Dieta odchudzająca :)

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
OLKA po płaskim to też mogłabym pedałować i pedałować ale pod górkę na dłuższą metę to człowiek poprostu wysiada i potem trzeba prowadzić rower straszne :/
Czarna ja też jestem z ciebie dumna :) tak trzymaj
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Górki były ciężkie, ale przeżyłam bo prawie codziennie jeżdże i jakaś kondycha jest :)
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
Ale nie jeździłas z rozwalonym hamulcem który blokował ci cały czas tylne koło a ty musisz pedałować i pedałować a rower nawet się nie rozpędza straszne to jest
Czarna to ty masz super kondyche tylko pozazdrościć :)
 

orimeska

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2024
Posty
8
Punkty reakcji
0
Mi się udało zgubić 48kg jak zaczęłam zdrowo się odżywiać i ćwiczyć. Podzieliłam sobie jedzenie na 5 posiłków co 3 godziny. Zamiast rezygnować całkowicie ze wszystkiego zaczęłam po prostu jeść to co lubię ale z umiarem oczywiście i wszystko gotowałam ze zdrowszych produktów w wersjach mniej kalorycznych , a zapewniam że każde praktycznie danie da się "odchudzić". Do tego wszystkiego piłam dużo wody (na 1kg masy ciała przypada 30ml wody) no i dorzuciłam ruch. Starałam się mieć jak najwięcej aktywności fizycznej od spacerów po ćwiczenia. Nie miałam trenerów personalnych, nie miałam dietetyków, diet cud, cateringow itd. wszystko zrobiłam sama w domowym zaciszu.

Jako dietę redukcyjną, polecam dietę ketogeniczną. Więcej o niej na tej stronie.
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
95
Punkty reakcji
0
Dawniej tez stosowalam jakies tam diety ale nie potrzebnie a moze i potrzebnie nie wiem ja wygladam dobrze i czuje dobrze sie mimo wieku nie mam zadnych rakow i nic po prostu jestem zdrowa silna atrakcyjna baba : ) ale facet ktorego zaprosilam do siebie teraz nie dawno nie jest chyba zachwycony tym co dla niego przygotowalam ..... o toz ja jadam tylko miedzy innymi tofu à l'ail des ours jestem bez miesna nie cierpie miesa i slodkiego moge piers z kury bez skory reszta odjezdza ! lubie ryby i owoce morza .... Czy to ze nie mam duzych cyckow i jestem troche kosciasta jego odepchnelo odemnie ?
 
Do góry