depilacja intymna

Malinowaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2009
Posty
154
Punkty reakcji
4
Miasto
z daleka.
Poradźcie, czym golić miejsca intymne, by były gładkie i nie pozostawały po tym zabiegu brzydkie czerwone krostki (mam dosłownie zawsze :/). Czego używać, bo maszynka jest beznadziejna. Może są jakieś specjalne kremy albo coś?
 

marika_80

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
ja ostatnio robiłam sobie "srebrną depilację " właśnie na bikini. i jak zawsze miałam czerwone kropki, i wrastały mi włoski tak po tej depilacji nie zauważyłam niczego. Będę teraz tylko na to chodzić. W dodatku ceny są bardzo podobne jak przy zwykłej depilacji woskiem. Przy srebrnej pani kosmetolog używa dodatkowo jakiś specyfików do pielęgnacji i widzę tego efekty. W krakowie robiłam w Laime bo wiem że tam weszła ostatnio.
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Chyba jeszcze nie wymyślono niezawodnego sposobu na depilację. Póki tego nie wymyślą musimy się zadowalać tym, co jest i pomagać sobie innymi środkami. Korzystać z maszynki od razu Ci odradzam, bo to rozwiązanie bardzo krótkotrwałe. A nawet nie rozwiązanie, a mordęga. Sama używam depilatora, jest nieźle, jak się doda do tego krem po depilacji albo zwykłą dziecięcą zasypkę to jakoś daje radę. Chciałabym kupić sobie taki:http://www.electro.pl/produkt-BRAUN_Depilator_7281_Charme_Silk_epil_Xpressive_2B_Karty_do_gry_GRATIS_28wysylka_od_16_zl_29-102485,192.html, bo można go używać w wodzie, a wiadomo, że to bardzo ułatwia depilację. Ale zanim go kupię muszę jeszcze trochę zaoszczędzić.
 

3milka

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
3
Miasto
wlkp ;)
Chyba jeszcze nie wymyślono niezawodnego sposobu na depilację. Póki tego nie wymyślą musimy się zadowalać tym, co jest i pomagać sobie innymi środkami. Korzystać z maszynki od razu Ci odradzam, bo to rozwiązanie bardzo krótkotrwałe. A nawet nie rozwiązanie, a mordęga. Sama używam depilatora, jest nieźle, jak się doda do tego krem po depilacji albo zwykłą dziecięcą zasypkę to jakoś daje radę. Chciałabym kupić sobie taki:http://www.electro.pl/produkt-BRAUN_Depilator_7281_Charme_Silk_epil_Xpressive_2B_Karty_do_gry_GRATIS_28wysylka_od_16_zl_29-102485,192.html, bo można go używać w wodzie, a wiadomo, że to bardzo ułatwia depilację. Ale zanim go kupię muszę jeszcze trochę zaoszczędzić.

A czy depilator nie podrażnia czasem skóry w okolicach bikini? Wiadomo, jest przecież bardziej wrażliwa i delikatna. Kiedyś sama próbowałam, ale to było strasznie bolesne, więc ograniczyłam się tylko do depilacji nóg.
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
ja ostatnio robiłam sobie "srebrną depilację " właśnie na bikini.
ile coś takiego kosztuje?

A czy depilator nie podrażnia czasem skóry w okolicach bikini? Wiadomo, jest przecież bardziej wrażliwa i delikatna. Kiedyś sama próbowałam, ale to było strasznie bolesne, więc ograniczyłam się tylko do depilacji nóg.
troche podrażnia. mi zazwyczaj wychodzą czerwone kropeczki(tak jak na nogach zresztą) i utrzymują się jakieś parę godzin. niestety włoski często się wrastają dlatego staram się używać raz depilatora raz maszynki
 

marika_80

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
też o to pytałam jak miałam zabieg po przyszłam na normalną depilację bo nawet nie wiedziałam że inna istnieje. Pani kosmetolog mi powiedziała ze do "srebrnej" depilacji używa się specjalnego wosku, żelu przed depilacją, płynu dwufazowego i specjalnego kremu po depilacji. Wszystkie kosmetyki mają za zadanie złagodzić skórę po depilacji, woskowanie ogólnie aż tak nie boli jak zwykłym woskiem, nie występują stany zapalne, żadne ropne krostki ani wrastające włosy. Przy regularnych wizytach właśnie ze srebrną depilacją włoski odrastają o 60% wolniej. Można sobie do domu kupić też taki preparat i smarować do tygodnia po depilacji żeby jeszcze lepsze efekty były. Ja jeszcze nie kupiłam ale się zastanawiam czy następnym razem nie wziąć. A koszt.. normalnie za bikini głębokie płaciłam 50 zł a teraz 55 za tą srebrną. także mała różnica a widzę lepsze efekty.
 
Do góry