Design'erskie RTV AGD

D

Dorka123

Guest
nieźle, będziesz sobie siedział w PUBie, a tu nagle będzie chciała wyskoczyć z ekranu ;)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Zupełnie nie widzi mi się taka chłodziarka. Zresztą wychodzę z założenia, że najlepszym rozwiązaniem jest lodówko-zamrażarka. po co mnożyć sprzęt?
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
faktycznie ta chłodziarka z electro to chyba tylko świetnie wpasuje sie w jakis sklep albo pub. Cieżko mi sobie wyobrazić taką chłodziarke u siebie w domu.
Chociaż z drugiej strony... jesli ma się nowoczesne wnetrze to mozna takie urzadzenie tam wcisnąć.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Przecież nie mówię, że ją kupuję :) też nie jestem za mnożeniem sprzętu w domu i sam mam lodówko-zamrażarkę, ale ta chłodziarka z electro po prostu zwrócila moją uwagę swoim wyglądem i tyle ;-) podoba mi się jej wygląd, ale myślę też, że w niejednym domu znalazłaby zastosowanie ;-)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
nieźle, będziesz sobie siedział w PUBie, a tu nagle będzie chciała wyskoczyć z ekranu ;)

Tak sobie właśnie pomyślałem, jakby to było obejrzeć np: "ring" w 3D...w ciemnym pokoju z przestrzennym głosem :p Mam nadzieję, że w weekend będę miał okazję się przekonać, jak 3D prezentuje się w TV (Avatar zrobił piorunujące wrażenie, gdyby nie 3D to byłby to dość przeciętny sci-fi)
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Gdyby nie 3D to Avatar nie miałby właściwie nic do zaproponowania ;-) - moim skromnym zdaniem. Jego sukces to właśnie 3D. Ale co do "Ringu" to się zgodzę :D Czaisz tę dziewczynę wychodzącą z ekranu :D Palpitacje serca murowane :D hahaha to mogłoby naprawdę dać radę - mam nadzieję, ze kiedyś zrobią remake w 3D :D
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Remake 'Ring' w 3D? :D
haha. nie myślałam o tym, ale gdy teraz myslę to na samą mysl przechodza mnie ciarki :D
Bałam się Sadako w płaskiej wersji gdy wychodziła z telewizora, a w wersji 3d to w ogóle byłby koszmar :D
A sa juz na polskim rynku tv z opcja odtwrazania 2d? W electro już są, orientuje się ktoś?
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Odtwarzania 2D...już od kilkudziesięciu lat :p A co do 3D to chyba tak ;) Musiałbym poszukać... .Mam tylko nadzieję, że ze strony dostawców telewizji cyfrowej można liczyć też na filmy i seriale w 3D, nie tylko sport. Ciekawe, jak na żywo będą te TV się prezentować, w końcu niedawno LG dostało nagrody właśnie za ten model
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
No niby tak, ale czy przypadkiem to 3D nam się nie przeje, gdy wszystkie w tv bedzie można oglądać w takiej technologii?
Szczerze to mi sie do filmów i seriali w 3D nie śpieszy. Avatar mi wystarczył, Alicja w Krainie Czarów też, chciaż w przypadku tego ostatniego filmu sząłu nie było.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Eeeno kot z Alicji jest dobry w 3D :D Chociaż faktycznie nie ma szału, zupełnie podobnie ogląda się ten film normalnie w 2D i jest dobrze. A z dizajenrskich rzeczy to w 1komp.pl mają fajne kolorowe garnki i patelnie, jak ta. Były jeszcze niedawno całe w kolorowe paski, np. różowo, pomarańczowo, żółto jakieś tam :) Czadowe
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
haha, no właśnie bo z rozmowy o dizajnerskich produktach zrobiła nam się rozmowa o avatarze i 3d :D Tak jeszcze o tym 3d, to myślę, że to będzie tylko gadżet w sensie, nie rozpocznie się masowa produkcja filmów i seriali w tej technologii, wciąż będa to pojedyncze przypadki, chociaż po sukcesie avatara może być wysyp takich produkcji, bo wszyscy będą liczyć na łatwy zarobek i oscary :)
Wracając do tematu co powiecie na takie RADIO ?? podoba się? Dodam tylko że to nowy produkt, a nie sprzed 30 lat :D
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Powiem ci, że ciekawe to radyjko z electro.
Idealne dla tych, którzy cenia sobie taki retro style.
Ja bym chętnie takie radio postawiła w kuchni albo w salonie, dlaczego nie, tym bardziej, że szalenie drogie nie jest.
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
A mi się podoba ten ekspres: http://www.1komp.pl/katalog-41,male_agd,1.htm Ma fajny design, wygląda jak jakaś biedronka;) I nie jest taki drogi. Te designerskie sprzęty zazwyczaj maja strasznie wysokie ceny. Zaczęli też produkować świetne lodówki w różne ciekawe wzory i kształty. To mi się bardzo podoba.
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Bo za przyjemny wygląd niestety sie płaci, no coż.. coś za coś, albo ładnie się gadżecik prezentuje na naszej półeczce czy kieszonce, albo kosztuje 5zł.
Zawsze mozna samemu jakies przeróbki wprowadzić o ile ma się zdolności manualne na wysokim poziomie :)
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Ja właśnie to radyjko z electro.pl postawiłbym sobie w kuchni - ale u mojej babci na wsi, bo ja niestety (w tym przypadku niestety) mam kuchnie w bardziej nowoczesnym stylu i zupełnie by tam nie pasowało ;-)
Może na starośc zrobię sobie w swoim domu gabinet cały w drewnie (w takim starym stylu) i tam bym sobie tez postawił takie radio :D
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Ale eklektyzm fajny jest. Założę się, że to radyjko z electro idelnie pasować do twojego nowoczesnego wnętrza.
A jak mniej więcej wyglada to twoje nowoczesne wnetrze? Wszystko w szkle i metalu? :>
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
emmm.... no może nie wszystko. Ale w kuchni generalnie jest zimno (jeśli chodzi o kolory). Dużo białego srebra i trochę czerni.
I własnie obawiam się że jednak by nie pasowało. Ale może jak zrobię kiedyś remont salonu to tam to radyjko jakoś wpasuję. Podoba mi się to radio i chętnie bym sobie takie coś postawił u siebie.
Macie jeszcze jakieś ciekawe propozycje ładnych AGD RTV??
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Takie nowoczesne wnętrza są super, tym bardziej, ze teraz producenci sprzętów do domu naprawdę stają na wysokości zadania i robią wiele dizajnerskich rzeczy, które pasują do nowoczesnego wystroju naszego mieszkania. Jest cała masa tego, jak nawet ta linia lodówki LG wysadzana kryształkami Swarovskiego. Kozackie są!!
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
To może pozostańmy przy radiach.
Skoro była już stylistyka retro to może teraz coś bardziej modern.
Co powiecie na to radio
jest ultra nowoczesne.
 
Do góry