Depilacja laserowa okolic intymnych

Cocola

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Czy ktoś z was może robił? Jak to wygląda? Bo zastanawiam się nad zrobieniem takiego zabiegu...
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Ja też chętnie poddałabym się tego takiej depilacji. Mam już dość ciągłego martwienia się o tę sferę. Czy istnieją jakieś przeciwwskazania, które wykluczają możliwość zrobienia takiego zabiegu? Chciałabym się odpowiednio do niego przygotować by mieć ten problem już głowy.
 

Goshuaho

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2011
Posty
7
Punkty reakcji
0
Przeciwwskazań jest wiele: ciąża, karmienie piersią, leki światłouczulające, sterydy, niektóre zioła. to tylko niektóre z nich. Ważne jest aby przed takim zabiegiem skórę obejrzał lekarz a niestety w gabinetach kosmetycznych nie ma takich mozliwości i poźniej są legendy o skutkach ubocznych, nieprawidłowej reakcji skóry, poparzeniach i ranach. Polecam miejsce gdzie mozna taki zabieg wykonać bezpiecznie i bezboleśnie www.epilo.pl a jak na tego typu placówkę ceny mają konkurencyjne.
 

katjana

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2011
Posty
18
Punkty reakcji
0
A słyszałyście o Selectif Pro ? Jest to urządzanie do stałego usuwania owłosienia za pomocą ultradźwięków a z tego co słyszałam jest o wiele skuteczniejsze od depilacji laserowej, ponieważ usuwa włoski każdego koloru. Spotkałam się z nim w klinice La Perla i z tego co wiem bezpośrednio po zabiegu można poddać się innym zabiegom kosmetycznym oraz opalaniu.
 

luśka

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2009
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Ja korzystałam z zabiegów w nomasnello, różnice widać ale nie tak jakbym chciała. Zabiegi sa tanie bo 99zł za każda partię ciała. Prawda jest taka, że na każdego różnie działa, moja znajoma po tej samej ilości zabiegów nie zauważyła w ogóle różnicy, inna po jednym przestała bo pozbyła się włosków:O
Zabieg też jest odczuwalny ale zdecydowanie mniejszy ból niż przy laserze.
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
W salonie, do którego wybieram się na pachy (estetica studio, kraków) kobieta mi wytłumaczyła, że zabieg tego typu wykonują już od jakiegoś czasu. Nie depilują jedynie miejsc intymnych u mężczyzn. Nie ma specjalnych przeciwskazań - można zrobić depilację całkowitą i zabieg wygląda dokładnie tak jak innych częsci ciała
 
Do góry