Dieta na rzeźbe

pedro921

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Bibownia
Mam 16 lat. Mam 188 cm wzrostu i waże 82 kg potrzebuje jakiejś diety na sylwetke chodze 3 razy w tygodniu na siłownie. Jeśli ktoś zna się na tym to prosze o pomoc.
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
Więcej białka, węglowodanów i rób swoje, przykładaj się do treningów.
 

***KOSMITKA***

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
732
Punkty reakcji
0
pij duzo wody , jedz regularnie 4-5 posilkow dziennie , w tym maja one skladac sie z weglowodanow , bialek i zdrowych tluszczy(obnizaja cholesterol) , pij zielona herbate i niech twoja dieta bedzie bogata w bialko bo bialko pomaga schudnac , no i duzo aerobow rob!
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
bananowy co ty wypisujesz :| ?? aby uzyskać wyrzeźbioną sylwetkę trzeba:

- przyłożyć się do aerobów (o tym była mowa)
- zwiększyć ilość białka (o tym też)
- zmniejszyć ilość kcal
- najlepiej odciąć całkiem tłuszcz w diecie a jeśli ma być to jedynie pochodzenia roślinnego
 

BananowyJasio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
niech twoja dieta bedzie bogata w bialko
Najlepsze by było mięso typu steki, od czasu do czasu warto zjeść też coś z owoców morza.

no i duzo aerobow rob!
Pedro92 miał chyba na myśli rzeźbę. Aeroby są dobre na schudnięcie. Poczytaj sobie na http://www.kulturystyka.pl/atlas/ "Trening na rzeźbę"

Poza tym warto przed treningiem i po treningu przyjąć trochę węglowodanów. Mogą to być rzeczy typu snickers, mars, glukoza rozpuszczona w wodzie albo jakieś preparaty, np. carbo. Żeby mięśnie miały na czym pracować. Jak masz możliwość, to najlepiej jedz zaraz po treningu łatwo przyswajalne białka, np. możesz połączyć jedno z drugim i wypić mleko czekoladowe, kakao.

bananowy co ty wypisujesz :| ?? aby uzyskać wyrzeźbioną sylwetkę trzeba:

Co do aerobów, to nie będę się wykłócał, ale jeśli chodzi o dietę, to proponuję rzeczy które zastosował znajomy z gim. podczas rzeźbienia mięśni, jak uzyskał odpowiednią ich masę. Wydaje mi się, że pewne jej elementy były słuszne. Sprawdziło mu się to, choć nie jestem pewien czy on tej diety nie zastosował na własną rękę.

Ale jak to zostało dawno temu powiedziane "nie ucz ojca, jak dzieci robić" :D, więc nie mam zamiaru iść w zaparte i robić se siarę.
Szczególnie po odwiedzinach w galerii na fkkf.pl
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
BananowyJasio żeby robić rzeźbę trzeba mieć w czym rzeźbić ;)
 

elskadig

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2007
Posty
249
Punkty reakcji
1
duzo wody, roznorodny trening i dieta. Do tego spalaj tluszcz.
 
H

http://www.suplementy.ulti

Guest
Mam 16 lat. Mam 188 cm wzrostu i waże 82 kg potrzebuje jakiejś diety na sylwetke chodze 3 razy w tygodniu na siłownie. Jeśli ktoś zna się na tym to prosze o pomoc.


Śniadanie :
Omlet ( płatki owsiane zalać wrzątkiem, do ubitych jaj wsypać odsączone z wody płatki i potarkowane jabłko, smażyć z łyżką oliwy z oliwek,tak przyrządzone danie polewamy dwiema łyżkami midu. )

Posiłek :
Makaron razowy 80 g
Mięso z piersi indyka,kurczaka,wołowina 120 g
Orzechy włoskie / archaidowe 30 g
Warzywa : pomidor,ogórek,sałata,rzodkiewka

Posiłek przedtreningowe ( 60 - 75 min przed treningiem ) :
Ryż paraboliczny 100 g
Pierś kurczaka 120 g
Brokuły

Posiłek potreningowy ( 40 - 60 min po treningu ) :
Ryż paraboliczny 80 g
Pierś kurczaka 120 g
Oliwa z oliwek 10 g
Pomidor

Posiłek II
Ryż paraboliczny 80 g
Dorsz filet 200 g / tuńczyk w wodzie 150 g
Olej liany 15 g
Kalafior

Na 30 min przed snem :
125 g chudego twarogu


4488142 - w razie pytań służę pomocą :)
 
Do góry