Dj

Tronic

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
199
Punkty reakcji
0
Cześć. Co sądzicie o deejay'ach ?? chcialbym zostac dj'em ale nie wiem od czego zacząć , narazie miksuje na kompie.
a wy macie takie zainteresowanie ??
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
a napisz przynajmniej dlaczegoi chcesz być wodzirejem co?
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
mogles zlaczyc te tematy w 1.. huhh jak to co sadzimy.. co mozna sadzic ogolnie o dj'ach..? jedni dobrzy drudzy beznadziejnii.. zalezy od muzyki jaka grają raczej.. na kompie za duzo sie nie nauczysz..
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
a napisz przynajmniej dlaczegoi chcesz być wodzirejem co?

kolega trochę niesmiały jest,na wodzireja to raczej nie przejdzie :p

Co do tematu : przede wszystkim znajdź gatunek,w którym czujesz się najlepiej.Potem zaopatrz się w sprzęt//prog.komputerowy , którym będziesz się posługiwał.Potem...twórz!!Za pierwszym razem nie wyjdzie oczywiscie znakomicie,ale...trening czyni mistrza.Aha.Jeśli liczysz na uznanie publiki to nie rób szitu a'la K&R czy też Pakito.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
kolega trochę niesmiały jest,na wodzireja to raczej nie przejdzie :p

Co do tematu : przede wszystkim znajdź gatunek,w którym czujesz się najlepiej.Potem zaopatrz się w sprzęt//prog.komputerowy , którym będziesz się posługiwał.Potem...twórz!!Za pierwszym razem nie wyjdzie oczywiscie znakomicie,ale...trening czyni mistrza.Aha.Jeśli liczysz na uznanie publiki to nie rób szitu a'la K&R czy też Pakito.
Przecież on napisał że chce być DJem nie?
PS. Na DJa można mówić inaczej wodzirej
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Przecież on napisał że chce być DJem nie?
PS. Na DJa można mówić inaczej wodzirej

Fakt,chociaż wodzireje to na weselach ludzi do tańca porywają :).Niech Tronic robi co chce,oceni się go , jak coś zrobi :))

Na marginesie:Fajny film nawet był - bodajze z 90'.Jan Stuhr miał główną rolę.Film : "Wodzirej" polecam!!
 

Tronic

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
199
Punkty reakcji
0
Mam narazie 2 rmx'y ... sami ocencie , robione na kompie.
Gosia Andrzejewicz - troche ciepła (dj Lechu) pobierz

Dj Lechu - adrima rmx pobierz
 

Dj MavEr

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Ja proponuje ci zacząć w radiu internetowym.
jest ich dużo...
Idz do jakiegoś klubu spytaj czy możesz spróbowac.
Potem zbieraj kase na sprzet :p:p:p
 

Tronic

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
199
Punkty reakcji
0
No ale oceń czy chociasz troche potrafię, to moje 2 pierwsze rmx'y o ile mozna je tak nazwać.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
to ty chcesz zostać dj'em czy producentem muzycznym? Zdecyduj się!
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Dj - który mixsuje utwory , chyba wiadomo.
No właśnie nie wiadomo, bo mylą ci się pojęcia.
DJ- mixuje utwory tzn. puszcza jeden i po jakimś czasie przechodzi w drugi przy zachowaniu tego samego tempa i bez wyraźnych zamian, pod koniec drugiego przechodzi w trzeci itd. aż do końca imprezy. Korzysta z już wydanych kawałków
Producent Muzyczny- ktoś kto za pomocą programów i sprzęty tworzy nowy kawałek od podstaw lub zmienia już istniejący (tworzy remix) na inny gatunek itp.


Czasem wydaje mi się bezsensu pisać to, bo jeden się nauczy, a po chwili przychodzi kolejny i nie przeczyta tego co już było i trzeba znowu zaczynać wywody :/
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Czasem wydaje mi się bezsensu pisać to, bo jeden się nauczy, a po chwili przychodzi kolejny i nie przeczyta tego co już było i trzeba znowu zaczynać wywody :/

Pisz kolego,pisz.Jak nie będziemy uświdamiać ludzi co jest czym to naprawdę tylko zło powstanie i anioły zaczną dąć w trąby.Dalej to będą otwierać sie pieczęcie...Resztę znacie.Bo to z Biblii jest :)).Bośmy są jak ci z "Herosów" ; misja jest znana a cel - do wypełnienia :D
 
Do góry