Desert Eagle (czyt.dezert Igl :d)

Beatles

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Szczecin
Co byście powiedzieli o tej broni. Zamierzam ją kupić (wersję na green gas) tyle że nie wiem czy jest fajny czy nie. Niech wypowiedzą się Ci którzy mają, strzelili albo nie wiem co zrobili :D z tą bronią.
Pozdro.
____________________
!!Desert&Beretta Rulez!!
 

xionc

Zbanowany
Dołączył
12 Listopad 2005
Posty
1 192
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
ja dostałem?
Okropnie duże i nieporęczne, ale poszpanować można.

Jaką dokładnie chcesz replikę zakupić?
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Desert Eagle no fajna broń, trochę duży jest to fakt ale jeżeli ci się podoba to kup-wszystko rzecz gustu i jeśli spore rozmiary broni ci nie przeszkadzają.
Ja żałuję że żadna firma nie chce produkować pistoletu GSH-18 używanego przez jednostki Specnazu i GRU
 

zakochanywBasi

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
117
Ejs łuchaj a ta bron to ona jest na śrut czy plastikowe kulki bo jesli na śrut to maja tu niezle ceny to tez sobie kupi jedna może dwie.
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Ten Desert Eagle to replika ASG a więc strzela się z niej 6mm plastikowymi kulkami-metalowe też są ale z racji swojego ciężaru (0,33 g) najlepiej sprawują się w replikach broni snajperskiej np. M24, SWD Dragunow, APS2, VSR 10 itp.
 

zakochanywBasi

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
117
Chce kupic bron , ktora bez żadnych komplikacji będzie mi strzelala śrutem a nie plastikowymi kulkami czy gumowymi.i pytam czy wchodzi w gre tylko i wyłącznie CO2.Interesuje mnie replika Berrety lub cos co bedzie wygladało jak prawdziwa bron ostra.
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
No to jeżeli Beretta to tylko są z napędem co2. Zasilany jest ze specjalnych kapsuł które umieszcza się w magazynku-1 kapsuła wystarcza na oddanie 60 strzałów, przy czym jak zakończysz strzelanie a w kapsule jest gaz to wyjmij ją z magazynka bo ciśnienie po jakimś czasie uszkadza uszczelki. Berettka kosztuje coś koło 700-800 zł też mi się podoba, myślałem też nad tym gunem ale ostatecznie będę brał Walthera P99.
Aha i jeszcze co 300 strzałów trzeba kupić kapsułę co2 zawierającą olej który smaruje ci broń wewnątrz (mechanizmy, lufę).
Możesz brać śmiało B)
 

maxpio

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2006
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
ja mogę to wiedzieć ?
Powiem wam że niedawno strzelałem z ej broni na Scenariuszu wSzczecinie "Poranna mgła" i byłem wszoku możliwościami tej giwerki jest niesamowita jeżeli nie będzie Ci przeszkadzała waga, rozmiar, i pożeranie green gasu to bierz odrazu cudowna maszynka do zabijania :p
 

xnc

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
443
Punkty reakcji
0
mnie tam nie pasował desert, fajny jest bo ciężki i duży ( i tam jeszcze może blowback) i na tym się kończy...
 

Mythios

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Strzelałem z wiatrówki Desert Eagle i jak dla mnie OK. Nie widziałem wersji na green gas...
 
Do góry