depilacja laserowa

I

impresja_switu

Guest
A ja z kolei miałam robiony zabieg laserem LightSheer, to laser diodowy. Podobnie jak Haan nie mam porównania z innymi, bo i skąd;) ale z tego jestem bardzo zadowolona. Troszkę zabieg tylko bolał, ale dało się spokojnie wytrzymać:) A co do efektów...no za każdym razem jakieś30% włosków mniej:) Fajnie efekty depilacji pokazane są TUTAJ - dokladnie tak to wygląda:) no przynajmniej w moim wypadku - miałam podobnie jak na fotkach ciemne, grube włosy
 
H

Haan

Guest
impresja_switu - a gdzie robiłaś i ile zapłaciłaś za zabieg...? Ciekawa jestem, bo w sumie jeszcze parę sesji na inne części ciała mam w planach;)
 
I

impresja_switu

Guest
Wiesz co Haan,ja robiłam w StudioLaser w Poznaniu, dam Ci namiary gdybyś chciała. Co do ceny: za jeden zabieg na łydki 400zł, a za bikini pogłębione (ale nie całkowite) 350. Ceny bardzo przyzwoite jak na profesjonalny zabieg i takie efekty, jakie mi to dało:)
 

koci

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2010
Posty
72
Punkty reakcji
0
depilacja laserowa? moja laska na to fortune wydala w Denique... ale jest zadowolona
 

mandala

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
Myłsałam o wąsiku i bikini. Nogi i rece zostawie na później. Wiem, że to spory wydatek, ale zrobi sie serie zabiegów i problem z głowy na całe zycie.
 
I

impresja_switu

Guest
oj, tak zdecydowanie warto!

ja jestem bardzo zadowolona, że się zdecydowałam, mimo że wywaliłam na te zabiegi sporo swoich oszczędności. Ale efekt się utrzymuje i wreszcie mogę założyć spokojnie krótkie spodenki, nie mam żadnych kropek, zaczerwienień, szczecinki na nogach...
Ale na pewno warto isc do zaufanego salonu, mnie SL polecono i nie żałuję, ale np. kuzynka mojej mamy poszla na serię darmowych zabiegów do jakiegoś nowego salonu i wszystko jej odrosło...nie wiem jak to możliwe na wolnym rynku:D
 

mandala

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
sporo dziewczyn narzeka, że to boli. Ja depilowałam wąsik laserowo. Ból był do zniesienia. Takie lekkie szczypanie. Na pewno mniej bolesne niż depilator...
Przede wszystkim trzeb aznaleźć dobry gabinet z porządnym sprzętem, a nie jakis osiedlowy kurnik. Ja byłam w biomedyce w centrum warszawy.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
a możecie mi powiedzieć ile trzeba zabiegów, żeby raz na zawsze pozbyć się zbędnych włosów??
I jeszcze mam jedno pytanie kiedy najlepiej jest się wybrać na depilację laserową, bo gdzieś czytałam, że okresie wakacyjnym nie robi się zabiegów, bo nie można się wystawiać na słońce.
I faktycznie wybór salonu to jest kluczowa sprawa. Mnie bardzo interesuje depilacja okolic bikini. Tylko się trochę krępuję.
ale mam nadzieję, że znacie miejsca, gdzie można zrobić taką depilację, a atmosfera jest bardzo miła ??
 
I

impresja_switu

Guest
myszkamiki - to prawda, ze nie mozna sie opalac po zabiegu, ale to nie znaczy ze gabinety nie wykonuja w tym czasie zabiegow!:)
wszedzie robia, tylko musisz sie sama zastanowic czy zalezy Ci na opalaniu tego lata czy nie:)
co do atmosfery to sama wiesz jak jest - trzeba dobrze trafic:) moj salon pod tym wzgledem moge polecic, a w innych nie bylam;)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Sluchajcie a jeszcze mam pytanko w powiazaniu z depilacja bikini...Czego uzywacie potem do higieny intymnej ?
Co jest najdelikatniejsze-plyn czy chusteczki ?
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Chwała temu kto wymyślił lasery do depilacji :) I, że w Polsce jest tak dużo miejsc, gdzie można to zrobić.
Sama zastanawiałam się nad zrobieniem sobie depilacji i zbieram pieniądze żeby to zrobić. Dziewczyny czy to boli
w ogóle, czy jest to bardziej nieprzyjemne niż bolesne? Widzę, że ceny nie są wcale tak bardzo powalające
(tutaj wygląda to całkiem przystępnie: http://www.studiolaser.com.pl/PL/cennik.html) i generalnie będę w stanie
odłożyć na to kasę. Czy trzeba po takiej depilacji jakoś specjalnie pielęgnować skórę?
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Ja jestem zaintersowana ale skupiałam się na Szczecinie - http://mediclinique.pl/nowosci_laser_cialo.php
To zależy co chcesz depilować... Ale laser podrażnia skórę więc trzeba stosować na pewno coś delikatnego. Lekarz na konsultacji powinien wszystko przedstawić.
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
na pewno nie wolno iść na solarium poza tym lekarz powinien zrobić ci test na konsultacji jak Twoja skóra reaguje na laser
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
chodzi o próbny strzał po którym lekarz obserwuje Twoją skórę :)
dobry lekarz powinien coś takiego przeprowadzić :)myślałam że wszędzie tak robią jak np. w medi-clinigue)
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Wszędzie tak robią. To się nazywa próba laserowa i powinna być przeprowadzona przed każdym
pierwszym zabiegiem depilacji laserowej. Próba polega na tym, że wykonuje się kilka uderzeń laserem i czeka pare
(kilkanascie minut nawet do pol godziny) minut na reakcję skóry. Jeśli nie piecze i nic podejrzanego się nie dzieje
- zabieg jest kontynuowany. Ponoć bardzo rzadko zdarza się, by czyjaś skóra nie nadawała się do zabiegu.
Nawet jeśli pojawią się zbyt duże zaczerwienienia czy pieczenie, to przeważnie wystarczy tylko zmniejszyć siłę lasera i zabieg jest kontynuowany
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
Val dzięki za dokładne wytłumaczenie :) właśnie o to mi chodziło ostatecznie to jest wiązka lasera i trzeba być ostrożnym.Val powinno być wszędzie ale niestety nie jest ....dlaczego nawet nie chce pytać :(
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Wszędzie tak robią. To się nazywa próba laserowa i powinna być przeprowadzona przed każdym
pierwszym zabiegiem depilacji laserowej.
W takim razie powinnam umawiać się na konsultację z lekarzem wcześniej? czy to jest wykonywane na pierwszym umówionym zabiegu ?
Kurcze może zadzwonię do tego Medi Clinique i zapytam... sama nie wiem..
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
W takim razie powinnam umawiać się na konsultację z lekarzem wcześniej? czy to jest wykonywane na pierwszym umówionym zabiegu ?
Kurcze może zadzwonię do tego Medi Clinique i zapytam... sama nie wiem..
zadzwoń zadzwoń kto pyta nie błądzi :) ja uważam że w takim miejscu jak medi clinique na bank masz test ale jak zadzwonisz to będziesz wszystko wiedzieć a i z nami się tą wiedzą podzielisz :)
 
Do góry