depilacja bikini

schealla

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Może spróbuj depilacji bikini pastą cukrową. Jest mniej bolesna niż wosk, a pozostawia gładką skórę na około 3-6 tygodni.
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
Mnie się takie kropki robią po golarce. Po wosku nie i generalnie stosuję wosk
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Mam wrażliwą cerę, i te nieszczęsne kropeczki po depilacji się pojawiają. Nie wygląda to ładnie. No, ale co zrobić? Na szczęście dość szybko znikają. : ) Tyle dobrego.
Najlepiej będzie, jak sami sprawdzimy na sobie każdy rodzaj depilacji, i wybierzemy taką, która najmniej podrażni naszą cerę.
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
Przerobiłam depilator, maszynki, woski, pasty cukrowe i obecnie trzymam się już od dość dawna kremów do golenia. Bo są delikatne, nie podrażniają, ale jednocześnie porządnie usuwają wszystkie włoski. No i zapach nie jest taki ciężki chemiczny.
 
J

Jula92

Guest
Ja używałam kiedyś maszynki, ale miałam spore podrażnienia, po depilatorze włoski wrastały mi trochę i zabieg był dość bolesny, dlatego też przerzuciłam się na kremy do depilacji. Włoski odrastają słabe i wolniej niż po maszynce, wystarczy potrzymać kilka minut krem na ciele
 
M

MarcysiaK

Guest
z miejscami intymnymi to trzeba uważać, dla mnie wosk jest zbyt bolesny, kremy czasem wręcz śmierdzą. ja uzywam maszynki, ale zawsze boję się o podrażnienia, ostatnio siostra przyniosła mi jakiś balsam do golenia pod prysznic. dodatkowo nawilża skórę, a nie mam po nim podrażnień. no i ważne, żeby maszynka była też dość ostra.
 
O

Obrusik

Guest
Maszynka do golenia zapewnia gładkość w tych miejscach na około dwa dni, potem trzeba golenie systematycznie powtarzać.
Krem do depilacji daje gładką skórę na mniej więcej 5 dni, ale trzeba go dobrze dobrać do takich delikatnych i wrażliwych miejsc. Ja przerobiłam już chyba wszystkie kremy do depilacji różnych marek. Miałam Eveline, Perfectę, Veet, Joannę, Avon. Obecnie używam Vanity Soft Expert od Bielendy, który opóźnia odrastanie włosków na twarzy i w okolicach bikini i dodatkowo odżywia depilowane miejsca.
 
M

monikakow79

Guest
Ja zdecydowanie polecam depilację laserową. Seria zabiegów wykonana w dobrym salonie i dobrym sprzętem pozwoli zapomnieć o temacie na kila sezonów . Ja skorzystałam z tej metody 2 lata temu i na razie nie widzę potrzeby powtarzania zabiegu.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Wiecie co, nie ma to jak pozbyć się włosów laserem, żadne tam pasty czy inne kremy bo to tylko krótkotrwały efekt. Fakt, trochę kosztuje ale mamy spokój do końca życia, pomysleć ile wydajemy w ciągu lat na maszynki, kremy itp. Miałam depilację bikini i pach (w ELite w Wawie) i jest po prostu super. Warto pod każdym względem.
 
B

bombonierka

Guest
Także polecam depilację laserową. Ja zdecydowałam się w zeszłym roku, chodziłam do Vici Clinic w Krakowie. Mają bardzo dobry laser Light Sheer Duet (polecam), zabieg nim jest prawie bezbolesny i często promocje na różne zabiegi.
 
K

Klaudia_misztal

Guest
Ja po maszynce mam spore zaczerwienienia i wrastają mi włoski, wolę jednak kremy lub depilator. Z kremów próbowałam już Veet, albo krem Vanity soft expert, ten drugi lepiej przypadł mi do gustu
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
A czy ktoś może łączył depilację woskiem z metodą EpilFree? Jestem bardzo ciekawa jak to w praktyce wygląda
 
D

Dorka123

Guest
Tak, ale nie na bikini. Jeśli interesują Cię ogólne informacje to pytaj :)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
No mnie tu na forum zaraziły tą metodą dziewczyny. Lepszej jak dotąd nie znalazłam, więc pytaj śmiało - podpowiemy. :)
 

szwiergotka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
50
Punkty reakcji
2
Ja mogę posłużyć jako żywy dowód, że ta depilacja jest skuteczna. Kilka zabiegów a z czasem tylko jeden na jakiś czas w ramach przypomnienia i przedłużenia efektu
 

chica_o

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2013
Posty
122
Punkty reakcji
7
A próbowałaś jej na bikini? Mam już dość użerania się z maszynką. Z chęcią wypróbowałabym coś trwalszego. :wink:
 

szwiergotka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
50
Punkty reakcji
2
tak dokładnie na bikini - trochę trwało zanim przełamałam wstyd ale teraz wiem, że warto. Spontaniczne wyjście na basen już nie jest dla mnie najpierw walką z niechcianym owłosieniem - zakładam co trzeba i plusk :)
 

fiska

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2015
Posty
122
Punkty reakcji
3
W sumie chcę wiedzieć wszystko, moje koleżanki stosują i mówią, że nie ma nic lepszego na jasne włoski. Czy można to zrobić od razu przed urlopem? Chodzi m o to czy można się po takiej depilacji opalać?
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Właśnie najbardziej doceniamy to latem :) Jest to super wygoda , jak jesteś z Warszawy to idź na Wąwozową do elite.
 

neon_girl

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2015
Posty
8
Punkty reakcji
0
zdecydowanie laser - metoda na długo. można do tego uniknąć podrażnień, wrastających włosków, a to nie jest przyjemne w sferze bikini zwłaszcza. no i można spokojnie na basen chodzić przez cały rok i się nie martwić ;) ja się zdecydowałam na to już z rok temu, byłam w klinice miracki na całej serii zabiegów i szczerze mogę każdej dziewczynie polecić, zawsze to jeden kłopot mniej ;) nie ma się co bać albo wahać, jeżeli ktoś o tym mysli. ani nie boli, ani nic się po tym nie dzieje,
 
Do góry