Debata o małych piersiach

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
znajomy twierdzi,ze niemoglby byc kobieta,bo caly dzien spedzilby na zabawie piersiami :p
 
W

Weronika

Guest
Ciekawe te wasze wypowiedzi, ale z większości stwierdzam, ze jednak faceci wolą duże piersi. :looka:

[ Dodano: 10 Maj 05, 11:13 ]
Co tu taki spokój????

[ Dodano: 10 Maj 05, 11:39 ]
Straszne tu pustki, żadnych nowych wypowiedzi..... Co jest?? :zalamany:
 
G

Guziol

Guest
no nie prawda, muszą być jakieś co nie, małe to jakies za małe średnie ok ale takie średnio dużę to suberek bomba, Ale dużę zwisłe ble ja takich zabardzo nie preferuje
 
W

Weronika

Guest
No ja nie mówię tutaj o obwisłych :przestraszony: bo to, to już niezła klapa
 
A

Anonymous

Guest
:cenzura: najlepsze sa srednie bo pomacac mozesz no i podczas stosunku nie skacza jak duze:p





rofl
 

Radiator

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
Wacogród
No ja tak raczej preferuje małe - średnie, choć akurat wielkość ma mały wpływ. Jędrność, proporcjonalność i naturalność - to jest najważniejsze dla mnie. Co do wielkości, to byleby nie deska absolutna, ale też napewno nie melony.

PS: o sutkach też można się wypowiadać? :hyhy:
 
G

Guziol

Guest
Z doświatczenia NAPEWNO nie brodawki wielkości szklanki to jest nie najładniejszy widok :znudzony:. Osobiscie wole lekko szpiczaste i naprawde brodawki powinny być dosyć małe jak dla mnie(co za dużę to nie zdrowe :p)
 
J

Jogi-38-FRancja

Guest
czy w sexie wazny jest rozmiar??Moim zdaniem nie ,liczy sie jakosc a moze sie myle ,kto ze mna podyskutuje.
 
W

Weronika

Guest
Pewnie, że o brodawkach tez można, piszcie o tym, o czym chcecie, nie mam nic przeciwko. W każdym razie dzięki za komentarze!!! Czekam na następne ;) Jogi, a co tu robi twój nr gg????? :> Pozdrowionka!!!! Buźka!!!
 

Galus Anonimus

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
9
Punkty reakcji
0
Jak dlamnie piersi powinny być proporcjonalne i im więklsze ( Jęrne i z umiarem nie do pasa :p ) im większe tym bardziej sexi i w grze wstępnej jest się czym bawić jak zarównopodczas stosunku .Ale zależy też od budowy ciała niektóym laską idealnie w małyh piersiach .... Faceci nie są wybredni aż tak :p...... ;)
 
G

Guziol

Guest
Galus Anonimus napisał:
Faceci nie są wybredni aż tak ......
Z tym sie zgodze co jak co ale my szanujemy to co mamy(chodzi o dziewczyny, bez urazy)przynajmniej większość.
pozdro :D
 
W

Weronika

Guest
hmmmmm..... czyli jak do tej pory nie znalazł się jeszcze chłopak który by nie lubił dużych piersi??? Ale macie rację, że nie wszystkim laskom pasuje mieć duże... niektóre z małymi wyglądają o wiele lepiej niż te co mają duze. Poprostu każda ma takie jakie jej pasują ;)
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
moi znajomi wyróżniają 2 typy piersi, do patrzenia i do bawienia się...i do patrzenia wolą te większe(tzn. od C) a do bawienia to A i B:p
 
W

Weronika

Guest
wiesz co roses??..... wydaje mi sie, że mają rację. A według Ciebie jak to jest?? :>
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
myślę, że coś w tym jest,bo nie wyobrażam sobie życia z obfitym D,albo E (wiem,bo moja siostra ma takie i ma olbrzymi problem ze znalezieniem stanika na siebie,czasami spędzam z nią 3 godziny na mieście w poszukiwaniu odpowiedniego, a i tak nic z tego nie wychodzi.....) a że nie można mieć raz do patzreni,a raz do zabawy, więc ze znajomymi doszlśmy do wniosku, że lepiej mieć do zabawy :rotfl:
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
roses napisał:
a że nie można mieć raz do patzreni,a raz do zabawy, więc ze znajomymi doszlśmy do wniosku, że lepiej mieć do zabawy

Wsumie maja racje. Lepiej sie bawic niz patrzec :hyhy:
 

Radiator

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
Wacogród
Nie no E też się można bawić, tylko trzeba mieć ręce silne, żeby udźwignąć... :p:p:p :rotfl: :hyhy: wedłóg mnie tak od A do C są wpożądku, a te obfite E... no cóż, dla mnie patrzeć tylko na te którymi przyjemnie się bawić :hyhy:
 
Do góry