Dell Inspiron Vista formatowanie.

kamilnowak

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Mam problem z formatowaniem laptopa Dell Inspiron 1750. Po wyłączeniu komputera i ponownym włączeniu naciskam F8, wchodzę w ekran ''Advanced Boot Options'' wciskam ''Repair Your Computer'' i w tym momencie system po prostu się uruchamia. Dysk twardy RECOVERY (E:) jest pusty, nie wiem dlaczego bo nic nie było z niego usuwane. Czy wie ktoś może w jaki sposób mogę sformatować tego laptopa? Dzięki z góry.
 

prestru

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
53
Miasto
Wieś
Cóż sprawa jest do rozwiązania na wiele sposobów.Czy masz oryginalny system na laptopie?Jeśli tak to nie wciskaj F8 bo to nic nie da.Na pewno masz system na ukrytej partycji dysku.Po uruchomieniu laptopa być może pokazuje ci się bardzo krótko "Menu' wyboru lub w dolnej części ekranu nazwy klawiszy np F2 lub inne po lewej stronie..Trudno mi powiedzieć ponieważ ja posiadam Toshibę i trochę to inaczej wygląda Laptopy DELL maja to zapewne inaczej niż laptop który ja posiadam......na pewno albo jakaś nazwa klawisza która pokazuje się w dole tak jak pisałem i wejdziesz tym sposobem do Recovery albo z poziomu biosu i spróbuj przeinstalować system a nie naprawiać.Jeśli to nie pomoże musisz zainstalowac system na nowo ale licz się z tym ze jeśli miałeś na dysku C ważne pliki to po nowej instalacji je utracisz.
 
Do góry