DJ Remo

ZV00N

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2007
Posty
104
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Miasto
z SLD
Co sądzicie o DJ Remo

Mnie się podoba My Music Song i Remix (Mordo ty moja-Grupy Operacyjnej).Czyli jak narazie wszystkie piosenki (i remixy :D)

Pozdro wam
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Biorąc pod uwagę, że nei słucham tego typu muzyki to My music, hmmm... ładna melodyjka :) :niepewny:
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
Mnie tam sie wogóle nie podoba. W teledysku chcieli coś wprowadzić z jumpstyle ale im chyba nie wyszło. Ale to tylko moja opinia..
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
W teledysku chcieli coś wprowadzić z jumpstyle ale im chyba nie wyszło. Ale to tylko moja opinia..

To nie tylko Twoja opinia.Też myśle,że przesadzili z tym "jumpstylem",fatalnie to wyszło.

A co do strony muzycznej to chyba nie muszę sie wypowiadać.Każdy artysta z My Music tworzący "muzyke elektroniczną" nastawiony jest na zysk i melodie robi at hok,bez serca,z nastawieniem na maksymalny zysk :/.
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
po pierwsze to z jumpstylem nie mialo za duzo wspolnego.....a po drugie jezeli bysmy sie juz uparli ze to jumpstyle to do tej muzyki...?! BEZ JAJ PANOWIE....
 

piepia

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2006
Posty
263
Punkty reakcji
1
Miasto
To byla parodia jumpstyle :p Chyba o to im chodzilo..
Nutka w stylu Dj'a Magic'a co mi sie strasznie nie podoba..
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Hmmm...to takiej muzy słucha Wiedźmin??Aahhh,zapomniałem,przecież w nim jest też zła cząstka...Jest nia Gust Muzyczny :p
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Hmm, melodyjka jako tako ujdzie,
ale taniec coś a'la Freefall, totalna przesada,
teraz wszyscy chcą wcisnąć do swojego teledysku jumpstyle,
nawet Scooter to zrobił. ^^
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
teraz wszyscy chcą wcisnąć do swojego teledysku jumpstyle,
nawet Scooter to zrobił. ^^

Wykorzystam wiedzę zdobytą na forum :))

Scooter to prekursorzy jumstyle'u,a juz gdzieś tu mówiłem,ze po prostu idą za moda i graja i "wciskaja" style które natenczas podchodzą.Komercja is komercja,ale wolę to niż ww. San Remo :p
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Nie wiedziałem o czym dyskutujecie, obejrzałem teledysk na youtubie. Ludzie Wy OSTRZEGAJCIE następnym razem.
To byla parodia jumpstyle :p Chyba o to im chodzilo..
Nutka w stylu Dj'a Magic'a co mi sie strasznie nie podoba..
Gorzej- bardziej w stylu Farenheita, Hubertusa i Tomasa (Thomasa?)
Scooter to prekursorzy jumstyle'u
:przestraszony: :wow: :mruga:
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Nie wiedziałem o czym dyskutujecie, obejrzałem teledysk na youtubie. Ludzie Wy OSTRZEGAJCIE następnym razem.

Nie trzeba było wzywać R-ki??Trzeba sie domyslać mistrzu,tak będzie coraz częściej...Jak nie fake jump to fake sound,obawiam sie,że 2008 nie wniesie nic nowego_Ostrzeżenie musisz mieć we krwi...

Tomasa (Thomasa?)

Wtf?Who's taht guy?

:przestraszony: :wow: :mruga:

LMAO zabrakło :p

Ktos mnie źle poinformował??Też myślałem ze oni tylko happy paty hardcore,a w innym temacie czytam,ze oni też dawno temu grali jump :mruga:

Damn!Nieopatrznie nie dopatrzyłem się "w którym niby siedzą od początku" w poście...Sie ma -1,5 w obu oczach,sie ma...
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
huahuahuahuahuahua no comment ! :crazy: :lol: :lol:


jak kochacie komercje to spoko !

no tak kazdy powie ze kazdy ma swoj gust, dobra ale próbujcie choć posłuchać prawdziwej muzyki jesli tak przepadacie za vocalem spoko jest Vocal Trance nikt nie mowi zebyscie odrazy słuchali jakiegos Hardstyle ... ale.
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
huahuahuahuahuahua no comment ! :crazy: :lol: :lol:
jak kochacie komercje to spoko !

Nie przepadam,od razu mówie,zwłaszcza w polskim wydaniu

no tak kazdy powie ze kazdy ma swoj gust, dobra ale próbujcie choć posłuchać prawdziwej muzyki jesli tak przepadacie za vocalem spoko jest Vocal Trance nikt nie mowi zebyscie odrazy słuchali jakiegos Hardstyle ... ale.

Dobra propozycja,słuchać sie kolegi!
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
ja szybko awansowałem w muzyce najpierw gigi da gostiony next manieczki next juz trance dalej hardstyle i tak zostalo :p Słuchac sie Wujka Dena ! :D
Wujkiem to ja jestem- spójrz na rangę :p A teraz panowie kończymy offtopic i wracamy do dyskusji (?) o Dj Remo. Jeśli chcecie dalej wałkować temat komercji i ambitnej (?) muzyki to załóżcie sobie nowy temat. Kolejne posty niedotyczące tematu będą nagradzane 20% + urlop
Yoggi
 
Do góry