Depilacja czy nie ?

asiasia

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2006
Posty
27
Punkty reakcji
0
tak sobie czytam i hm... ciekawe, kiedy te zdjęcia będa ;)
A ja nie golę się w tamtych miejscach, trochę strzygę to "futerko", ale nie golę całkowicie ;) Mój facet, nie narzeka ;D Nawet mówi, ze to go bardziej pociąga, bo lubi mnie tam pieścić ;]
A jego włosy... hmm... to tak samo... nie całkiem obciete, ale dość krótko... też lubi.e got am dotykać... lodów mu nie robię wcale...
 

Prison

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
40
to moze świeża asiasia no w końcu ktos musi zacząć :D nie bądź taka wredna pokaż co masz niech świat oceni a nie tylko Twój chłopak :p :D
 

Prison

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Nika zawsze mozesz Ty zacząć przecież Twój chłopak nawet sie nei dowie albo powiedz w prost ze sie wstydzisz a nie nim zaslaniasz :p :p :sexy:
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
Vince obiecuje a tylko czeka aż ktoś da ^^
a sam znajdzie w google xD
Vinc to spryciarz jest :)
 

VINCE

† B[e]hind bl[u]e eye †
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
497
Punkty reakcji
0
Wiek
117
Miasto
.::Azeroth::.
to nieprawda a i tak mam przgrane w szkole bo mi zle odrobili prace domową ;/ kurde no ;fffffffff
 

Prison

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Nie znaasz piosenki nie wierz nigdy kobiecie :p :D może wreszcie bedziesz zatym zeby to kobity piewrsze pokazały :p :D
 

wosl

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Underground
No ja możę bym zrobił taka foteczke i ja wrzucił ale czy ja wiem czy można wam zaufac?? Możecie przecież popatrzec na moja fotkę a same swoich nie wrzucic ale może się zastanowie ewentualnie jak by jakaś pani poprosiła to mogł bym jej przesłać na gg
 
Do góry