Deity cud nie ma, ale...

Beattricce

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witajcie serdecznie,
poczytałam troszkę Waszych opinii i mogę się podzielić swoimi spostrzeżeniami.
Jako kobieta wiadomo, że odchudzanie nie jest dla mnie nowością. Próbowałam zrzucić parę kilo nie tylko raz, ale kilkanaście razy. Nigdy jednak nic nie pomagało. Po zrzuceniu kilku kilogramów, waga wracała do normy. Próbowałam głodówek, diet holenderskiej, francuskiej, lodowej, warzywnej, kapuścianej, grejpfrutowej. Nic nie pomogło.
W końcu zrozumiałam jedno: nie ma czegoś takiego jak krótkotrwała dieta a po zrzuceniu wagi powrót do starych nawyków.
Z tego powodu zaczęłam ćwiczyć i odstawić cukier w kawie i herbacie. Niby mało, a jednak.
Do tego znalazłam świetny suplement diety, który ostatecznie pomógł mi w walce ze słodyczami.

Teraz jestem szczęśliwa i szczupła. A do tego - dzięki sportowi - zdrowsza :)
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Witajcie serdecznie,
poczytałam troszkę Waszych opinii i mogę się podzielić swoimi spostrzeżeniami.
Jako kobieta wiadomo, że odchudzanie nie jest dla mnie nowością. Próbowałam zrzucić parę kilo nie tylko raz, ale kilkanaście razy. Nigdy jednak nic nie pomagało. Po zrzuceniu kilku kilogramów, waga wracała do normy. Próbowałam głodówek, diet holenderskiej, francuskiej, lodowej, warzywnej, kapuścianej, grejpfrutowej. Nic nie pomogło.
W końcu zrozumiałam jedno: nie ma czegoś takiego jak krótkotrwała dieta a po zrzuceniu wagi powrót do starych nawyków.
Z tego powodu zaczęłam ćwiczyć i odstawić cukier w kawie i herbacie. Niby mało, a jednak.
Do tego znalazłam świetny suplement diety, który ostatecznie pomógł mi w walce ze słodyczami.

Teraz jestem szczęśliwa i szczupła. A do tego - dzięki sportowi - zdrowsza :)


Tylko pogratulować rozsądku! :eek:k:

Często jest tak, że ludzie chcieliby kupić "coś" na odchudzanie, ale takie żeby szybko działało, nie było drogie i żeby było można NORMALNIE jeść. Szkoda, że nie zdają sobie sprawy z tego, że to od prawidłowej diety należy zacząć...
 

pisarka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
no ja tez od nowego roku nie slodze kawy ani herbaty, nie pije tez sklepowych slodzonych sokow-niby malo a czuje sie o wiele lepiej i od razu czuje sie szczuplejsza :) moze nie widac tego ale psychicznie to bardzo pomoglo :p
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
ojej... ja od dawna nie słodzę i nic mi nie pomaga ;p
zastanawiam się co by było gdybym jednak słodziła... ;)

No, ale kobiety- mną nie ma co się przejmować, bo właśnie zjadłam dwa świeżutkie pieczywka z masłem, chociaż na co dzień do niczego masła nie używam. Ale spokojnie, i na mnie przyjdzie pora ;)
 

dudeczka

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Ciężko się czasem powstrzymać przed zapachami jakie unoszą się z półek pełnych świeżego piewczywa czy rusztu zapełnionego złocistymi kurczakami. :p
Dlatego nie chodzę głodna do sklepu bo bym wyniosła z niego sporo jedzenia... :D
 
Do góry