Debata W Polsacie

McJeran

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
9
Punkty reakcji
0
Chciałbym się spytać jak waszym zdaniem wypadł D.Tusk/W.Cimoszewicz?

Wydaje mi się że Tusk zadawał b. kompetętne pytania i tymi pytaniami przytłaczał Tow. Cimoszenke. W niektórych Cimoszewicz plątał się zupełnie, a w niektórych odpowiadał luźno... Tylko czemu nie zaprosili tam L. Kaczyńskiego i innych kandydatów?!

Wyraźcie własne opinie.

Jak dla mnie narazie 01:00 dla Tuska i Prawicy...
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
McJeran napisał:
Chciałbym się spytać jak waszym zdaniem wypadł D.Tusk/W.Cimoszewicz?

Wydaje mi się że Tusk zadawał b. kompetętne pytania i tymi pytaniami przytłaczał Tow. Cimoszenke. W niektórych Cimoszewicz plątał się zupełnie, a w niektórych odpowiadał luźno... Tylko czemu nie zaprosili tam L. Kaczyńskiego i innych kandydatów?!

Wyraźcie własne opinie.

Jak dla mnie narazie 01:00 dla Tuska i Prawicy...
[snapback]78909[/snapback]​

równiez mysle ze tusk górą. poza tym on miał czystsze sumienie (jesli nie czyste) niz cimoszewicz wiec on byl poprostu na lepszej pozycji.
 

rutr

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2005
Posty
38
Punkty reakcji
0
Tusk jest OK, mam nadzieje ze przejdzie. Tusk albo Kaczynski.
 

McJeran

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
9
Punkty reakcji
0
rutr napisał:
Tusk jest OK, mam nadzieje ze przejdzie. Tusk albo Kaczynski.
[snapback]79277[/snapback]​


Daj Boże, aby L. Kaczyński wygrał wybory... Tusk jest tak zwanym "I Naszym i Waszym", To jego partia odwoływała Rząd Premiera Olszewskiego... (KL-D, Kongres Ludowo Demokratyczny, pojawiły się żarty że to "Klub Lewych Dochodów":p) Właśnie przy odwoływania rządu J. Olszewskiego, chańbiąca narada odbyła się nocą! Na naradę tą nie przyszli tylko ludzie prawdziwej Solidarności, Porozumienia Centrum ( Partii Kaczyńskich ), UPR-u (dzisiejszej Platformy Jana Korwina Mikke), i Partii J. Olszewskiego. Popieram Kaczyńskichm bo oni od zawsze trzymają się prawej strony, strony interesów Polski! Teraz Tusk porozsyłał ulotki o swoim życiorysie... Czemu w tych ulotko-listach zapomniał o swoich dziesięciu latach życia?! (czyt. KL-D, UW, AWS) ... Czemu zapomniał o tym jak wyrażał się o Patriotyźmie, o Patriotach i o tym że "Polska jest Mitem" - Czemu? L. Kaczyński - Prawy i Sprawiedliwy. A to co dzieje się w mediach lewicowych można nazwać Tuskomanią, Dlaczego właśnie do tej debaty nie zaproszono L. Kaczyńskiego, który w większości sądarzy ma większe notowania niż Towarzysz Cimoszenko (czyt. Włodzimierz Cimoszewicz). Polską powinni rządzić ludzie prawi, ludzie którzy mają program, na rozwój Polski, pomysł na Polskę, którzy od początku trzymają się jednej strony, prawej strony...



Wasz McJeran
 

Scypion

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2005
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Brzeszcze
McJeran napisał:
Daj Boże, aby L. Kaczyński wygrał wybory... Tusk jest tak zwanym "I Naszym i Waszym", To jego partia odwoływała Rząd Premiera Olszewskiego... (KL-D, Kongres Ludowo Demokratyczny, pojawiły się żarty że to "Klub Lewych Dochodów":p) Właśnie przy odwoływania rządu J. Olszewskiego, chańbiąca narada odbyła się nocą! Na naradę tą nie przyszli tylko ludzie prawdziwej Solidarności, Porozumienia Centrum ( Partii Kaczyńskich ), UPR-u (dzisiejszej Platformy Jana Korwina Mikke), i Partii J. Olszewskiego. Popieram Kaczyńskichm bo oni od zawsze trzymają się prawej strony, strony interesów Polski! Teraz Tusk porozsyłał ulotki o swoim życiorysie... Czemu w tych ulotko-listach zapomniał o swoich dziesięciu latach życia?! (czyt. KL-D, UW, AWS) ... Czemu zapomniał o tym jak wyrażał się o Patriotyźmie, o Patriotach i o tym że "Polska jest Mitem" - Czemu? L. Kaczyński - Prawy i Sprawiedliwy. A to co dzieje się w mediach lewicowych można nazwać Tuskomanią, Dlaczego właśnie do tej debaty nie zaproszono L. Kaczyńskiego, który w większości sądarzy ma większe notowania niż Towarzysz Cimoszenko (czyt. Włodzimierz Cimoszewicz). Polską powinni rządzić ludzie prawi, ludzie którzy mają program, na rozwój Polski, pomysł na Polskę, którzy od początku trzymają się jednej strony, prawej strony...
Wasz McJeran
[snapback]79990[/snapback]​


Tusk i tylko on !!! Kaczka zostanie zawsze Kaczka !!! Sorki jesli kogos obrazilem :)
 
F

faithless

Guest
Nie ogladałem debaty, raz ze była w polsacie, dwa doweidziałem sie o niej po fakcie. Tusk jest najlepszy !!
 

McJeran

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
9
Punkty reakcji
0
Boże, czytając wasze wypowiedzi chce się poprostu człowiekowi, że tak powiem brzydko rzygać. Tusk, jest osobą dość prawicową, ale to jak swojego czasu wypowiadał się o patriotyźmie, i o tym że Polska Jest Mitem - AUTENTYCZNIE TAK POWIEDZIAŁ... Największy mam żal do niego o odwoływanie premiera J. Olszewskiego.

Czytając powyższe wypowiedzi, stwierdzam iż zostały one powiedziane bez namysłu...
 

Matix13

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2005
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
tak jak jest w reklamowce kaczynskiego...PO czyli tusk nadadza 15% z 7% vat!!!! nie porabalo ich!! KACZYNSKI RULEZZZZZ
 
Do góry