Dieta Cambridge stosował ktoś?

eveille

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nowy Sącz
Słuchajcie chciałabym się trochę odchudzić na wiosnę, wiadomo chciałoby się jaką fajną kieckę założyć, ale z fałdkami to niefajnie wygląda. Myślę nad dietą cambridge stąd moje pytanie da radę zrzucić parę kilo?? Był tu ktoś na tej dietce??
 

cappucino

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
hmm no ja osobiście nie byłam, ale moja mam się tak odchudzała. ogólnie polega to na tym, że jesz ich produkty które są bardzo niskokaloryczne i w ten sposób spalasz zbędny tłuszczyk:) przez pewien czas moja mama w ogóle nie gotowała obiadów, ja jadłam w szkole, tata w pracy, bo ona miała swoje gotowe posiłki. dla niej to było bardzo wygodne, nam w sumie też nie przeszkadzało, a efekty naprawdę po 2 tyg już było widać:) czasem jakiegoś batona jej podkradłam:D mmm z orzeszkami :lol:
 

eveille

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nowy Sącz
Ja to tak średnio umiem gotować, więc też mi nie będzie brakowało gotowanego jedzenia...może w końcu zacznę regularnie jeść, bo tak to zbyt leniwa byłam żeby sobie zrobic cos zdrowego i jadłam byle co byle szybciej.
 

cappucino

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
bleh wyobrażam sobie jak musiałaś się żywić :/ czasem jak widzę co ludzie jedzą to nie mogę na serio
 
Do góry