Dim Mak - wibrująca dłoń

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
DIM MAK, czyli wibrująca dłoń, dotyk śmierci - nigdy nie wiadomo, kiedy uderzy. Przeciwnik atakuje Twoje czoło i sklada lekkie uderzenie dłonią, jest to zabójcze uderzenie, lecz nigdy nie wiadomo, kiedy wyrok przyjdzie. Podobno stosowane przez żołnierzy, stacjonujących w głównej bazie amerykańskich sił specjalnych - Forcie Bragg w Karolinie Północnej.
 

Lolaito

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
44
Punkty reakcji
0
Otóż znalazłem takie coś:

Dim_Mak_Head_small.gif
 

Neithan2

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
174
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Coś mi się kiedyś podobnego obiło o uszy. To raczej działa na zasadzie potężnej sugestii która przyjmie ofiara.
 

Lolaito

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
44
Punkty reakcji
0
Ja jeszcze słyszałem, że Bruce'a Lee tak zabili ^^
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
Na ludzkim ciele znajduje się mnóstwo słabych punktów, znając odpowiednie techniki można doprowadzić do śmierci, oczywiście niezbędna jest do tego wiedza, nikt z nas zapewne jej nie posiada. Słyszałem kiedyś o tym jak i również o regule pięciu palców, naciskając w odpowiednie punkty na sercu człowiek jest w stanie przejść pięć kroków po czym umiera. Może po prostu naoglądałem się za dużo filmów lecz mimo to wierze że jest to jak najbardziej możliwe.
 

Lolaito

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
44
Punkty reakcji
0
Czemu miało by być to niemożliwe?
Ja też myślę, że to jest możliwe więc nie jesteś sam :)
 

DiZZaX

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
HeHe Ja tego nie mam ale zawsze śmiejemy się z mojej mamy, bo często to u niej widac :)
Dzienniczek mi w tamtym roku popisała
 

dudu66

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2010
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z przed monitora
Dim Mak (Opóźniona Śmierć) istnieje naprawdę, podobno jest jeszcze jedna bardziej straszliwa technika, która nie ma nawet nazwy, pozwala zabijać... na odległość.

Polecam książkę Victora Farkasa Niewytłumaczalne Zjawiska, gdzie poświecono temu tematowi jeden z podrozdziałów

PS. Atakujący nie musi wcale, dotykać/uderzać w czoło, w wyżej wymienionej książce jest opisany delikatny klaps(Atakujący może dokładnie zaplanować moment śmierći ofiary) :/
 

Lolaito

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2010
Posty
44
Punkty reakcji
0
Dim Mak (Opóźniona Śmierć) istnieje naprawdę, podobno jest jeszcze jedna bardziej straszliwa technika, która nie ma nawet nazwy, pozwala zabijać... na odległość.

Polecam książkę Victora Farkasa Niewytłumaczalne Zjawiska, gdzie poświecono temu tematowi jeden z podrozdziałów

PS. Atakujący nie musi wcale, dotykać/uderzać w czoło, w wyżej wymienionej książce jest opisany delikatny klaps(Atakujący może dokładnie zaplanować moment śmierći ofiary) :/

To to już nie sztuka walki, a raczej jakieś podświadome moce...
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
Ja przeczytałam o tym najpierw w książce "Człowiek, który gapił się na kozy" i się tym zainteresowałam. Zresztą inne techniki, stosowane przez armię amerykańską też są niewiarygodne. Zaczęłam trochę szperać, bo to naprawdę ciekawe! I zakrawa pod ciemne moce, potęgę podświadomości i umysłu :)
 

pawel404

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2006
Posty
505
Punkty reakcji
11
Wiek
15
Miasto
East Anglia
http://quentin.blox.pl/2004/10/DIM-MAK-DOTYK-SMIERCI.html

jak ktoś coś wie, to niech napisze, interesująca rzecz.. a szczególnie na odległość ;D
 

SzpaQQQ

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2010
Posty
174
Punkty reakcji
3
Wiek
28
Miasto
Okolice wawy
noto ja znam taki trik z legi cudzo ziemskiej
wbijasz komus palce jak sie na dole kończą uszy jest taki dołek naciskasz i ktos ma zawroty głowy napoczontku dziwne uczucie na języku i oczy | przynajmniej ja to czuje ;D
 

sebek211

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
343
Punkty reakcji
13
Miasto
Lubelskie
Hm.....bardzo ciekawe. Ale ciekawe czy tak się da wogole... Jeśli stosują to w armi to może to i prawda ale ja bym dopiero uwierzył jakby to bylo naukowo potwierdzone a chyba nie jest.
 

RasNup

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
274
Punkty reakcji
13
Wiek
30
Miasto
Grudziądz City

nightmare01

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Olsztyn
oko jak oko... niektóry mogą cos odczuwac, np poprzez opowiednio dobrane kolory i linie, tak zwana iluzja. a ten "dim mak" to moze cos za pomocą tych punktów witalnych jest zastosowane. Mozliwe. ale jesli chodzi o te zabijanie ne dotykając nawet przy tym człowieka to raczej nie mozliwe jest. Przynajmniej nie było by to normalne. No chyba ze ktoś wierzy i zajmuje się czarną magią lub czym takim. 
 

wsk90

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
http://wushu.socjum.pl/forum/temat/33/0#odp387 <<--------- tu jest wiecej odnośników do dim mak, rażenia prądem, sugestii itd...
 
Do góry