Depilacja Intymna

julka910

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
Czesc
Mam taki maly problem. ostatnio zdecydowalam sie na depilacje miejsc intymnych (calkowita. na galdko :D ) i stwierdzam ze to okropnie wyglada:/ w dodatku mam takie obrzydliwe czarne kropki (uzywalam kremu) i lekko podrazniona skore. wiem ze moj chlopak woli zeby bylo na gladko ale ja nie moge na to patrzec. czy to zawsze bedzie tak wygladalo?? no i swedzi :wow: :D
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
stwierdzam ze to okropnie wyglada:/
hehe a to mnie rozbawiłaś :D
na gładko i jest gładka :D
mnie mimo wsjo się podoba dużo bardziej niż.. wcześniej ;)
 

waris

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
12
Punkty reakcji
0
te obrzydliwe czarne kropki to nic innego jak Twoje własne włosy ;)
proponuje żebyś goliła się dobrą i nową maszynką z włosem, a nie pod włos... nie będzie swędzieć. jeśli Ci się taka forma fryzury, a raczej jej brak nie podoba zrób sobie cienki paseczek lub coś równie fikuśnego (jeśli jesteś cierpliwa i masz czas użyj pensety)

pozdrowionka
 

julka910

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
"te obrzydliwe czarne kropki to nic innego jak Twoje własne włosy ;)" - to akurat wiem :D

i wyglada okropnie - krostki, podraznienia itp

zastanawiam sie czy lepsze bylo futerko :D



P.S. panuj nad ilością emotikonek..
edit by -=Tomi=-
 

julka910

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
nie no chcialabym gladko ale zeby bylo ladnie a nie jak po tsunami :p

no i boje sie swedzenia :mruga:
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
agenci :p zwaua jak to się czyta :) :p ale nie mam nic pzreciwko tematowi tlyo wypowiedzi zabawne :) nie zebym sie samiała, z zresztą... :)
 

morfeusz

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Poznań
hehehehehehehe. :lol: Małe czarne kropki to twoje włoski. Teraz jest już chyba w pełni uświadomiona. Co do golutkiej muszelki. Musze przyznać ze rajcuje mnie ona, pewnie jak 2/3 mężczyzn :D.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Co do golutkiej muszelki. Musze przyznać ze rajcuje mnie ona, pewnie jak 2/3 mężczyzn
:D
Zgadzam się.
Chociaz jestem kobitą, to domyslam się co faceci myślą o.. sami wiecie ;)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Czesc
Mam taki maly problem. ostatnio zdecydowalam sie na depilacje miejsc intymnych (calkowita. na galdko :D ) i stwierdzam ze to okropnie wyglada:/ w dodatku mam takie obrzydliwe czarne kropki (uzywalam kremu) i lekko podrazniona skore. wiem ze moj chlopak woli zeby bylo na gladko ale ja nie moge na to patrzec. czy to zawsze bedzie tak wygladalo?? no i swedzi :wow: :D

czemun sie zgoliłas nie lepsza tajga była teraz bedzie ci zimno a zima ostra idzie radze dziewczyno zapuść swe włosie i mniej na zime ciepłe klatrosze :D

zastosuj pianke do golenia i potem wode po goleniu :D :D
 

lipa

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
96
Punkty reakcji
0
no to chyba musisz sie postarac o golarke elektryczna, albo faktycznie musisz poszaleć z pensetka innego wyjscia nie ma bo"te" wloski sa grubsze i ciemniejsze wiec bardziej je widac :p (chyba ze ktos farbuje ;) heheh farbujecie?)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
nieprawda, ze są grubsze, po prostu ciemniejsze i sztywniejsze lub nawet nie ciemniejsze- gdzies o tym słyszałam. Ta, najlepije kup sobie golarkę, a kremu używałaś? chociaż krem- do nóg np. tylko na jeden dzień trzyma :)
 

DelFi

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Miasto
o! stamtąd!
nie uzywajcie kremu do nog! dziewczyyny ;P skora na nogach jest duzo mniej wrazliwa niz ta w okolicach bikini... no, chyba ze jestescie jakimis masochistkami i lubicie MOCNO podrazniona skore... (tzn dokladnie nie wiem jaka, bo sama nie probowalam kremem DO NOG..:p ) sa w drogeriach specjalnie do depilacji okolic bikini ;] i takie najlepiej wybierajcie :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Ja na początku też miałam podraznioną skóre, obecnie już jest dobrze.
Jesli będziesz rególarnie depilować (dziennie) nie będzie swędziało.
Ja zrobiłam sobie paseczek, lepiej się goli i polecam! :)
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Dziewczyny!Nie usuwajcie kremami zadnymi.Nie mozna.Skóra w miejscach intymnych jest bardziej wrazilwa niz w buzi.Jak taki krem do buzi byscie włozyły,to co by było>
Zreszta troche bym wam tu napsalał jeszcze na ten temat.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
TOMI a wiesz, że Faceci też sobie golą, spróbuj a nie śmiej się kozuchu jeden :D
wiesz jak to fajnie wyglada? :>
 

-=Tomi=-

tutaj o nic nie chodzi.. :| lecz ludzi prawdziwych
Dołączył
22 Lipiec 2005
Posty
1 151
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
N50°19’ E18°50’
Arina wiem, że Faceci też sobie golą :sexy:
czy fajnie wygląda to nie wiem.. :p
nie mi jest to oceniać.. B)

P.S. ja się nie śmieje.. ja się uśmiecham.. :)

Najlepszą metodą jest golenie..
Skóra się przyzwyczaja jak jest regularnie golona, włoski się przystosowują i stają się słabsze,
ale trzeba to robić regularnie, a nie doprowadzać do kilku dniowych odrostów. Dobra pianka ( do delikatnej skóry ),
maszynka OSTRA (najlepiej "Venus" - Gilette, linia dla kobiet, takie z wymiennymi ostrzami, ostrza są idealnie gładkie,
nie szarpią) + maść na gojenie się ran ( Tormentiol, Vita-merfen ) i wytrzymać kilka pierwszych dni.
Pamiętać należy, aby nie golić się na początku pod włos- to potęguje krostki i zaczerwienienia.
Z zapaleniem meszków włosowych trochę pomaga maść Benzacne, bo działa utleniająco na bakterie beztlenowe,
które zbierają się przy mieszku.
 
Do góry