bezpieczeństwa materialnego, nie przepada za zmianami. W związku z tym grozi mu popadnięcie w rutynę i marazm. Jest uparty i egoistyczny, trudno go nakłonić do zmiany stanowiska. Wyprowadzony z równowagi wybucha złością i trudno się uspokaja. Potrafi długo się dąsać i trzymać urazę w sercu. Lubi sobie pofolgować w jedzeniu i piciu, co może nasilać się u niego z wiekiem. Przeważnie wybiera najłatwiejszą drogę do osiągnięcia celu, bez względu na konsekwencje i dobro innych ludzi. Ma poczucie, że jego interesy są najważniejsze. Byk jest bardzo zazdrosny i zaborczy, uważa, że do swojego partnera ma wszelkie prawa. Z drugiej strony ma skłonność do flirtów i romansów. Z biegiem czasu może stać się zagorzałym konserwatystą, a główną przyczyną jego niepowodzeń oraz nieszczęść będzie jego własny upór i egoizm.
 

błekit_w_oczach(ona)

Nimfa z piekła rodem ^^
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
767
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Tam, gdzie wstaje słońce.
Moja mama jest byczek :p
Uważam ze to jeden z fajniejszych znakow, bo zawsze mozna na nich polegać.. i mądzi są ogolnie :p
Urodziny mamy 11.05 :)


Przyłączam sie do życzen :) :papa:
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Byk jest drugim znakiem zodiaku, jego planetą jest Wenus, a trygonem Ziemia. Jego działanie związane jest z materią. Dąży do stabilizacji obejmującej wszystkie sfery życia. Ma głęboko zakorzenioną potrzebę bezpieczeństwa materialnego i komfortu życiowego. Jest wstanie ciężko pracować, aby je osiągnąć. Bardzo wiele znaczy dla niego dom i bezpieczeństwo uczuciowe. Bykiem "rządzi" Wenus - planeta miłości, talentu, piękna i luksusu. Ze wszystkich znaków zodiaku to Byk najbardziej lubi przyjemności i chętnie z nich korzysta. Lubi dobrze zjeść i się zabawić. Ważną częścią jego życia jest kontakt z naturą, na łonie przyrody nabiera sił, rozładowuje stresy. Posiada często talenty muzyczne, dobry głos, dodatkowo miłą aparycję. Ma sporo wyczucia, nie jest konfliktowy. Musi czuć się komuś potrzebny. Gdy kocha, jest pociągający i zmysłowy, ufny, lojalny i oddany. Często miewa duszę artysty. Kocha harmonię, ma duże wyczucie piękna: kształtując swoje otoczenie umie dobierać odpowiednie proporcje i barwy, inspiracji poszukuje w naturze. Jego mottem jest stabilizacja, posiadanie, przyjemność.

Byk, mając silną potrzebę bezpieczeństwa materialnego, nie przepada za zmianami. W związku z tym grozi mu popadnięcie w rutynę i marazm. Jest uparty i egoistyczny, trudno go nakłonić do zmiany stanowiska. Wyprowadzony z równowagi wybucha złością i trudno się uspokaja. Potrafi długo się dąsać i trzymać urazę w sercu. Lubi sobie pofolgować w jedzeniu i piciu, co może nasilać się u niego z wiekiem. Przeważnie wybiera najłatwiejszą drogę do osiągnięcia celu, bez względu na konsekwencje i dobro innych ludzi. Ma poczucie, że jego interesy są najważniejsze. Byk jest bardzo zazdrosny i zaborczy, uważa, że do swojego partnera ma wszelkie prawa. Z drugiej strony ma skłonność do flirtów i romansów. Z biegiem czasu może stać się zagorzałym konserwatystą, a główną przyczyną jego niepowodzeń oraz nieszczęść będzie jego własny upór i egoizm.

pogrubione jest nieprawdziwe^^
reszta jak najbardziej (;
 

Madame Ewa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
579
Punkty reakcji
0
Ja byczkom tez zycze wszystkiego naj! Osoby z pod tego znaku sa mi bardzo bliskie ^_^ :happybday:
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
byczki rulez ^_^ ;)
a właśnie w związku z horoskopami..znacie może stronkę, gdzie znajdę horoskop dzienny dla byka :przewraca: ?
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
juz dzisiaj moja imprezka osiemnastkowa :D :D! jeja!!! cieszem się niezmiernie! liczę, że będzie super, a wszyscy będą się świetnie bawić.. zresztą Wam wszystkim życzę tego samego ;)
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
oj, to życzę udanej zabawy! :)
Ja też mam urodziny dzisiaj. ;)
Tylko, że 15-stka , a nie 18-stka . ;)
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
motylku wszystkiego dobrego,uśmiechu na twarzy i samych pogodnych chwil ci życzę :)
 

evelinnne

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2007
Posty
200
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krainy wiecznych deszczów
hehe :D spozniłam sie ale ja tez z BYCZKÓW :D Byki razem!!

A tak na marginesie to zycze wszystkim Bykom wszystkiego naj naj... na nastepny rok juz :D Jestem pierwsza heh
 
Do góry