Design'erskie RTV AGD

Karina87

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Ostatnio sama "doktoryzuję się" w odkurzaczach, ponieważ musiałam jeden zakupić. Wybór niesamowity, a kiedyś wystarczyła mokra ściera i zmiotka :p
W poprzednim temacie pisałam już, że stałam się właścicielką odkurzacza, który pomaga nam w walce z kocim futrem (w mieszkaniu nie ma dywanów!). Kupiłam w końcu na euromall.pl model Zelmera z filtrem wodnym, i w końcu nie straszą mnie czarne kulki futra przemierzające mieszkanie ;) Więc skoro mówimy o nowinkach, to warto wspomnieć jak te nowinki umilają nam życie. Odkurzacz - zbawienna rzecz ;P
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
no jasne Pixie :D bez odkurzacza ani rusz :)
dudeczka - jak będziesz się nad czymś zastanawiała to śmiało pytaj, bo ja też przechodziłam przez to, z resztą wiesz :) jesteśmy tu po to żeby sobie pomóc :)
a co designu... to odkurzacze też się robią coraz bardziej zmyślne :D ja w tym moim to się serio zakochałam :D nie dość, że moje ulubione kolorki, to jeszcze taki nowoczesny wygląd :)
v-kc902htmq_1231425980198_m.jpg
 

Karina87

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Pójdę teraz w innym kierunku... Od niedawna jesteśmy przyjaciółmi. Najbardziej mnie wspierał, po zakończeniu sesji na uczelni, podczas porządków... NISZCZARKA DO PAPIERU! :D Kurz kurzem... Ale w końcu odzyskałam miejsce na podłodze, która w końcu mogę odkurzyć :p Zrobiłam hurtem zakupy w necie na euromall- jak sprzątać to z klasą :afro:
Niszczarka jest cicha, w dwie minuty (zgodnie z opisem) niszczy 2 metry papieru i, co najważniejsze - śliicznie wygląda :)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
mmm :D serio? a możesz jakąś fotkę wrzucić? :D skoro taka ładna :D
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Pixie pokaż ten swój sprzęcik ;) niszczarka zaraz koło kopiarki to istotny sprzęt dla studenta. hihi :D Fumka dzięki za zdjęcie tego odkurzacza. Wygląda jak z filmu SF. :D A jak z opróżnianiem śmieci? Sporo zabawy?
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
coś Ty! :p właśnie sama radość i przyjemność :) jednak ta kompresja kurzu potrafi zdziałać cuda... wcześniej to musiałam odkurzać po opróżnieniu worka jeszcze... a tutaj? zgrabne trójkąci - pyk, pyk, pyk - do kosza i tyle :D
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Jak tak mało pracy z tym opróżnianiem to ja tak lubię... :p
Apropo design'erskich AGD to ostatnio w Pałacu Kultury była wystawa firm koreańskich. Ładne rzeczy mieli, od RTV po samochody, telefony...itd, ale my o AGD, więc zerknijcie: http://img14.imageshack.us/i/p1536070709.jpg/
 

Karina87

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
Hej, przepraszam za dłuższą nieobecność, ale praca mnie pochłoneła bez reszty.... Wrzucam zdjęcie niszczarki. Pisałam, że jest śliczną, bo komponuje się do reszty sprzęty jakim mam w pokoku (PCet, drukarka...). Zastanawiam się jednak nad jej delikatnym upgrade'm kolorostycznym ;)
Zdjęć jeszcze nie wrzucałam na forum, dlatego dla pewności, wrzucam linka skąd to cacko mam :) [http://www.euromall.pl/product-pol-15593-NISZCZARKA-REXEL-MERCURY-REX1023.html]
 

Attachments

  • niszczarka.jpg
    niszczarka.jpg
    8,3 KB · Wyświetleń: 48

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
A ja się pochwalę, planuję trochę urozmaicić wygląda pokoju, więc do komputera kupiłem nową obudowę :
Kopia%20Sagitta_Lux-pop(1).jpg

W planach jest zamontowanie do środka trochę świecidełek, i powinno się ładnie komponować:D
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
dudeczka - malutko, na serio :) no nic bardziej skomplikowanego, niż przechylenie pojemnika i tyle :)
a co do wystawy - ha ha :D też tam byłaś? :D ja co prawda przelotem, ale zdążyłam się zaślinić na widok tych cudeniek, które tam były :D

Pixie - wow :D fajnie wygląda :D faktycznie nietuzinkowo. a jaki upgrade kolorystyczny chcesz jej zrobić? :)

Luphis - taaa :D też mi się podobają z takimi przezroczystymi ściankami :D ja bym tam wsadziła czerwone i niebieskie lampeczki, wtedy by mi się na fioletowo jarzyło :daibel2: a Ty? jakie chcesz tam diodki wcisnąć? :)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Hmmm...jeszcze nie myślałem nad tym...najpierw muszę zarobić na lampeczki i wiatraczki :p Ale myślę o zestawie: biały i niebieski, albo tylko czerwony. I tak najbardziej mi się w tej obudowie podoba lcd z przodu :) Robiony w klimacie star treka :)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Klimatyczne są plazmy i LCD o grubości kilku cm. :) Ślicznie można wkomponować, a nie taki typowy gruby telewizor, z którym w sumie nie wiadomo co zrobić xD te DVD robi wrażenie. Przy takiej miniaturyzacji technologii, jaką ludzkość osiągnęła dziś można się skupić coraz bardziej na wyglądzie, a to cieszy :)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
Luphis - no całkiem fajnie :D To trzymam kciuki za zbieranie pieniążków ;)
umoruma - WOW :D rewelacyjnie wygląda! pozwolę sobie wkleić fotkę, żeby wszyscy mogli zobaczyć:
lg-dvs450h_1-496x300.jpg
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja powrócę do tematu komputerów, ostatnio znalazłem obłędną obudowę. Tematyką jest battlestar (serial sci-fi). Niżej fota:
pc-case-mod-battlestar-galactica-5.jpg


Nic dodać, nic ująć...arcydzieło :) Fajnie, żeby sprzęt domowy nie tylko spełniał swoją rolę, ale też cieszył oko :)
 
W

wistys

Guest
Luphis - no całkiem fajnie :D To trzymam kciuki za zbieranie pieniążków ;)
umoruma - WOW :D rewelacyjnie wygląda! pozwolę sobie wkleić fotkę, żeby wszyscy mogli zobaczyć:
lg-dvs450h_1-496x300.jpg

no jeżeli taki sprzęt robią to nic dziwnego, że dostają nagrody za design - wzór niepowtarzalny :)
 

fumka

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
820
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
wafka
wistys - dokładnie, nie ma co się dziwić :) świetnie wygląda, nie? a LG ostatnio tak ze wszystkim... telefony z przezroczystą klawiaturą, słuchawki Bluetooth z kryształkami Swarovskiego, czerwona lodówka również z kryształkami (w rączkach) i pięknym kwiatem... wymieniać tak można dużo :) jeszcze trochę, to konkurencja będzie musiała chyba podkupić designerów LG ;)
Luphis - ale się uśmiałam :rotfl2: rewelacyjnie wygląda :klaszcz: brakuje tylko jeszcze jakiejś myszki w kształcie Vipera, albo najlepiej Raidera :p
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Luphis-straszna ta obudowa, jak statek kosmiczny...wrrr... wolę standardowe, te przezroczyste też mnie nie przekonywują. Takie wymyślne obudowy nie daja mi sie skupic w domu, wolę proste. Wtedy i myślenie jest prostsze, hihi :D np. ten mały, plaski sprzęcik LG, o takie lubie. Przezroczyste klawiatury w telefonach są jeszcze do zaakceptowania, warunek, żeby łatwo pisało sie sms-y. A tu ciekawostka: [urlhttp://www.telepolis.pl/news.php?id=15161[/url] ;)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
dudeczka, no co Ty :) To masz tutaj jeszcze kilka innych komputerków:)
OBUDOWY
Jak dla mnie to jest tam kilka perełek :) A patrząc po produktach, to LG mocno poszła w design. A to dobrze :) Bo w końcu nie ma czegoś takiego, że wchodzisz do sklepu, potrzysz na lodówki, a tam wszystkie białe i tylko plakietka firmy inna :p
 

Karina87

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2009
Posty
28
Punkty reakcji
0
A ta niszczareczke chciałabym jakoś upięknić. Ładna, klasyczna, czarna obudowa, ale na tle mojego łaciatego pokoju wypada trochę... nijako ;) Zastanawiałam się czy by nie "ubrać" go w białe łaty, i będzie... ciapaty jak krowa :p wiem, że to trochę pokręcone ;)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Dlaczego nie ;) wycinasz z papieru łatę, przykładasz i farba malujesz:) O ile dobrze pamiętam spray powinien się trzymać tego. Tylko lepiej kupić droższy, żeby nie odpadł po kilku tygodniach xD Słyszałem też, że czasami warto przejechać trochę papierem ściernym przed malowaniem(160 powinna być ok), ale nie tak, żeby jakoś mocno porysować obudowę. Potem dokładnie oczyścić. Chodzi o to, żeby farba miała się do czego "przykleić". I tak nałożyć 2-3 warstwy farby, niezbyt grubo, żeby nie było zacieków. No i wiadomo, że przed malowaniem obudowę zdejmujemy ;) Też uważać, jeżeli są jakieś otwory, którymi wlatuje powietrze, to lepiej ich nie zatkać :)
 
Do góry